PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسش و پا سخ هاي مرتبط با بخش حسابداری

مژگان
01-25-2010, 03:24 PM
با سلام

كاربران گرامي تالار حسابداری:
توجه داشته باشید براي وجود نظم و همچنين دسترسي اسان به مطالب تالار از ارسال سوال در ادامه ي تايپيكها خود داري نمايند. شما مي توانيد سوالات خود را در اين تايپيك ارسال نماييد تا اينجانب پاسخگو باشم.
ضمنا شما مي توانيد اخرين اخبار مربوط به حسابداري را در تابلو اعلانات حسابداری (http://pnu-club.com/pnu.thread22665.html) مطالعه نماييد.
پيشا پيش از همكاري شما كمال تشكر را دارم.
موفق باشيد

abharmtb
03-27-2010, 04:41 PM
ترجمه درسهای (1-18) کتاب زبان تخصصی آقای عبدالرضا تالانه

http://pnu-club.com/imported/2009/12/94.gif

ENGLISH FOR THE STUDENT OF ACCOUNTING (http://pnu-club.com/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.4shared.com%2F file%2F126063603%2Fe21af152%2FENGLISH_FOR_THE_STUD ENT_OF_ACCOUNTING__01-18_.html)

http://pnu-club.com/imported/2009/12/94.gif

پسورد : حسابداری دانشگاه آزاد کاشان (http://pnu-club.com/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.iau-kashan-ac.blogfa.com)

((به کوچک بودن تمام حروف توجه نمایید))

مصطفی فیض آبادی

دوست عزیز سلام

ممنون میشم پسورد رو برای من به آدرس ایمیلم بفرستید:
j4s_2008@yahoo.com

مژگان
04-20-2010, 07:42 PM
در این تاپیک شما کابران عزیز می تونید هر سوالی در مورد حسابداری ومسایل مربوط به آن را بپرسید .واز طرح سوال در بین مطالب ارسالی خودداری کنید .قبل از پرسیدن سوال بهتره که به سوالات بقیه هم توجه کنید شاید سوال شما هم در بین انها باشد . (http://pnu-club.com/pnu.thread24062.html)
من مدیر بخش حسابداری سعی می کنم در اسرع وقت به پرسش ها وخواسته های شما در رابطه با رشته حسابداری تا جایی که بتونم جواب بدم.

gomnam
04-20-2010, 08:46 PM
سلام و خسته نباشيد و دستتان درد نكنه.
چرا اين كتاب حسابداري صنعتي باز تميشه؟ پسورد هم ميدم بازم كار نميكنه

مژگان
04-20-2010, 09:44 PM
سلام و خسته نباشيد و دستتان درد نكنه.
چرا اين كتاب حسابداري صنعتي باز تميشه؟ پسورد هم ميدم بازم كار نميكنه

دانلود می شه ...منظورتون اینه که باز نمی شه؟

hesabdar2010
04-21-2010, 11:51 PM
سلام
من قصد دارم نفر اول كنكور ارشد حسابداري سال1390 بشم حالا هركس درمورد اين موضوع {از قبيل برنامه ريزي معرفي كتاب و ...}پيشنهادي داره خوشحال ميشم استفاده كنم
و اضافه ميكنم من الان دانشجوي ترم اخر كارشناسي هستم
و باز هم اضافه ميكنم اين فقط يك هدف نيست شك نكنيد كه من نفر اول كنكورخواهم شد

elili
04-23-2010, 09:38 AM
باريك الله.... اي شالله كه ميشي و حتما همينطوره:104:
من توصيه اي ندارم فقط فك ميكنم اگه بخواي تو كارشناسي ارشد با رتبه بالايي قبول شي بايد از اونايي كه كارشناسي ارشد امتحان دادند و قبول شدند كمك بگيري فك ميكنم به درسايي كه خوندي خيلي ربط داشته باشه.

smigel
04-23-2010, 11:25 PM
واقعا افرین به این همه اعتماد به نفس!
تو حتما قبول میشی! مطمئن باش!
دعات می کنم

hesabdar2010
04-23-2010, 11:38 PM
دمتون گرم از اين همه پشتيباني

rdtaher
04-28-2010, 02:42 PM
سلام ببخشید نمی تونم برنامه راس گیری چک در اکسل رو دانلود کنم . چکار باید بکنم ؟

مژگان
04-29-2010, 10:59 AM
سلام ببخشید نمی تونم برنامه راس گیری چک در اکسل رو دانلود کنم . چکار باید بکنم ؟

اگه دانلود مشکلی نداره باید اموزش دانلود کردن از فور شر رو یاد بگیرید .کاری نداره

ali269
05-13-2010, 11:36 AM
سلام براي خوندن ارشد نميدونم از كجا شروع كنم لطفا راهنماييم كنيد

smigel
05-13-2010, 10:49 PM
سلام مژگان عزیز!
من یه مشکلی تو حسابداری میانه دارم!
وقتی یه شرکتی قسمتی از اوراق قرضه منتشر شده ی خود را باز خرید می کند(مثلا 60 درصد)، وقتی ثبت باز خرید رو میزنیم برای هزینه ی بهره، هزینه ی بهره ی کل اوراق رو در نظر میگیریم یا هزینه ی بهره ی اون مقداری که باز خرید کردیم را؟
اگه زود تر جواب بدید ممنون می شم

smigel
05-15-2010, 12:27 AM
ممنون. مشکلم حل شد!

مژگان
05-16-2010, 06:11 PM
ممنون. مشکلم حل شد!

