PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : (EasyRecovery )آموزش پیدا کردن فایل های پاک شده حتی فرمت و پارتیشن

Borna66
03-21-2009, 10:32 PM
با سلام خدمت همه ی دوستان

این دفعه می خوام درباره ی یک برنامه ی خوب در این مورد صحبت کنم برای بازگشت فایل های پاک شده برنامه های زیادی موجود می باشد ولی از همه بهتر و کارایی تر برنامه ی EasyRecovery ورژن 6.03.04
واقعا این نسخه کارایی های فوق العاده ای داره بریم سراغ برنامه :

1.از پوشه ی برنامه فایل اجرایی EasyRecovery باز کنید
2. در صفحه ی باز شده در ستون سمت چپ گزینه ی دوم Data Recovery را بزنید
3.وقتی که این کار را انجام دادید 6 تا گزینه وجود دارد که تقریبا هر 6 تا یک کاری را انجام می
دهند اگر فایل ها ی تان را از کامپیوتر Delete کردید گزینه ی Delete Recovery را بزنید اگر هم درایوتان را فرمت و یا پارتیشن کردید گزینه ی Format Recovery را بزنید (تمام شیوه ی بر گرداندن در این 6 گزینه به یک روش می باشد اگر یک روش از آن را یاد بگیرد بقیه آن ها را هم می توانید انجام دهید)
4.من خودم پیش فرض گزینه ی Format Recovery را می زنم وقتی این کار را کردم صفحه ی جدیدی باز می شود
5.درایو مورد نظرتان را برای برگشت فایل ها انتخاب کنید و کلید Next را بزنید
6.برنامه شروع به جستجو برای پیدا کردن فایل های پاک شده می کند در این قسمت تعداد فایل های پیدا شده / پوشه های پیدا شده / وقت رفته از جستجو و وقت باقیمانده را نشان می دهد
7.وقتی که سرچ تمام شد حدود یک دقیقه صبر کنید تا فا یل های پیدا کرده رو به صورت شاخه ای در بیاره در سمت چپ برنامه پوشه هایی دیده می شود که فایل های پاک شده ی شما در پوشه ی LostFile است که با تیک زدن آن تمام فایل های پیدا کرده را برمی گرداند (اگر هم دوست دارید خودتان به انتخاب خودتان فایل های پاک شده را برگردانید تیک مثبت گزینه LostFile را بزنید تا برای شما به صورت Folder فایل ها را نشان دهد اگر پوشه ای را نخواستید تیک کنار آن را بردارید)
8.بعد که گزینه ها خود را انتخاب کردید گزینه ی Next را بزنید در صفحه ی باز شده گزینه ای به نام Recover To Local Drive وجود دارد که جلوی آن گزینه ی Browse است با زدن این دگمه از شما محل ذخیره ی فایل ها را می پرسد که فایل های پیدا شده را در کدام درایو قرار دهد

نکته : فایل هایی را که پیدا کردید و برنامه می خواهد آن ها رو بر گرداند با ید در درایوی قرار گیرد که آن درایو سرچ نشده باشد مثلا اگر شما درایو D را سرچ کردید باید برای بر گرداندن فایل های درایو دیگری مثل E. F,… قرار دهید ودر درایوی غیر از D فایل ها رو ذخیره کنید در غیر این صورت موقع ذخیره پیغام ارور می دهد
9.بعد که درایوتان را برای ذخیره انتخاب کردید گزینه ی Next را بزنید بعد صبر کنید که فایل های پیدا کرده را بر گرداند
10. بعد که کار برگداندن تمام شده کلید Done را بزنید و بعد به درایوی که فایل ها رو ذخیره کردید بروید و فایل های پیدا شده ی شما در پوشه ی LostFile می باشد

پایان

امید وارم مفید واقع شود

:104::282::238::109::72:
گردآونده:طه-Borna66