PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : من نمی تونم انتخاب واحد کنم

Eskarlet
02-14-2010, 02:08 AM
سلام دوستان
تو تاریخ گفته شده خواستم انتخاب واحد کنم ولی نشد سیستم ÷یام داد حداقل تعداد واحد انتخاب شده رعایت نشده در حالی که من انتخاب واحد نکردم چی کار کنم

Fahime.M
02-14-2010, 12:28 PM
برای منم این خطا رو میداد ولی انتخاب واحدمو کردم و مشکلی پیش نیومد.

NIMA.N
02-14-2010, 02:25 PM
قبل از زدن تاپیک بقیه تاپیک ها رو اگر ناه میکریدن توضیح داده شده.
و خداوند جستجو را آفرید
.

خطایی که گفتید مربوط به آن نیست. این خطا بخاطر این است که شروع انتخاب واحد هنوز واحدی نگرفتید سیستم میگه انتخاب واحد شما معتبر نیست چون حداقل واحد رو که ۵ تا باشه رو اخذ نکردید، اگر اخذ کنید خطای مورد نظر حذف خواهد شد.
شما به خطا توجهی نکنید و انتخاب واحد کنید….
در ضمن اگر جداول انتخاب واحد برایتان نمایش داده نمی شود چند لحظه در همان موقعیت صبر کنید تا نمایش داده شود.
یک راه حل دیگر اگز جداول برایتان نمایش داده نمی شود.
اگه جداول دروس نمایش داده نمی شود (البته یه نیم دقیقه ای صبر کنید بعد)، صفحه رو (تب مربوط به صفحه ثبت نام اصلی) ببندید و دوباره باز کنید. و این کار رو اونقدر تکرار کنید تا جدول نمایش داده شود.

50cent
02-14-2010, 02:28 PM
چه سوالایی میپرسن این پیام نوریا.
خدا شناخته که شما یه دانشگاه دیگه قبول نشدید و الا ابرو ریزی میکردین

پرنیان20
02-14-2010, 06:14 PM
50cent عزیز این سوال مسخره نیست راست میگن وگرنه وقتشونو نمیذاشتن بیان از دیگران بپرسن
هرچی صبر میکنی فایده نداره

ozlam
02-14-2010, 07:12 PM
اخه من يه سري درسا رو مي خوام انتخاب كنم اما تو ليست نيست چيكار كنم؟؟؟؟؟؟؟؟

50cent
02-14-2010, 07:37 PM
این مشکلات واسه همه هست اما ما نمیخوایم خودمون حلش کنیم دوست داریم از یکی دیگه کمک بگیریم در صورتی که اصلا مشکلی نیست اینا همش از خطاهای سایته که واسه همه وجود داره.
سوالی که دوسته بالایی پرسیدن خوب یعنی این یعنی فقط واسه ایشون نیست؟!!!!1واسه منم همینطوریه واسه کله رشته ما اینطوریه الان چند واحد انتخاب میکنن بعد تو حذف و اضافه درست میکنند

مژگان
02-14-2010, 07:49 PM
سلام دوستان
تو تاریخ گفته شده خواستم انتخاب واحد کنم ولی نشد سیستم ÷یام داد حداقل تعداد واحد انتخاب شده رعایت نشده در حالی که من انتخاب واحد نکردم چی کار کنم

برای منم این خطا رو میداد ولی انتخاب واحدمو کردم و مشکلی پیش نیومد.

همونطور که گفته شد این مشکل برای منم پیش اومد البته همین که انتخاب واحد کردم این اررو هم حذف شد .حالا یک کم بالا وپایین بکن ...خودت می بینی خیلی مسائل قبل از اینکه بهشون به چشم مشکل نگاه کنی حل می شن ومیرن پی کارشون

چه سوالایی میپرسن این پیام نوریا.
خدا شناخته که شما یه دانشگاه دیگه قبول نشدید و الا ابرو ریزی میکردین

دستت درد نکنه .مگه ما چمونه ؟:286:

50cent عزیز این سوال مسخره نیست راست میگن وگرنه وقتشونو نمیذاشتن بیان از دیگران بپرسن
هرچی صبر میکنی فایده نداره

من بدون صبر این مشکلم حل شد .همین الان هم سه درس مهمم ارائه نشده ولی کووووووووتا اخر مهلت انتخاب واحد .فعلا پشت کامی جون لحاف تشک انداختم ودائم تو نتم که ببینم یه فرجی میشه یا نه ؟:286:

