PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چرا گلستان برای من محدود شده؟

nimja
02-07-2010, 10:03 PM
سلام
از امروز عصری دیگر نمیتوانم به بخش هایی نظیر اطلاعات جامع دانشجو، اعتراض،اعلام نتایج و کارنامه دسترسی داشته باشم.
وقتی روی این گزینه ها کلیک میکنم این خطا را میدهد:
کد18 : اجازه دسترسي به اين امكان براي شما وجود ندارد.

لطفا من را راهنمایی فرمایید

NIMA.N
02-07-2010, 10:31 PM
سلام
شاید به دلیل به روز رسانی سایت هست.
فردا دوباره چک کنید

Hamed-11
02-08-2010, 01:48 AM
من همین مشکل رو دارم.
فکر کنم اکانت ها رو بستند تا لیست ارائه دروس را قرار بدهند.

afshingraph
02-08-2010, 09:04 AM
منم از امروز صبح که تست کردم همینطور شده
جالب اینه که با یوزر پسورد 4 تا از دوستام وارد شدم
برای هیچ کدوم همچینمشکلی وجود نداشت

NIMA.N
02-08-2010, 12:09 PM
دوستانی که انتخاب واحد کردن به محض انتخاب واحد تمام گزینه ها براشون بسته میشه تا شهریه شونو پرداخت کنند.

nimja
02-08-2010, 12:10 PM
دوستانی که انتخاب واحد کردن به محض انتخاب واحد تمام گزینه ها براشون بسته میشه تا شهریه شونو پرداخت کنند.

]نوز هیچ انتخاب واحدی انجام نداده ایم

NIMA.N
02-08-2010, 12:15 PM
من منظورم شما نبودی این نکته ای بود که باید میگفتم.
در مورد سیستم گلستان فعلا" به دلیل به روز رسانی اختلالاتی در سیستم وجود دارد. باید صبر کنید تا برطرف شود

Hamed-11
02-09-2010, 01:57 AM
پس دسترسی خیلی ها به سیستم قطع شده ؟
این مورد شامل کاربران خاطی نمی شود دیگه ؟

afshingraph
02-09-2010, 11:10 AM
پس دسترسی خیلی ها به سیستم قطع شده ؟
این مورد شامل کاربران خاطی نمی شود دیگه ؟

شاید هم تعداد کاربران خاطی زیاد بوده!
چون روشی که بوسیله اون میشد به نمرات دیگران دسترسی پیدا کرد و ممکن ِ به اون دلیل دسترسی ها محدود شده باشه خیلی آسون فهمیدنش و اجراش.

اما سوال اینجاست:
اگر شامل کاربران خاطی بشه، چه تبعات احتمالی میتونه برای اون کاربران داشته باشه؟

pnugirl
02-09-2010, 11:16 AM
من سیستم گلستانم بازه. امروز هم انتخاب واحدم شروع شده اما خیلی مشکل داره.

Hamed-11
02-11-2010, 12:37 AM
بابا بس کنید این همه گمانه زنی هاتون رو !!! :283:
حوصله دارین ها !
اینا خودشون هم بی خبرند ! :8:
میدونید واسه چی سیستم دچار اختلال شده ؟ واسه اینکه منوهای اضافی رو بستند تا باندویچ کم نیاد و سرورشون هی دان نشه ، همین ! :83:
دیگه بعضی هاتون واقعا شورشو درآوردین و میخواین خودتون رو اعدام کنین !

m_majid
08-01-2012, 08:31 PM
من پس از وارد کردن شماره دانشجویی و رمز عبور در سایت گلستان اسمم میاد ولی خطای کد 5 که به صورت زیر است میاد چیکار باید بکنم؟(کد5 : در حال حاضر امکان ورود به سيستم وجود ندارد).من میخوام ببینم نمره هام اومده یا نه؟در ضمن من دانشجوی ارشد هستم.

sunyboy
08-01-2012, 09:42 PM
من پس از وارد کردن شماره دانشجویی و رمز عبور در سایت گلستان اسمم میاد ولی خطای کد 5 که به صورت زیر است میاد چیکار باید بکنم؟(کد5 : در حال حاضر امکان ورود به سيستم وجود ندارد).من میخوام ببینم نمره هام اومده یا نه؟در ضمن من دانشجوی ارشد هستم.

احتمالا در سیستم دارن تغییرات انجام میدن شما بعدا مراجعه کنید.

ddmmkk
09-15-2012, 12:48 AM
شرم آوره که دانشگاهی با این وسعت و پر ازدحام چنین سایتی داشته باشه ! من تابستون 6 واحد انتخاب داشتم و شهریمو پرداخت نکرده بودم , 19 شهریور پرداخت کردم شهریمو ولی هنوز سایتم بسته هست! وقتی توان مدیریت سایت رو ندارن همه کارهارو حضوری کنن تا لا اقل کسی جوابگو باشه!

saeidking
09-15-2012, 03:18 PM
شرم آوره که دانشگاهی با این وسعت و پر ازدحام چنین سایتی داشته باشه ! من تابستون 6 واحد انتخاب داشتم و شهریمو پرداخت نکرده بودم , 19 شهریور پرداخت کردم شهریمو ولی هنوز سایتم بسته هست! وقتی توان مدیریت سایت رو ندارن همه کارهارو حضوری کنن تا لا اقل کسی جوابگو باشه!

سلام,به قسمت فیش شهریه تون مراجعه کنید ببینین فیش شهریه صفر شده یا نه,اگه صفر بود و 19 ام پرداخت کردین,فیش شهریه رو ببرین مالی دانشگاه جامع تون تا ثبت کنن(از طریق دانشگاهتون هم میشه,اونا به جامع اطلاع میدن).چون به دلیل سوء استفاده برخی مراکز,قابلت ثبت شهریه فقط برای جامع ها فعال هست

saeidking
09-15-2012, 09:00 PM
كليه دانشجوياني كه در تاريخ 19/6/91 نسبت به پرداخت شهريه خود اقدام نموده اند با توجه به انتقال شهريه ايشان به سيستم از تاريخ 25/6/91 قادر به انجام انتخاب واحد ميباشند.