PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خطای "حداقل واحد قابل اخذ درترم رعایت نشده" در زمان ثبت نام

ehsanpnu
02-10-2010, 07:34 PM
با سلام

امروز نوبت انتخاب واحدم بود هنگامي که وارد سايت شدم و گزينه ثبت نام را انتخاب کردم با خطاي زير روبرو شدم. دليل اين خطا چيست کسي هست منو راهنمايي کنه. (3 تا از درسهايم نمراتشون آمده ولي اعلام نشده )

خطا: حداقل واحد قابل اخذ در ترم رعايت نشده است

mojtaba62
02-10-2010, 07:52 PM
با سلام

احسان جان من هم مانند شما با این مشکل و این خطا روبرو شدم امیدوارم کسی پیدا بشه و ما را راهنمایی کنه !:235:

NIMA.N
02-10-2010, 11:47 PM
متاسفانه مشکل تمام دانشجو ها هست. مشکل از سیستم گلستان هست نگران نباشید.
در ضمن محدودیتی در زمان انتخاب واحد نیست و تا 30 بهمن می تونید انتخاب واحد کنید

tania
02-12-2010, 04:18 AM
سلام
برای انتخاب واحد خود با مشکل مواجه شده ام و ممنون می شوم بتوانید جواب سوال مرا سریعاً بدهید.هنگامی که وارد صفحه ثبت نام می شوم برایم پیام خطای (حداقل واحد قابل اخذ درترم رعایت نشده ) می دهد که منظور آن را متوجه نمی شوم وهرکاری می کنم قادر به انتخاب واحد نیستم وباز همین پیام را نشان می دهد. لطفاًکمکم کنید.:79:

ehsanpnu
02-12-2010, 11:16 AM
براي من آمد اما طبق راهنمايي که سايت اخبار پيام نور -خبرگزاري پيام نور (http://pnu-club.com/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fpnuna.ir) کرده بود بايد چند دقيقه منتظر باشيد تا ليست دروس ارائه و جدول انتخاب واحد و خلاصه کل صفحه براي شما بيايد. (من طبق همين دستورالعمل پيش رفتم به راحتي تونستم انتخاب واحد کنم)

NIMA.N
02-12-2010, 11:52 AM
براي من آمد اما طبق راهنمايي که سايت اخبار پيام نور (http://pnu-club.com/redirector.php?url=http%3a%2f%2fpnuna.ir) کرده بود بايد چند دقيقه منتظر باشيد تا ليست دروس ارائه و جدول انتخاب واحد و خلاصه کل صفحه براي شما بيايد. (من طبق همين دستورالعمل پيش رفتم به راحتي تونستم انتخاب واحد کنم)تایید میشه.
در همان قسمت چند لحظه صبر کنید کل صفحه برایتان باز خواهد شد. به خطای نمایش داده شده توجهی نکنید

lousack11
02-12-2010, 03:32 PM
:94::94:من شنیدم که باید 5 دقیقه صبر کنیم تا درست شود و لیست دروس بیاید...:30::30:

NIMA.N
02-12-2010, 06:24 PM
مراجعه کنید به لینک زیر:

http://pnu-club.com/pnu.thread25559.html

saber67
02-13-2010, 12:20 PM
:94::94:من شنیدم که باید 5 دقیقه صبر کنیم تا درست شود و لیست دروس بیاید...:30::30:
بله این دوست عزیز درست میگن حتی کمتر از 5 دقیقه هم وقت لازم داره(من از دیال آپ استفاده می کنم!) البته تو این زمان نباید دستکاری بکنین بزارین خودش میاد!!

hosein135
02-13-2010, 08:02 PM
سلام
منم همین مشکل رو دارم
هم در مورد انتخاب واحد و هم در مورد نمرات امتحانات تشریحی
لطفا اگه میتونید کمکم کنید
ممنون
یا علی

NIMA.N
02-13-2010, 10:01 PM
سلام
منم همین مشکل رو دارم
هم در مورد انتخاب واحد و هم در مورد نمرات امتحانات تشریحی
لطفا اگه میتونید کمکم کنید
ممنون
یا علی

در پست های بالان توضیح داده شده لطفا" پست اسپم ندید . در صورت تکرار برخورد خواهد شد.

