PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ترم تابستانی

yamahdi
02-08-2010, 12:13 AM
اگه کسی درمورد ترم تابستانی چیزی میدونه لطف کنه کامل توضیح بده واگه کسی چندترم رشته اذبیات خونده به من بگه چندتا سوال ازش بپرسم ممنون ازهمه .:72:

NIMA.N
02-08-2010, 12:34 AM
از چه چیزیه ترم تابستون می خواین بدونین؟
ترم تابستان میتونید تا حداکثر 6 واحد و فقط دروس نظری رو و فقط دروسی که ارائه می شود رو بردارین.
دیگه چی می خواین بدونین؟

yamahdi
02-08-2010, 12:43 AM
کمتراز6واحدم میشه؟واین که یه ترم کامل مثل بقیه ترم هامحسوب میشه ومعدل میدن؟ ازکی باید ثبت نام کرد ؟درس عمومی هم میشه گرفت؟یاهمدرس عمومی وهم درس اختصاصی یامحدودیت داره ؟

TAHA
02-15-2010, 07:10 PM
کمتراز6واحدم میشه؟واین که یه ترم کامل مثل بقیه ترم هامحسوب میشه ومعدل میدن؟ ازکی باید ثبت نام کرد ؟درس عمومی هم میشه گرفت؟یاهمدرس عمومی وهم درس اختصاصی یامحدودیت داره ؟
با سلام
حدالكثر 6 واحد ميشه ترم تابستان برداشت و هر درسي هم مي تونيد به شرطي كه درس پيشنازش رو رعايت كنيد

smigel
02-17-2010, 07:19 PM
سلام. در ترم تابستان میشه دروس پایه رو هم برداشت؟

abasghari
04-16-2010, 03:20 PM
من يك واحد عملي آزمايشگاه را با قيمت 73 هزار تومان در حذف و اضافه انتخاب كرده ام. وقتي كه به پيام نور رفتم مهلت حذف و اضافه تمام شده بود و به من گفتند كه اين آزمايشگاه ارائه نمي شود حالا مي خواهم بدانم آيا راهي هست كه پولم را به عنوان بستانكاري بزنند و پولم را سوخت نكنند.{من شاغلم و فاصله ام تا دانشگاه 3 ساعت است به خاطر همين از برنامه كلاسي آزمايشگاه خبر نداشتم }
آيا واحد آزمايشگاه تابستان هم ارائه مي شود؟
بزرگواران خواهش مي كنم مرا راهنمايي فرماييد

TAHA
04-16-2010, 06:14 PM
من يك واحد عملي آزمايشگاه را با قيمت 73 هزار تومان در حذف و اضافه انتخاب كرده ام. وقتي كه به پيام نور رفتم مهلت حذف و اضافه تمام شده بود و به من گفتند كه اين آزمايشگاه ارائه نمي شود حالا مي خواهم بدانم آيا راهي هست كه پولم را به عنوان بستانكاري بزنند و پولم را سوخت نكنند.{من شاغلم و فاصله ام تا دانشگاه 3 ساعت است به خاطر همين از برنامه كلاسي آزمايشگاه خبر نداشتم }
آيا واحد آزمايشگاه تابستان هم ارائه مي شود؟
بزرگواران خواهش مي كنم مرا راهنمايي فرماييد
با سلام
دوست عزيز دروس ازمايشگاهي و عملي در ترم تابستان ارايه نيم شود مگر در مراكر اصلي استانها كه احتمال دارد ارايه شود.