شرمنده ....تو ایامی این سوال مطرح شده که خیلی خیلی کم به باشگاه سر میزنم .خدا رو شکر

mm2
05-23-2010, 12:29 PM
سلام
میشه چند تا نمونه فرم حسابداری بزارید

مژگان
05-26-2010, 11:55 AM
سلام

حتما در اولین فرصت بعد از امتحانات

aidabala
05-31-2010, 01:03 PM
وای ی ی ی خیلی خوشحال شدم ممنون

azariany
08-15-2010, 12:35 PM
باسلام
امكان داره بقيه ترجمه زبان تالانه روهم بگذاريد ازدرس 18به بعد

tavakol
08-20-2010, 03:27 PM
salam sharmane ye barname java dictioneri takhasosi hesabari behem morefi koid

مژگان
08-21-2010, 11:20 AM
salam sharmane ye barname java dictioneri takhasosi hesabari behem morefi koid

شرمنده فعلا چیزی ندارم که بهتون معرفی کنم

مژگان
08-21-2010, 11:22 AM
سلام
من قصد دارم نفر اول كنكور ارشد حسابداري سال1390 بشم حالا هركس درمورد اين موضوع {از قبيل برنامه ريزي معرفي كتاب و ...}پيشنهادي داره خوشحال ميشم استفاده كنم
و اضافه ميكنم من الان دانشجوي ترم اخر كارشناسي هستم
و باز هم اضافه ميكنم اين فقط يك هدف نيست شك نكنيد كه من نفر اول كنكورخواهم شد
آفرین .در به دست اوردن خواسته ات اصلا شک نکن ...موفق می شی:104::281:

مژگان
08-21-2010, 11:25 AM
سلام براي خوندن ارشد نميدونم از كجا شروع كنم لطفا راهنماييم كنيد

بهترین کار سرچ کردن تو نت ه یا خوندن مطالب اشخاص موفق .حتما یه سرچ بکنید بهتر از هر توضیحی خواهد بود که من شخصا بدم ..موفق باشی:109:

مژگان
08-21-2010, 11:29 AM
سلام

حتما در اولین فرصت بعد از امتحانات
الوعده وفا...اینم چند تا لینک

اینجا (http://www.hesabiran.com/news/default.asp?nk=52&maincatid=1838)

نمونه فرمهای مورد استفاده در امور مالی (http://www.mums.ac.ir/kftmmd/fa/Forms)

امیدزندگی
08-22-2010, 05:26 PM
سلام منبع فارسی برای دانلود در مورد روش تحقیق می گذاری لطفا؟

donya88
08-22-2010, 06:58 PM
با سلام
دوستان عزيزرشته ي حسابداري لطف كنند از پرسيدن سوال و يا فرستادن مطلب اخر تايپيكهاي بخشهاي اصليه حسابداري خودداري نمايند .
اين امر براي نظم دادن به تالار ضروريست و زماني كه تالار منظم باشد دسترسي به مطالب سهل تر مي شود.
با تشكر

مژگان
08-26-2010, 02:27 PM
حتما

با سلام
دوستان عزيزرشته ي حسابداري لطف كنند از پرسيدن سوال و يا فرستادن مطلب اخر تايپيكهاي بخشهاي اصليه حسابداري خودداري نمايند .
اين امر براي نظم دادن به تالار ضروريست و زماني كه تالار منظم باشد دسترسي به مطالب سهل تر مي شود.
با تشكر
:72::72:

مژگان
08-26-2010, 02:31 PM

http://pnu-club.com/pnu.thread35624.html#post121549 اینجا رو مطالعه بفرمایید

mohammad pro
09-12-2010, 01:04 AM
با سلام؛

لطفا دوست عزيز در لينك زير پاسخ سوالات من رو بدهيد.

http://pnu-club.com/pnu.thread37262.html#post125780

حتما در مورد منابع و زمان توزيع دفترچه و برگزاري ازمون بگيد.

ممنون

مژگان
09-12-2010, 02:05 PM
با سلام؛

لطفا دوست عزيز در لينك زير پاسخ سوالات من رو بدهيد.

http://pnu-club.com/pnu.thread37262.html#post125780

حتما در مورد منابع و زمان توزيع دفترچه و برگزاري ازمون بگيد.

ممنون
دیدم که دنیا خانوم جواب سوالات شمارو دادند

mohammad pro
09-12-2010, 02:20 PM
دیدم که دنیا خانوم جواب سوالات شمارو دادند

سلام مجدد خدمت شما؛
دوست عزيز از شما كه رشته حسابداري هستيد دقت بالاتري انتظار ميره! :36:
بله ايشون پاسخ دادند و من هم از ايشون تشكر كردم.

ولي خودشون گفتن كه چون شما در حال حاضر دارين كارشناسي ارشد حسابداري پيام نور مي خونيد (حالا نمي دونم فراگير يا سراسري) ميتونيد من رو بيشتر راهنمايي كنيد

حتما خط اخر پست ايشون رو نديديد.:39:

لطفا در مورد حداقل منابع ازمون و زمان توزيع دفترچه و برگزاري ازمون توضيح دهيد.

براي رشته حسابداري و در مقطع كارشناسي ارشد

دوست عزيز در مورد خودتون توضيح بفرماييد مشكل حل هست (يعني ازمون سخته يا اسون و ...
شنيدن كي بود مانند ديدن:74:
ممنون ميشم من رو راهنمايي بفرماييد

مژگان
09-12-2010, 09:47 PM
سلام مجدد خدمت شما؛
دوست عزيز از شما كه رشته حسابداري هستيد دقت بالاتري انتظار ميره! :36:
بله ايشون پاسخ دادند و من هم از ايشون تشكر كردم.

ولي خودشون گفتن كه چون شما در حال حاضر دارين كارشناسي ارشد حسابداري پيام نور مي خونيد (حالا نمي دونم فراگير يا سراسري) ميتونيد من رو بيشتر راهنمايي كنيد

حتما خط اخر پست ايشون رو نديديد.:39:

لطفا در مورد حداقل منابع ازمون و زمان توزيع دفترچه و برگزاري ازمون توضيح دهيد.