و خدا جستجو را آفرید

goldenrose
02-13-2010, 10:12 PM
من بخاطر این مشکل سیستم چندتا از واحدهای اصلی رو نتونستم انتخاب کنم و همه برنامه ریزی درسی و کاریم ریخت بهم!
امیدوارم در حذف و اضافه گروه جدید برای بعضی از درس ها ارائه کنند

hosein135
02-13-2010, 11:13 PM
در پست های بالان توضیح داده شده لطفا" پست اسپم ندید . در صورت تکرار برخورد خواهد شد.

و خدا جستجو را آفرید

دوست عزیز
من همه پست های قبلی رو دیدم
اون مسائلی که دوستان گفته بودن رو امتحان کردم ولی باز هم مشکلم حل نشد
برای این بود که این پست رو زدم

NIMA.N
02-14-2010, 12:23 AM
دوست عزیز
من همه پست های قبلی رو دیدم
اون مسائلی که دوستان گفته بودن رو امتحان کردم ولی باز هم مشکلم حل نشد
برای این بود که این پست رو زدم

دوست عزیز پس مشکل از سرعت اینترنت پایین شماست
بهتره به یک کافی نت مراجعه کنی و از اونجا انتخاب واحد کنید

م.م_ب
02-14-2010, 04:30 AM
مطمئنید که این طوریه؟
من سرعت اینترنتم کمه ولی صفحات رو خوب باز می کنه. 10 دقیقه صبر کردم نیومد.

NIMA.N
02-14-2010, 02:24 PM
یک راه حل دیگر اگز جداول برایتان نمایش داده نمی شود.
اگه جداول دروس نمایش داده نمی شود (البته یه نیم دقیقه ای صبر کنید بعد)، صفحه رو (تب مربوط به صفحه ثبت نام اصلی) ببندید و دوباره باز کنید. و این کار رو اونقدر تکرار کنید تا جدول نمایش داده شود.

50cent
02-14-2010, 02:26 PM
برین یه جا که سرعتش بالا باشه این مشکله همست شما چه جدی میگیریدش.

Mehr@n
02-16-2010, 04:00 PM
راستی تکلیف درسایی که توی لیست نیست چی ؟ من می تونم 24 واحد بگیرم ....... توی لیست درس ها کلی از درس ها نیست .... من 12 واحد الان بیشتر نتونستم بگیرم چون توی لیست چند تا درس بیشتر نیست ؟ باقی درسا رو باید تو حذف و اضافه گرفت ؟!

TAHA
02-16-2010, 04:56 PM
راستی تکلیف درسایی که توی لیست نیست چی ؟ من می تونم 24 واحد بگیرم ....... توی لیست درس ها کلی از درس ها نیست .... من 12 واحد الان بیشتر نتونستم بگیرم چون توی لیست چند تا درس بیشتر نیست ؟ باقی درسا رو باید تو حذف و اضافه گرفت ؟!
دوست عزيز احتمالا اين درس براي اين ترم ارايه نشدند.بايد صبر كنيد تا حدف و اضافه شايد اضافه بشود ان درسها

goldenrose
09-16-2010, 09:34 AM
مشکل از اینترنت نیست. زمانی که این پیغام رو دریافت می کنید. یکبار به قسمت اطلاعات جامع دانشجو بروید و آخرین ترم را باز کنید و بگذارید نمره (صفحه) کامل لود بشه. پس از باز شدن صفحه مجدد قسمت ثبت نام را باز کنید.
نیاز نیست 5 دقیقه صبر کنید. من ترم پیش هم همین مسئله رو داشتم.
این یک باگ در سیستم ثبت نام دانشگاه است.

Terminator
09-16-2010, 04:47 PM
شما وقتی که خطا رو دیدید کلید بررسی تغییرات رو بزنید تا صفحه ثبت نام باز بشه.

