PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتخاب واحد نیمسال دوم 89-88

salina
02-10-2010, 07:55 PM
با سلام من در انتخاب واحدم دچار مشکل شدم و نمیتونم ثبت نامم رو قطعی کنم چون کلید پایان ثبت نام رو پیدا نمیکنم ممنون میشم اگر کسی منو راهنمایی کنه:267:

HeshaM
02-10-2010, 08:42 PM
شاید صفحه کامل بالا نیمومده......

اصولا قسمت پایین سمت راست قرار داره و اسمش اعمال تغییرات هستش.....

elili
02-11-2010, 03:28 PM
سلام
برای ثبت انتخاب واحدت باید اعمال تغییرات و بزنی:227:

zahra56
02-13-2010, 05:01 PM
موقع ثت نام من 22 بهمن بود.2 روز پیام حداقل انتخاب واحد رو داشتم.بعد که صفحه ثبت نام باز شد چون همه ظرفیتها پر شده نمی تونم انتخاب واحد کنم.حالا چی میشه؟؟
و آیا اگر کسی مثلا 24 واحد برای ترم آخرش بمونه میتونه هر24 تا رو برداره بدون احتساب معدل؟با تشکر

NIMA.N
02-13-2010, 07:39 PM
موقع ثت نام من 22 بهمن بود.2 روز پیام حداقل انتخاب واحد رو داشتم.بعد که صفحه ثبت نام باز شد چون همه ظرفیتها پر شده نمی تونم انتخاب واحد کنم.حالا چی میشه؟؟خطایی که گفتید مربوط به آن نیست. این خطا بخاطر این است که شروع انتخاب واحد هنوز واحدی نگرفتید سیستم میگه انتخاب واحد شما معتبر نیست چون حداقل واحد رو که ۵ تا باشه رو اخذ نکردید، اگر اخذ کنید خطای مورد نظر حذف خواهد شد.
شما به خطا توجهی نکنید و انتخاب واحد کنید….

در مورد ظرفیتها هم به ظرفیتها توجهی نکنید و انتخاب واحد خود را انجام دهید.

و آیا اگر کسی مثلا 24 واحد برای ترم آخرش بمونه میتونه هر24 تا رو برداره بدون احتساب معدل؟با تشکر
بله. برای این کار اول پیش کارشناس رشتتون بروید تا مجوز 24 واحد را برای شما در سایت صادر کند و بعد 24 واحد اخذ کنید

elili
02-13-2010, 08:04 PM
من امروز زمان انتخاب واحدم بوده دائما خطا میده حداقل واحد قابل اخذ در ترم رعایت نشده جالب اینجاست وقتی این خطا میاد صفحه دان میشه چیزی نمیاد هیچکدوم از درسام که بخوام برشون دارم واسه ی سه تا دیگه از دوستامم همینطوریه
ممنون میشم کمکم کنین

zahra56
02-13-2010, 09:11 PM
کاری رو که شما فرمودید انجام دادم.متاسفانه دروسی که تکمیل ظرفیت شده همچنان پیغام خطا میده و اجازه ثبت نام به هیچ عنوان نمی ده.

goldenrose
02-13-2010, 09:39 PM
باید چند دقیقه صبر کنید و بعد یک صفحه جدید ثبت نام باز کنید.
صفحه قبلی را نبندید.

50cent
02-13-2010, 09:44 PM
من امروز زمان انتخاب واحدم بوده دائما خطا میده حداقل واحد قابل اخذ در ترم رعایت نشده جالب اینجاست وقتی این خطا میاد صفحه دان میشه چیزی نمیاد هیچکدوم از درسام که بخوام برشون دارم واسه ی سه تا دیگه از دوستامم همینطوریه
ممنون میشم کمکم کنین

سرعته اینترنتتون پایینه.واسه همه پیغام میده که سقف انتخاب واحدو رعایت نکردین اما بعد صفحه انتخاب دروس میاد

NIMA.N
02-13-2010, 10:00 PM
یک راه حل دیگه پیشنهاد می کنم:
اگه جدول دروس نمایش داده نمیشه (البته یه نیم دقیقه ای صبر کنید بعد)، صفحه رو (تب مربوط به صفحه ثبت نام اصلی) ببندید و دوباره باز کنید. و این کار رو اونقدر تکرار کنید تا جدول بیاد.

okhi
02-13-2010, 10:44 PM
دوستان لطفا نترسن
اولا خطا واسه همه هست
ثانیا تو حذف و اضافه همه دروس دوباره ارائه میشه با ظرفیت بالا
اصلا تو پیام نور چیزی به نام تکمیل ظرفیت کلاس وجود نداره خیالتون راحت
انتخاب واحد اصلی تو پیام نور زمان حذف و اضافه است الانو زیاد جدی نگیرین فقط واحد بردارین که مرخصی نخورین