براي رشته حسابداري و در مقطع كارشناسي ارشد

دوست عزيز در مورد خودتون توضيح بفرماييد مشكل حل هست (يعني ازمون سخته يا اسون و ...
شنيدن كي بود مانند ديدن:74:
ممنون ميشم من رو راهنمايي بفرماييد
متاسفانه من در مقطع کارشناسی درس میخونم نه کارشناسی ارشد ....بعدش هم سخت یا آسون بودن نسبی هست واصلا نمی شه در موردش گفت .نمیخوام بگم باهوشم یا از خودم تعریف کنم .من یه امتحان تستی رو فقط شب امتحان ( درمورد کتابی که حدودا سیصد صفحه باشه ) فقط تست می زنم ونمره بالای 16 هم میارم ولی اصلا اینجور درس خوندن رو به هیچ احد الناسی توصیه نمی کنم .حالا فکر کنم جواب کل سوالاتتون رو گرفتید ...نه ؟

mohammad pro
09-13-2010, 05:19 PM
متاسفانه من در مقطع کارشناسی درس میخونم نه کارشناسی ارشد ....بعدش هم سخت یا آسون بودن نسبی هست واصلا نمی شه در موردش گفت .نمیخوام بگم باهوشم یا از خودم تعریف کنم .من یه امتحان تستی رو فقط شب امتحان ( درمورد کتابی که حدودا سیصد صفحه باشه ) فقط تست می زنم ونمره بالای 16 هم میارم ولی اصلا اینجور درس خوندن رو به هیچ احد الناسی توصیه نمی کنم .حالا فکر کنم جواب کل سوالاتتون رو گرفتید ...نه ؟
با سلام دوست عزيز
من نمي دونم كه يا من نمي تونم منظورم رو بفهمونم يا شما متوجه نميشيد.

ولي من كه چيزي از جواب دادن شما نفهميدم!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟:114:

براتون ارزوي موفقيت در مقاطع بالاتر رو دارم.......................................... .

مژگان
09-14-2010, 03:41 PM
با سلام دوست عزيز
من نمي دونم كه يا من نمي تونم منظورم رو بفهمونم يا شما متوجه نميشيد.

ولي من كه چيزي از جواب دادن شما نفهميدم!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟:114:

براتون ارزوي موفقيت در مقاطع بالاتر رو دارم.......................................... .

جواب شما من وبه شک انداخت کل سوال شما رو اینجا نقل قول کردم
نوشته اصلی توسط mohammad pro http://pnu-club.com/images/wlmain/buttons/viewpost.gif (http://pnu-club.com/pnu.thread37262.html#post125768)
با سلام؛

من از 1/7/89 به ترم 3 حسابداري (در مقطع كارشناسي ناپيوسته) در دانشگاه غيرانتفاعي خيام مشهد خواهم رفت.

يعني با ترم مهر 2 ترم دارم تا ليسانس بگيرم و در خرداد سال بعد فارغ التحصيل خواهم شد.

من مي خوام هر طور شده ارشد حسابداري رو بگيرم ولي خيلي حوصله خواندن براي ارشد رو ندارم . دوست عزيز معدل كل من در دانشگاه 18.30 هست.

در مورد كنكور دولتي و ازاد اطلاعاتي دارم ولي از پيام نور هيچ اطلاعاتي ندارم.

دوست عزيز به سوالات من در زمينه كارشناسي ارشد حسابداري پيام نور جواب بديد.
1- براي ارشد چند ترم بايد بخونم و چند واحد؟
2- شرط معدل هم دارد يا تاثيري دارد (من معدل الف هستم)؟
3-منابع كنكور مثل دولتي و ازاد هست منظور چه درس هايي در كنكور خواهد امد و چه منابعي رو بايد بخونم
4-زمان توزيع دفترچه و برگزاري ازمون هر ساله معمولا چه زماني هست؟
5- شهريه از ازاد كمتر هست يا بيشتر؟
6- من فرق بين فراگير و سراسري رو نمي دونم يعني چي؟
من كدوم بايد برم و اينكه كنكورش از دولتي كه اسون تره؟
ممنون ميشم اگه جواب سوالاتم رو بديد
وقتی من می گم ارشد نیستم چطوری باید سوالات شما رو در مورد ارشد جواب بدم که شما می نویسید " من نمي دونم كه يا من نمي تونم منظورم رو بفهمونم يا شما متوجه نميشيد.

ولي من كه چيزي از جواب دادن شما نفهميدم!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟:114: " یعنی همین یه کلمه من نتونسته کل سوال شما رو جواب بده ؟! خب من اطلاعی از ارشد ندارم که بخوام به شما بدم :169: تنها راه اینه که راهنماییتون کنم سایت پیام نور تهران رو در مورد رشته های ارشد یه مرور بکنید شاید مطلبی رو که دنبالش هستید پیدا کنید هنوز هم حس می کنید من نتونستم راهنمایتون کنم ؟:169:

mohammad pro
09-19-2010, 02:18 AM
جواب شما من وبه شک انداخت کل سوال شما رو اینجا نقل قول کردم
نوشته اصلی توسط mohammad pro http://pnu-club.com/images/wlmain/buttons/viewpost.gif (http://pnu-club.com/pnu.thread37262.html#post125768)
با سلام؛

من از 1/7/89 به ترم 3 حسابداري (در مقطع كارشناسي ناپيوسته) در دانشگاه غيرانتفاعي خيام مشهد خواهم رفت.

يعني با ترم مهر 2 ترم دارم تا ليسانس بگيرم و در خرداد سال بعد فارغ التحصيل خواهم شد.

من مي خوام هر طور شده ارشد حسابداري رو بگيرم ولي خيلي حوصله خواندن براي ارشد رو ندارم . دوست عزيز معدل كل من در دانشگاه 18.30 هست.

در مورد كنكور دولتي و ازاد اطلاعاتي دارم ولي از پيام نور هيچ اطلاعاتي ندارم.