کمبل
09-19-2010, 10:25 AM
درسته فقط کافیه بنج یا ده دقیقه صبر کنید

suza
09-20-2010, 06:25 PM
من الان دو روز هست كه اين مشكل دارم و مشكلم حل نشده

NEGAHEFARDA
09-21-2010, 09:48 AM
با سلام !!!!!
با اجازه از مدیران : جواب این دوست عزیزمون رو میدم :

وبه دوست خوبم suza (http://pnu-club.com/members/suza.html) سلام ویژه می کنم : خدا قوت تو درس خوندن شما :

و گلایه هم بکنیم : تاریخ عضویت: Oct 2009 | نوشته ها: 3 ) !!! :105:

ببینید من هم همین مشکل رو داشتم تازه بدترش هم بود !!!!!
توی انتقالی مونده بودم !!!! وهنوز دانشگاه مبدا تاییدم نکرده بودم !!! زمان انتخاب واحد هم گذشته بود !!!
وبعد از مکافات زیاد : تونستم بیام ثبت نام :
دوستانی که میگن زمان ثبت نام تموم شده ؟ این حرف شما بر اساس زمان تا 28.06.89 هست یا بر اساس پیغام سیستم ثبت نام که در زمان ورد به بخش ثبت نام پیغام رو میده ؟
اگه حرف شما بر اساس تاریخ مهلت ثبت نام هست نگران نباشید هنوز ورودی های جدید هستن ومن هم 29.06.89 ثبت نام کردم .

این مشکل از اینجا به وجود میاد :

دز زمانی که داریم چندتا درس رو اضافه می کنیم و انتخابش رو میزنیم : حالا اگه یکمی کارمون طول بکشه وبخواهیم درسها و واحد ها رو سبک و سنگین کنیم : مدت زمانی که سیستم به کاربر میده تمموم میشه وپیغام این رو میزنه که شما مدت بیش از حد مجاز و........ لطفا کد امنتی زیر رو بزن و......... ( که مشکل من این بود ) و یا ممکنه شما در حال انتخاب واحد بوده باشید !!!! و اینترنت قطع شده باشه و به علت سرعت کم دستورات ثبت اعمال نشده باشه تعداد واحدها کم برداشته شده باشه !!!!! و در این بخش درسی رو برنداشته باشید و خارج شده باشید...

نتیجه گیری کلی این مشکل : عدم ارتباط با سیستم ( به دلیل زمان - سرعت ) انتخاب واحد می باشد .

برای رفع این مشکل :
سرعت اینترنت شما تاثیر چندانی برای حل این موضوع نداره و اگه باهمون سرعت قبلی وارد می شدید وکارتون رومی رسیدید همون کافیه :
چرا که من در این باره سرعت 128-256-512 داشتم و برسی کردم !!!!!! در زمان ورد به این پنجره باز همون پیام رو میداد !!!!!!!!
وارد بشید.... در زمانی که این پیغام رو دیدید دکمه های پاین صفحه برسی تغییرات اعمال تغییرات رو بزنید !!!
صبر کنید کل سیستم از لود کردن و خوندن کارش تموم بشه : همین صفحه رو ببند و دوباره باز کنید !!! اگه همون پیام رو داد مدت زمانی رو صبر کنید : همون 5 دقیقه ای که دوستان گفتن !!! دوباره این پنجره رو ببند و بیار !!! اگه درست نشد کل سیستم رو ببیند و دوباره وارد سایت بشو !!!!!!

من این عمل رو چندباری تکرار کردم ( پشست سرهم ) دیگه پیام رو نداد و تونستم همین دیروز ساعت 4 بعد از ظهر انتخاب واحد بکنم .............

هنوز هم در بخش ثبت نام می تونم وارد بشم و کم و زیاد و انتخاب واحد بکنم !!!!!!!!

دوستان عزیز اگه باز هم مشکلی داشتید و این پیام رو دیدید می تونید به مدیران سایت آقا برنا مژگان خانم و یا با خود بنده درمیون بزارید که پیگیری کنیم !!!!
مشتقاق شرکت بیشتر شما و وجود گرمتون در سایت هستیم !

با آرزوی موفقیت همه دوستان .
یاعلی.

NIMA.N
09-21-2010, 02:13 PM
اگر با خطاي حداقل واحد قابل اخذ درترم رعایت نشده" در زمان ثبت نام مواجه شديد به خطاي نمايش داده شده توجهي نكنيد و انتخاب واحد خود را انجام دهيد.

اين خطا به دليل اين است كه شما هنوز واحدي انتخاب نكرده ايد. بعد از انتخاب 5 واحد درسي و زدن گزينه (بررسي تغييرات) اين خطا حذف مي شود و سپس انتخاب واحد خود را تكميل و گزينه اعمال تغييرات را انتخاب كنيد تا انتخاب واحد شما انجام شود.