PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اعلام نشدن نمره درس مجدد فراگیر

ferial
02-03-2010, 12:27 AM
درود دوستان من دانشجوی مشروط فراگیر هستم و هنوز نمره درس مبانی کامپیوتر و برنامه سازی روی سایت قرار نگرفته!!! تا کی باید منتظر بمونم؟ آیا از 20 نمره حساب میشه؟ و آیا نمره درس بر روی معدل این ترمم تاثیری داره؟

NIMA.N
02-03-2010, 08:59 AM
سلام.
اول اینکه بله از 20 نمره محاسبه می شود.
دوم اینکه بعضی از دروس به دلیل اینکه تعدا شرکت کنندگان در آن درس زیاد بوده تصحیحشون کمی زمان میبرد

ferial
02-04-2010, 12:10 AM
سلام.
اول اینکه بله از 20 نمره محاسبه می شود.
دوم اینکه بعضی از دروس به دلیل اینکه تعدا شرکت کنندگان در آن درس زیاد بوده تصحیحشون کمی زمان میبرد

آیا در معدل تاثیری داره؟

tayebehkh
02-04-2010, 05:04 PM
سلام من فكر مي كنم كه تاثير داره صد در صد تازه شنيدم كه اگه بيفتي اخراج هم مي شي در ضمن نمره رياضي منم نيومده متاسفانه تمام امتحاناتم اومده ولي رياضي ام نيومده حالا نمي دونم با انتخاب واحد چكار كنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟كمك راهنماييييييييييييييييييي ييييييييييييي لطفا

mojgan88
02-04-2010, 08:49 PM
فكر نمي كنم كه اخراج كنند چون
اطلاعيه اي در سايت
پورتال دانشگاه پيام نور (http://www.pnu.ac.ir)
بود كه نوشته بود چون از اين به بعد ديگه چيزي به عنوان دانش پذير مشروط نداريم بنابراين پذيرفته شدگان مشروط فرصت دارند كه تا آخر مدت تحصيلشان درسهاي افتاده را پاس كنند.
از مدير محترم اين سايت تقاضا مي كنم كه اگر اين اطلاعيه را دارند، بذارند كه مطمئن شويد
يا خودتون به همين سايت كه گفتم مراجعه كنيد و متن اطلاعيه رو بخونيد

pnu-club
02-04-2010, 09:02 PM
تحصیل در پیام نور همیشه گیج کننده است و وسیاستهای دانشگاه هم غیر قابل پیش بینی.:230:
در مورد بچه های فراگیر که امتحان مجدد داده اند باید بگم که خیلی هم ناامید نباشین، به این زودیها شما رو از تحصیل محروم نمیکنن. چون شما از سد کنکورش گذشتین در حالیکه خیلیها که توی دوره تابستون مرتب به کلاسهای فراگیر میامدند در کنکورش رد شدن و با سخت تر شدن قبولی در سالهلی بعد از همین فرصت هم شاید محروم بشن. :83:

نگران نمره هاتون نباشین. همه چیز درست میشه

:94:

ضمنا نکته ای که " mojgan88" در مورد دانش پذیر مشروط اشاره کرده باید درست باشه چون کارشناس رشته ما هم تقریبا همین مساله رو چند روز پیش به من گفت :19:

TAHA
02-04-2010, 11:05 PM
به اينجا مراجعه كنيد
تكذيب شد: دانشجویان مشروط در دانشگاه پیام نور اخراج نمی شوند (http://pnu-club.com/pnu.thread10079.html)

mojgan88
02-04-2010, 11:22 PM
خوب پيداش كردم
تو همون سايتي كه گفتم بريد، در قسمت اطلاعيه ها، ششمين اطلاعيه با اين عنوان

اطلاعيه در خصوص شرايط جديد پذيرش فراگير و حذف موضوع مشروط از دفترچه فراگير
(تاريخ درج خبر: 7/11/88)

رو ببينيد