دوست عزيز به سوالات من در زمينه كارشناسي ارشد حسابداري پيام نور جواب بديد.
1- براي ارشد چند ترم بايد بخونم و چند واحد؟
2- شرط معدل هم دارد يا تاثيري دارد (من معدل الف هستم)؟
3-منابع كنكور مثل دولتي و ازاد هست منظور چه درس هايي در كنكور خواهد امد و چه منابعي رو بايد بخونم
4-زمان توزيع دفترچه و برگزاري ازمون هر ساله معمولا چه زماني هست؟
5- شهريه از ازاد كمتر هست يا بيشتر؟
6- من فرق بين فراگير و سراسري رو نمي دونم يعني چي؟
من كدوم بايد برم و اينكه كنكورش از دولتي كه اسون تره؟
ممنون ميشم اگه جواب سوالاتم رو بديد
وقتی من می گم ارشد نیستم چطوری باید سوالات شما رو در مورد ارشد جواب بدم که شما می نویسید " من نمي دونم كه يا من نمي تونم منظورم رو بفهمونم يا شما متوجه نميشيد.

ولي من كه چيزي از جواب دادن شما نفهميدم!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟:114: " یعنی همین یه کلمه من نتونسته کل سوال شما رو جواب بده ؟! خب من اطلاعی از ارشد ندارم که بخوام به شما بدم :169: تنها راه اینه که راهنماییتون کنم سایت پیام نور تهران رو در مورد رشته های ارشد یه مرور بکنید شاید مطلبی رو که دنبالش هستید پیدا کنید هنوز هم حس می کنید من نتونستم راهنمایتون کنم ؟:169:
قبل از هر چيز سلام خدمت شما؛
يكي از صفات بد انسان ها (البته ايراني ها مخصوصا ...) اين هست كه از صحبت ها برداشت خوبي ندارند. دوست عزيز صحبت شما در مورد يك كتاب 300 صفحه اي و تست زدن و گرفتن نمره خوب (از نظر شما بالاي 16) كه فكر نمي كنم لزومي براي گفتن به من داشته باشه ولي خوب حالا كه بحثش شد بذارين اين رو بهتون بگم كه من 21 واحد اختصاصي رو با گرفتن نمراتي بسيار خوب طي كردم. كه به جرات مي تونم بگم كسي مثل من در دانشگاه نبود كه وضعيتي مشابه من داشته باشه.

خوب بچه ها و دوستانم هميشه ميگن اگه تو محمد (خودم) استاد بشي كسي با تو درس بر نمي داره چون اهل نمره مفت دادن نيستي!!!

باز هم از شما تشكر مي كنم و اميدوارم كمي از خودتان بيشتر توقع داشته باشيد.

شاهزاده کوچو
09-20-2010, 08:23 AM
سلام من تازه اومدم مژگان خانوم میگما

مژگان
09-20-2010, 10:25 AM
سلام من تازه اومدم مژگان خانوم میگما

اینجا فقط سوال :112:

gcm
09-28-2010, 01:17 PM
نميدونم اين سؤال و بايد اين قسمت بپرسم يا نه؟!
ظاهراً کتاب روش تحقيق عوض شده.من کتابشو نديدم ولی از اونجايی که فقط از روی راهنما ميخونم ميخواستم ببينم راهنما براش اومده يا نه؟ترجيحاً انتشارات استادی
اينجا از کتاب فروشی پرسيدم گفتند به اين زودی نمياد

یه دوست
09-29-2010, 01:51 PM
نميدونم اين سؤال و بايد اين قسمت بپرسم يا نه؟!

ظاهراً کتاب روش تحقيق عوض شده.من کتابشو نديدم ولی از اونجايی که فقط از روی راهنما ميخونم ميخواستم ببينم راهنما براش اومده يا نه؟ترجيحاً انتشارات استادی
اينجا از کتاب فروشی پرسيدم گفتند به اين زودی نمياد
--------------------------------
سلام دوست عزیز
خوب اگه منابع رو دیده باشی
اینجور عنوان شده
مبانی روش تحقیق ----- عنوان کتاب : روش تحقیق در مدیریت ------- علی اکبر احمدی ، علی صالحی، محمدرضا فریدی ( اگه انتشارش جدید باشه ،کمک آموزشیش خوب به طبع دیرتر میاد)
این تنها کمکی بود که میتونستم بکنم
موفق و موید باشید

مژگان
10-02-2010, 01:47 PM
--------------------------------
سلام دوست عزیز
خوب اگه منابع رو دیده باشی
اینجور عنوان شده
مبانی روش تحقیق ----- عنوان کتاب : روش تحقیق در مدیریت ------- علی اکبر احمدی ، علی صالحی، محمدرضا فریدی ( اگه انتشارش جدید باشه ،کمک آموزشیش خوب به طبع دیرتر میاد)
این تنها کمکی بود که میتونستم بکنم
موفق و موید باشید

از اینکه جواب سوال رو دادید خیلی ممنونم .من تو همین ترم تابستون این درس رو پاس کردم استادیش هم بود که من نگرفتم !

مژگان
10-02-2010, 01:49 PM
سلام منابع درسی کارشناسی ارشد حسابداری پیام نور رو می خواستم کجا متونم در این زمینه اطلاعات کسب کنم توسط mozhina (http://pnu-club.com/members/mozhina.html)

همینجا باید تو صفحات دنبالش بگریدی تو بخش من یه تاپیک مخصوص کارشناسی ارشد هم هست که :281: کمی دقت کنید وسوال رو همیشه در جای مناسب بپرسید :172:

مژگان
10-06-2010, 10:26 PM
نوشته اصلی توسط siberia http://pnu-club.com/images/wlmain/buttons/viewpost.gif (http://pnu-club.com/pnu.thread39237.html#post130581)
سلام
ممنون از مطالب مفیدی که برای دانشجویان گردآوری کردید
در مورد حسابداری صنعتی 3 یه سوال داشتم- ضمیمه های پایان فصل مهم هستند و در امتحانات پایان ترم می آیند؟؟؟؟

