PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش آنلاين دروس تخصصي كارداني به كارشناسي تربيت بدني

لادن 110
01-26-2010, 12:56 AM
سلام
من لادن هستم عضو جديد در دوره كارداني به كارشناسي تربيت بدني شركت كردم از اونجايي كه با مراجعه به دانشگاه پيام نور متوجه شدم كه دروس كارداني به كارشناسي دوره دانشپذيري ارائه نمي شه و با توجه به اينكه احتمال مي دم افراد زيادي مثل من متقاضي تبادل جزوه هستن با سرچ در اينترنت متوجه شدم اصلا و ابدا اثري از جزوات مربوط به اين دروس دوره كارداني به كارشناسي نيست ...اين تاپيك رو زدم برا كسانيكه متقاضي دوره اين دروس هستن كه اگه موافقن من كل خلاصه برداري ها و تهيه جزوه ها و نكات كليدي و اصلي و منطق با كليه پرسش و پاسخ هاي سرفصل هر كتاب رو براي عزيزان به صورت جلسه اي قرار بدم ..اين راه حليه براي تمام دوستان كه تمايل به آموزش روزانه و آنلاين دارن و همين طور كمك بزرگي براي يادگيري و دوره مجدد دروس براي خودم مي شه ( از اونجايي كه من هميشه عادت كردم درس ها رو در صورت تدريس به ديگري به حافظه دائمم بسپارم ) نتيجتا اگر مايليد اعلام رضايت كنيد تا شروع كنيم و به اميد خدا برا ارديبهشت آماده امتحان باشيم ...با تشكر لادن:157: