PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مناجات نامه خواجه عبدالله رایانه ای

Fahime.M
02-06-2010, 02:07 PM
مناجات نامه خواجه عبدالله رایانه ای

ای خدا Hard دلم Format مکن .................................... Filed من را خالی از برکت مکن

Option غم را خدایا On مکن ........................................ File اشکم را خدایا Run مکن
Deltree کن شاخه های غصه را .................................. سردی و افسردگی هر سه را
Jumper شادی بیا تا Set کنیم ..................................... سیستم اندوه را Reset کنیم
نام تو Password درهای بهشت ................................ آدرس Email سایت سرنوشت
ای خدا روز ازل Cad داشتی .................................... Mouse بود اما مگر Pad داشتی
که چنین طرح 3D می زدی ...................................... طرح خود بر روی CD می زدی
تا نیفتد Bug در اندیشه مان ................................... تا که ویروسی نگردد ریشه مان
ای خدا بر ما ایمن فرست ......................................... بهر دلهای پر آتش Fan فرست
ای خدا حرف دلم با کی زنم .................................... Help می خواهم که F1 می زنم