متاسفانه هیچ وقت نوع وکیفیت سوالات امتحانی پیام نور مشخص نیست .من ترم تابستونی حسابرسی 2 رو پاس کردم بدون اینکه حتی یه سوال از سه فصل انتهایی اومده باشه .برای همین نمی تونم دقیقا بگم اره یا نه ؟...ولی اصل در درس خوندن ، خوندن تمام نکات هست

soha202
10-13-2010, 01:17 PM
سلام
تعداد دقیق استانداردهای حسابداری مالی که تا به امروز توسط fasb منتشر شده چند تاست؟

mahdi985
10-13-2010, 09:35 PM
سلام

از لینکی که دادی خیلی ممنون من خیلی دنبال این ترجمه بودم.
خیلی به من کمک کرد.
بازم متشکرم:104:

مژگان
10-13-2010, 10:30 PM
وای ی ی ی خیلی خوشحال شدم ممنون

باسلام
امكان داره بقيه ترجمه زبان تالانه روهم بگذاريد ازدرس 18به بعد

سلام

از لینکی که دادی خیلی ممنون من خیلی دنبال این ترجمه بودم.
خیلی به من کمک کرد.
بازم متشکرم:104:
خوشحالم که مورد استفاده شما ها قرار گرفته

مژگان
10-13-2010, 10:53 PM
سلام
تعداد دقیق استانداردهای حسابداری مالی که تا به امروز توسط fasb منتشر شده چند تاست؟
متاسفانه اطلاع دقیقی ندارم . در ضمن ممنون می شم سوالاتتون رو در جایگاه خودش منعکس کنید که مجبور به انتقالشون نشم

af3oun
10-28-2010, 10:45 AM
سلام
اول كه چون حالت چپ به راست درست تنظيم نشده بود
من فكر كردم 1 مگابايت و 11 كيلوبايت حجم داره
به بدبختي دانلود كردم (البته در حين دانلود فهميدم 11 مگابايت و 1 كيلو بايت هست)
حالا كه دانلود كردم نمي تونم اكستركت كنم
پسورد جواب نميده
ميشه راهنمايي كنيد؟
مرسي

مژگان
10-28-2010, 12:14 PM
سلام
اول كه چون حالت چپ به راست درست تنظيم نشده بود
من فكر كردم 1 مگابايت و 11 كيلوبايت حجم داره
به بدبختي دانلود كردم (البته در حين دانلود فهميدم 11 مگابايت و 1 كيلو بايت هست)
حالا كه دانلود كردم نمي تونم اكستركت كنم
پسورد جواب نميده
ميشه راهنمايي كنيد؟
مرسي

من که تونستم هم دانلود کنم هم بازش کنم :169: والا نمیدونم

mahroo
10-30-2010, 03:46 PM
با سلا م رشته تحصیلی من حسابداری بوده است و دارای مدرک کاردانی می باشم.در ضمن رشته تحصیلی من در دبیرستان هم حسابداری بوده.می خواستم بدونم می تونم رشته مدیریت بازرگانی رو تا مقطع کاردانی ادامه بدم و اگه می تونم توی کدوم قسمت باید ثبت نام کنم؟چون مدرک دیپلم من فنی است و پیش دانشگاهی ندارم.خیلی ممنون میشم جواب بدید

donya88
11-10-2010, 12:03 PM
با سلا م رشته تحصیلی من حسابداری بوده است و دارای مدرک کاردانی می باشم.در ضمن رشته تحصیلی من در دبیرستان هم حسابداری بوده.می خواستم بدونم می تونم رشته مدیریت بازرگانی رو تا مقطع کاردانی ادامه بدم و اگه می تونم توی کدوم قسمت باید ثبت نام کنم؟چون مدرک دیپلم من فنی است و پیش دانشگاهی ندارم.خیلی ممنون میشم جواب بدید

سلام
مطلبتون به اینجا منتقل شد.
از دوستان عزیز این خواهشو دارم که اگه مشکلی در دانلودها - اسلاید .... دارند مشکلشون را به همراه ادرس اون تایپیک که مشکل دارن اینجا مطرح و لینک نمایند تا تالار حسابداری همچنان منظم بمونه در غیر اینصورت درخواست شما بعد از مدتی حذف خواهد شد.
و اما پاسخ شما دوست عزیز :
اگه بخواید از ابتدا تحصیلات دانشگا هی را شروع کنید و اونم از طریق کنکور سراسری که باید حتما حتما مدرک پیش دانشگاهی داشته باشید . اما اگه بخواید فراگیر پیام نور برید بازم باید مدرک پیش دانشگاهیو داشته باشید اما من دیدم که تعدادی از بچه های فنی که میخوان بیان فراگیر یک موسسه ازاد فراگیر که معتبر باشه (مثلا در اصفهان ما برهان را داریم از این جهت) ثبت نام میکنن بعد این موسسه اونا را یه مرکز پیش دانشگاهی معرفی میکنه اونا همزمان هم پیش دانشگاهی میخونن و هم دوره ی دانش پذیری را به کمک کلا سهای این موسسه میگذرانند . اما اگر خود ازمون سراسری که مخصوص داوطلبان فنی حرفه ای هست مدیریت داشته باشه اونجا شرکت کن که دیگه پیش دانشگاهی هم لازم نداره و در اخر اینکه :
چرا میخوای یه فوق دیپلم دیگه را بگیری ؟
بهتر نیست یه اطلا عی کسب کنی و ببینی میتونی برای کارشناسی ناپیوسته ی مدیریت شرکت کنی یا نه ؟
موفق باشی.

مژگان
11-13-2010, 12:34 PM
می تونی با مدرک کاردانی حسابداریت هم برای مدیریت فراگیر پیام نور شرکت کنی اینجوری یه سری از درسات هم تطبیق میخوره ومورد قبول واقع می شه .فقط تا جایی که من میدونم پیام نور اکثرا کارشناسیه نه کاردانی:169:

رحمتی
11-13-2010, 08:21 PM
سلام.اگه ممکنه مقالات ارشد حسابداری را روی سایت بذارید

مژگان
11-14-2010, 12:40 PM
سلام.اگه ممکنه مقالات ارشد حسابداری را روی سایت بذارید
حتما در اسرع وقت مقالات ارشد رو هم تو سایت خواهم گذاشت فقط توجه کنید که سوال خودتون رو در جای مربوطه ارسال کنید تا مجبور به جابه جایی وانتقال سوال نشم !

rezajoo
11-20-2010, 12:24 AM
با سلام خدمت دوستان عزیز
من وقتی با این سایت آشنا شدم گفتم حتما بیشتر مطالبش در مورد پیام نور هست اما وقتی دنبال یه سری مطالب در مورد کارشناسی ارشد حسابداری دانشگاه پیام نور بودم دیدم که هیچ پستی در این مورد نداره!!!:42:
من امسال قصد دارم توی ارشد حسابداری پیام نور شرکت کنم ولی در مورد نحوه مطالعه منابعش، نمونه سوالها و ... اطلاعات خاصی ندارم.
از دوستان عزیز خواهش میکنم اگه میتونند من رو در این زمینه راهنمایی کنند.:281:

مژگان
11-21-2010, 12:32 PM
با سلام خدمت دوستان عزیز
من وقتی با این سایت آشنا شدم گفتم حتما بیشتر مطالبش در مورد پیام نور هست اما وقتی دنبال یه سری مطالب در مورد کارشناسی ارشد حسابداری دانشگاه پیام نور بودم دیدم که هیچ پستی در این مورد نداره!!!:42:
من امسال قصد دارم توی ارشد حسابداری پیام نور شرکت کنم ولی در مورد نحوه مطالعه منابعش، نمونه سوالها و ... اطلاعات خاصی ندارم.
از دوستان عزیز خواهش میکنم اگه میتونند من رو در این زمینه راهنمایی کنند.:281:
تو این سایت بیشتر منابع ارشد دولتی وآزاد عنوان شده که صد البته باید هر سال منابع جدید رو از طریق سایت های معتبر به دست اورد .شرمنده که اطلاع خیلی دقیقی در این مورد ندارم که بتونم راهنمایتون کنم .در ضمن اگه سوال خودتون رو در جای مناسب عنوان می کردید سریعتر جواب م یگرفتید !

mahboobe1
11-25-2010, 12:22 PM
سلام برای باز کردن فایل های دانلود شده پسورد چیست

مژگان
11-28-2010, 06:37 PM
سلام برای باز کردن فایل های دانلود شده پسورد چیست
متاسفم اون موقع که لینکا رو گذاشتم هیچ کدومشون پسورد نمیخواست

elili
11-30-2010, 12:46 PM
سلام بچه ها
من سر امتحان ميان ترم درس حسابداري دولتي(4 واحدي)مديريت توليد(3 واحدي)نرفتم يكي از دوستام ميگه استاد امار بهشون گفته چون الان ميان ترم اجباري شده اگه سر ميان ترم حاضر نباشي نمره پايان ترمت با صفر جمع ميشه يعني 14 با صفر و از بيست نمره حساب نميشه درسته؟
پس چرا تا ترم قبلي اينطوري نبود كسي ميتونست سر ميان ترم حاضر نشه به جاش پايان ترمش از 20 محاسبه ميشده و ضربدر ده هفتم ميشد؟
ممنون ميشم كمكم كنين...

Borna66
11-30-2010, 01:02 PM
سلام بچه ها
من سر امتحان ميان ترم درس حسابداري دولتي(4 واحدي)مديريت توليد(3 واحدي)نرفتم يكي از دوستام ميگه استاد امار بهشون گفته چون الان ميان ترم اجباري شده اگه سر ميان ترم حاضر نباشي نمره پايان ترمت با صفر جمع ميشه يعني 14 با صفر و از بيست نمره حساب نميشه درسته؟
پس چرا تا ترم قبلي اينطوري نبود كسي ميتونست سر ميان ترم حاضر نشه به جاش پايان ترمش از 20 محاسبه ميشده و ضربدر ده هفتم ميشد؟
ممنون ميشم كمكم كنين...
با سلام
هنوز ما اطلاعيه ي نديدم كه قانون 10/7 امتحان پايان ترم دروس كه براي دانجشو كه ميان ترم نرفته بده رو لغو كننه و بنابراين اين قانون هنوز در پيام نور در حال حاضر پابرجا هست.

ضمنا لطف كنيد در انتخاب عنوان و اسم تاپيك بيشتر دقت كنيد ويك اسم با مسما انتخاب كنيد تا سريعتر و بهتر يتونيم پاسخ گو باشيم

موفق باشيد

روزگار خوش

مژگان
12-26-2010, 12:21 PM
از باز دید کنندگان محترم تقاضا دارم سوالات خود را در انتهای تاپیک ها وموضوعات ارسال نفرمایند .برای پرسش وپاسخ این تاپیک در نظر گرفته شده .با ارسال سوال خود درجای مربوطه هم سریعتر جواب خود را دریافت خواهید کرد هم من را مجبور به پاک کردن سوالا ت خود که در انتهای مطالب می باشدمجبور نخواهید کرد.
با تشکر

s_jamshidi83
02-05-2011, 05:12 PM
با سلام
برای آشنایی با حسابداری بانکی میتوانید به کتاب "حسابداری بانکی(تهیه صورتهای مالی نهایی) " انتشارات پژوهشکده پولی وبانکی، بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران را مطالعه فرمایید . نویسنده اینجانب سعید جمشیدی

کفترچاهی
02-06-2011, 10:40 PM
سلام.من میخام کارشناسی ارشد حسابداری پیام نور شرکت کنم ودانشگاه بهشر رو انتخاب کردم البته ساکن تهران هستم واگر تو آزمون قبول بشم از سال تحصیلی آینده دانشجوی بهشهرم.خواستم بپرسم شما هم دانشجوی بهشهر هستید؟اگر نیستید ممکنه که من رو با یکی از دانشجوهای ارشد حسابداری بهشهر آشنا کنید؟ممنون میشم.

