PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ايا اين كتابها اضافه شده يا نه؟

hesabdar2010
02-18-2010, 01:15 AM
سلام خدمت تمامي دوستانم
يه سوالي داشتم كه حتي از كارشناس رشته مون هم پرسيدم نميدونست ميخواستم بدونم اين كتابها يي كه اضافه شدن ايا شامل رشته حسابداري سنتي يا همون قبل از سال
86 هم ميشه
اين كتابها اينها هستند:1-اشنايي با قانون اساسي جمعوري اسلامي ايران 2-فرهنگ و تمدن اسلام وايران3-اخلاق اسلامي
با تشكر از پاسخگويي شما

مژگان
02-18-2010, 11:43 AM
سلام خدمت تمامي دوستانم
يه سوالي داشتم كه حتي از كارشناس رشته مون هم پرسيدم نميدونست ميخواستم بدونم اين كتابها يي كه اضافه شدن ايا شامل رشته حسابداري سنتي يا همون قبل از سال
86 هم ميشه
اين كتابها اينها هستند:1-اشنايي با قانون اساسي جمعوري اسلامي ايران 2-فرهنگ و تمدن اسلام وايران3-اخلاق اسلامي
با تشكر از پاسخگويي شما

تو همین باشگاه بارها در این مورد توضیح داده شده .اینا کتابهای عمومی هستند که انتخاب اونها تا حد زیادی بستگی به نظر دانشجویان داره .پنج سری درس عمومی طبقه بندی شده هست که از هر طبقه شما مجاز به برداشتن یکی دوتا کتاب هستید ومی تونید این درسای عمومی رو بر اساس سلیقه وعلاقه خودتون انتخاب کنید.توجه اتون وبه فایل ضمیمه شده معطوف کنید تا متوجه عرایض بنده بشید

hesabdar2010
02-19-2010, 12:24 AM
قربون مژي جونم برم با اين توضيحات جامع و قشنگش
اينكه گفتيد من بارها توضيح دادم من شرمنده ام چون من تازه عضو اين كلوپ شده ام و نديدمش.
ومن از اين جدول متوجه شدم كه گذراندن كتاب فرهنگ و تمدن اسلام و ايران شامل همه ميشه درسته ؟ببخشيد كه من وسواس بخرج ميدم چون من ترم اخرم نميخوام اشتباهي انجام بدم:287:
بسيار متشكرم از راهنمايتون