اخه من يه سري درسا رو مي خوام انتخاب كنم اما تو ليست نيست چيكار كنم؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه نیست یعنی پر شده حتی اگه از اون بالا دوباره انتخاب کن یوکه بیفته تو لیت چون کلاساش پر شده نمی تونی برش داری .بعدش هم تو همون سایت خودش کلی اطلاعات جامع وکامل داده برای برداشتن واحد درسی ...ندیدیش؟:190:

mojgan88
02-15-2010, 10:42 PM
من دانش پذير مشروطم كه دو تا درسم رو افتاده بودم و دوباره امتحان دادم. امروز كه رفتم تو سايت براي ثبت نام،‌چون نمرات اين دو درس تا حالا اعلام نشده نتونستم ثبت نام كنم، پيغام عدم رعايت پيش نياز مي داد. كسي مي دونه نمرات كي اعلام مي شه؟ تا جمعه بيشتر فرصت نداريم ما
:169:

alioj
02-22-2010, 01:22 AM
سلام دوستان

مراجعه حضوری

درست میشه

سرعتتون کمه

tania
02-22-2010, 11:59 PM
باسلام
دردانشگاه وقتی برای گرفتن منابع درسی ترم جدیدمراجعه کردم گفتند که ازطریق سایت می توانی آنها را ببینی درحالیکه درسایت قسمتی که دررابطه با این موضوع باشد ندیدم از باشگاه هم که سوال کردم گفتند که درقسمت دانشجو می توانم منابع درسی را بیابم درحالیکه آنجا هم به چنین عنوانی برنخوردم لذا خواهشمندم دراین زمینه مرا راهنمایی نمایید.

alioj
02-23-2010, 12:16 AM
دوست عزیز خوب بود اشاره میکردید رشته اتون چیه ولی خب من فرض میگردم برای خودتون که حقوق نوشتید میخواهید پس

آدرس میشه

http://www.pnu.ac.ir/Portal/File/ShowFile.aspx?ID=c6c8a366-f0f9-4416-968e-79cfb0ef2886

( تبلیغات سایتهای دیگر در باشگاه ممنوع می باشد/ لطفا" قوانین باشگاه را رعایت کنید - مدیر ارشد سایت)

ضمنا من خودم صنایع هستم:) موفق باشید

roman82
02-23-2010, 11:42 AM
دوستان من هنوز نتونستم ثبت نام کنم
کجا مراجعه کنم
لطفا راهنمایی کنید

NIMA.N
02-23-2010, 02:33 PM
باسلام
دردانشگاه وقتی برای گرفتن منابع درسی ترم جدیدمراجعه کردم گفتند که ازطریق سایت می توانی آنها را ببینی درحالیکه درسایت قسمتی که دررابطه با این موضوع باشد ندیدم از باشگاه هم که سوال کردم گفتند که درقسمت دانشجو می توانم منابع درسی را بیابم درحالیکه آنجا هم به چنین عنوانی برنخوردم لذا خواهشمندم دراین زمینه مرا راهنمایی نمایید.

مراجعه کنید به لینک زیر:

ليست ارائه دروس، وضعيت منابع و جدول تطبيق دروس سال تحصيلي 89-88 (http://pnu-club.com/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fpnuna.ir%2Farchive s%2F1388%2F07%2F10%2F191.html)

tania
02-23-2010, 10:09 PM
دوست عزیز خوب بود اشاره میکردید رشته اتون چیه ولی خب من فرض میگردم برای خودتون که حقوق نوشتید میخواهید پس

آدرس میشه

http://www.pnu.ac.ir/portal/file/showfile.aspx?id=c6c8a366-f0f9-4416-968e-79cfb0ef2886

( تبلیغات سایتهای دیگر در باشگاه ممنوع می باشد/ لطفا" قوانین باشگاه را رعایت کنید - مدیر ارشد سایت)

سلام
ازراهنماییتان متشکرم.

tania
02-23-2010, 10:26 PM
مدیر محترم باشگاه
باسلام

ازکمک و راهنمایی شما سپاسگذارم

موفق باشید.

tania
02-24-2010, 11:08 AM
سلام

ولی باز هرکاری کردم فایل منابع درسی باز نشد.

alioj
02-24-2010, 11:56 PM

آدرس میشه

http://www.pnu.ac.ir/portal/file/showfile.aspx?id=c6c8a366-f0f9-4416-968e-79cfb0ef2886

جالبه !! سایت رسمی رشته حقوق دانشگاه پیام نور برای کسی که سوال داره و از رشته حقوق دانشگاه پیام نوره !!! میشه تبلیغ !!!!!

alioj
02-25-2010, 12:18 AM
سلام

ولی باز هرکاری کردم فایل منابع درسی باز نشد.

دوست عزیز فایل پی دی اف به پیام خصوصی شما ارسال شد لطفا دانلود کنید

موفق باشید

NIMA.N
02-25-2010, 12:30 AM
جالبه !! سایت رسمی رشته حقوق دانشگاه پیام نور برای کسی که سوال داره و از رشته حقوق دانشگاه پیام نوره !!! میشه تبلیغ !!!!!

دوست عزیز ناراحت نشین. چون سایت که شما اعلام کردین دارای انجمن بود واسه همین یک جورایی تبلیغ حساب میشد. مشکلی نیست دوباره اعلام بفرمایید و سایت رو هم در بخش لینکستان باشگاه ثبت کنید.

alioj
02-25-2010, 12:46 AM
دوست عزیز ناراحت نشین. چون سایت که شما اعلام کردین دارای انجمن بود واسه همین یک جورایی تبلیغ حساب میشد. مشکلی نیست دوباره اعلام بفرمایید و سایت رو هم در بخش لینکستان باشگاه ثبت کنید.

متشکرم لینک رو برای دوستمون ارسال کردم ممنون