مژگان
02-07-2011, 06:55 PM
سلام.من میخام کارشناسی ارشد حسابداری پیام نور شرکت کنم ودانشگاه بهشر رو انتخاب کردم البته ساکن تهران هستم واگر تو آزمون قبول بشم از سال تحصیلی آینده دانشجوی بهشهرم.خواستم بپرسم شما هم دانشجوی بهشهر هستید؟اگر نیستید ممکنه که من رو با یکی از دانشجوهای ارشد حسابداری بهشهر آشنا کنید؟ممنون میشم.

متاسفانه من در مقطع کارشناسی درس میخونم :56:

مژگان
02-23-2011, 12:45 PM
لطفا سوالات خود رو ددر اخر تاپیک ها ارسال نکنید:281:

امیریل
02-27-2011, 11:32 AM
سلام. کتاب سیستم های اطلاعاتی رو دانلود کردم به زبان انگلیسی بود این کتاب رو به زبان فارسی می خوام میشه کمکم کنید؟

مژگان
02-28-2011, 12:40 PM
سلام. کتاب سیستم های اطلاعاتی رو دانلود کردم به زبان انگلیسی بود این کتاب رو به زبان فارسی می خوام میشه کمکم کنید؟
متاسفانه هنوز نتونستم یه همچین کتابی رو پیدا کنم

614
03-04-2011, 02:41 PM
http://isurrender.persiangig.com/accounting%20ppt%20-%201/hesabdari%20sanati-3(saleh%20nejad).ppt (http://pnu-club.com/redirector.php?url=http%3a%2f%2fisurrender.persian gig.com%2faccounting%2520ppt%2520-%25201%2fhesabdari%2520sanati-3%2528saleh%2520nejad%2529.ppt)

سلام عزیزم ممنون میشم اگر یه مسئله بودجه بندی جامع از حسابداری صنعتی 3 با راه حل برام بذاری منتظرما

مژگان
03-05-2011, 12:13 PM
سلام عزیزم ممنون میشم اگر یه مسئله بودجه بندی جامع از حسابداری صنعتی 3 با راه حل برام بذاری منتظرما
در حال حاضر هیچ موضوعی در مورد حسابداری صنعتی سه ندارم

علی معالی
03-08-2011, 04:01 PM
با سلام
میخواستم بدونم که با توجه به اینکه بنده درس اصول 3 حسابداری را افتادم .ایا میتوانم در یک ترم هم این درس و هم میانه یک رابگیرم؟

مژگان
03-08-2011, 09:46 PM
با سلام
میخواستم بدونم که با توجه به اینکه بنده درس اصول 3 حسابداری را افتادم .ایا میتوانم در یک ترم هم این درس و هم میانه یک رابگیرم؟

خیلی متاسفم که از اصول سه نمره نیاوردید .بله صددرصد در اینگونه موارد می توانید دودرس رو هم نیاز کنید .ولی کارتون به مراتب سختر می شه .اگه خدایی نکرده در ترم جدید دوباره اصول سه رو نمره نیاورید ولی در میانه یک قبول شوید در اصل از هر دو درس نمره نیاوردید ونمره قبولی میانه یک رو از شما قبول نمی کنن .پس خیلی مراقب باشید وسخت بکوشید .
باآرزوی موفقیت

hodasamiei
03-11-2011, 04:44 PM
چرا این مقاله دانلود نمیشه ?ارزيابي مدل ها و روشهاي سنجش و ارزشگذاري سرمايه هاي فكري شركت ها

مژگان
03-12-2011, 12:34 PM
چرا این مقاله دانلود نمیشه ?ارزيابي مدل ها و روشهاي سنجش و ارزشگذاري سرمايه هاي فكري شركت ها

بخاطر مطرح نکردن سوالتون در جای مربوطه مجبور به انتقال اون شدم .من امتحان کردم _ قبل از ارسال _ ولینک ها همه درست بود خوشبختانه منبع اصلی رو هم گذاشتم اگه لینک مشکل پیدا کرده از جای منبع است نه این سایت واز دست منم کاری ساخته نیست .

یه دوست
03-22-2011, 12:45 AM
سلام مژگان جون
من یه پروژه دارم که در مورد تجزیه و تحلیل صورتهای مالی سه ساله ی یک شرکت باید باشه
شما میتونی راهنماییم کنی که باید چیکار کنم و چطور اینکارو به نحو احسن انجام بدم
و اینکه از کجا میتونم اطلاعات کامل مالی سه سال پیاپی یه شرکت رو بدست بیارم ، مثلا ایران خودرو
میخوام اگه بشه توی تعطیلات عید اینکارو انجام بدم واسه شروع ترم بعد از تعطیلات نمونه.
ممنونم عزیزم

مژگان
03-27-2011, 12:32 PM
سلام مژگان جون
من یه پروژه دارم که در مورد تجزیه و تحلیل صورتهای مالی سه ساله ی یک شرکت باید باشه
شما میتونی راهنماییم کنی که باید چیکار کنم و چطور اینکارو به نحو احسن انجام بدم
و اینکه از کجا میتونم اطلاعات کامل مالی سه سال پیاپی یه شرکت رو بدست بیارم ، مثلا ایران خودرو
میخوام اگه بشه توی تعطیلات عید اینکارو انجام بدم واسه شروع ترم بعد از تعطیلات نمونه.
ممنونم عزیزم
متاسفانه مسافرت باعث شد دیر پیغام شما رو بخونم .متاسفانه الان حضور ذهن ندارم یادمه یه سایتی رو به ما معرفی کردند برای همین مواقع البته بیشتر برای حسابرسی شرکت بود تا این مورد خواسته شده شما .یه سری به معرفی سایت های ووبلاگ های حسابداری http://pnu-club.com/pnu.thread42998.html بزنید امیدوارم بتونیم به خواسته اتون برسید

gezal
04-17-2011, 10:50 AM
باسلام اگه امکان داره درباره حسابداری مدارس که از چه شیوه های استفاده می کنند برای بستن وافتتاح حساب رهنمایی کنیدباتشکر

مژگان
04-19-2011, 11:26 AM
باسلام اگه امکان داره درباره حسابداری مدارس که از چه شیوه های استفاده می کنند برای بستن وافتتاح حساب رهنمایی کنیدباتشکر

با تشکر از ارسال سوال خودتون در جای مناسب ومربوطه دوتا لینک از نوشته ها در همین مورد براتون می گذارم امیدوارم همونی باشه که مورد نظرتون هست !
http://pnu-club.com/pnu.thread52834.html
http://pnu-club.com/pnu.thread52833.html

مژگان
04-19-2011, 12:23 PM
وشاید این مطلب هم بتون گره کارتون رو باز کنه !
http://pnu-club.com/pnu.thread52836.html

gezal
05-01-2011, 10:01 AM
سلام وممنون ازشما در پاسخ به این سوال

gezal
05-01-2011, 10:01 AM
سلام وتشکر ازشما در پاسخ به سوال

مژگان
05-01-2011, 12:23 PM
سلام وتشکر ازشما در پاسخ به سوال
منم از شما تشکر می کنم که در جای درست ومربوطه سوال مطرح کردید

gezal
05-02-2011, 09:24 AM
باسلام وتشکرازشما.یک مثال میشه لطف کنید بزنید درباره صورت سود وزیان شرکت سهامی خاص؟عوارض خرید وفروش ومالیات برارزش افزوده فروش ومالیات تکلیفی جزکدام قسمت ترازنامه می اید؟ممنون میشم راهنمایی کنید

مژگان
05-02-2011, 10:41 AM
باسلام وتشکرازشما.یک مثال میشه لطف کنید بزنید درباره صورت سود وزیان شرکت سهامی خاص؟عوارض خرید وفروش ومالیات برارزش افزوده فروش ومالیات تکلیفی جزکدام قسمت ترازنامه می اید؟ممنون میشم راهنمایی کنید
امیدوارم مطالب بخش مقالات به دردتون بخوره در غیر اینصورت مطلب خاصی فعلا در این مورد ندارم مقالات و پايان نامه (http://pnu-club.com/pnu.799.html)

gezal
05-02-2011, 12:58 PM
سلام ممنون ازشما

gezal
05-02-2011, 05:09 PM
باسلام روز استاد برتمام استادان بزرگواروگرانقدر مبارک باد

مژگان
05-06-2011, 11:18 AM
باسلام روز استاد برتمام استادان بزرگواروگرانقدر مبارک باد
:281:

gezal
05-09-2011, 06:06 PM
باسلام.میشه درباره مالیات بر اجاره وانت راهنمایی کنید باتشکر

مژگان
05-09-2011, 06:20 PM
باسلام.میشه درباره مالیات بر اجاره وانت راهنمایی کنید باتشکر
مالیات بر اجاره وانت ؟ ...رشته شما چیه ؟ چون دنبال اطلاعات خیلی عجیب وخاصی هستید وباید یادآوری کنم رشته تخصصی من حسابداریه

یه دوست
05-10-2011, 06:37 PM
سلام مژگان جون
ایشالا که خوب و سلامت باشی فدات شم
ما که همیشه باعث زحمتیم
من واسه یه تحقیق انگلیسی فارسی خیلی سرچ کردم مطلب خاصی پیدا نکردم. میشه کمکم کنی عزیزم؟
موضوعاتش اینه : بودجه جامع - بودجه قابل انعطاف - برنامه هزینه سرمایه ای - تجزیه و تحلیل سود ناویژه و انحرافات فروش - هزینه مرتبط با تصمیم گیری - حسابداری مسئولیتی - تنظیم گزارش جهت مدیریت.
اگه جوابشو تا صبح پنج شنبه بهم بدی ممنون میشم.
بخدا میسپارمت.

gezal
05-10-2011, 10:35 PM
سلام درمورد حسابداری شرکت خدمات اینترنتی میشه راهنمایی کنید ؟باتشکر

gezal
05-10-2011, 10:36 PM
سلام ممنون ازشما رشته ام حسابداریه

مژگان
05-12-2011, 03:07 PM
سلام مژگان جون
ایشالا که خوب و سلامت باشی فدات شم
ما که همیشه باعث زحمتیم
من واسه یه تحقیق انگلیسی فارسی خیلی سرچ کردم مطلب خاصی پیدا نکردم. میشه کمکم کنی عزیزم؟
موضوعاتش اینه : بودجه جامع - بودجه قابل انعطاف - برنامه هزینه سرمایه ای - تجزیه و تحلیل سود ناویژه و انحرافات فروش - هزینه مرتبط با تصمیم گیری - حسابداری مسئولیتی - تنظیم گزارش جهت مدیریت.
اگه جوابشو تا صبح پنج شنبه بهم بدی ممنون میشم.
بخدا میسپارمت.
شرمنده ات شدم .فعلا اینا هست کما اینکه می تونی تو بخش حسابداری مطالب بهتری هم پیدا کنی

http://pnu-club.com/pnu.thread54154.html

http://pnu-club.com/pnu.thread54155.html#post170822

http://pnu-club.com/pnu.thread54156.html#post170823

http://pnu-club.com/pnu.thread54157.html#post170824

مژگان
05-12-2011, 03:10 PM
سلام درمورد حسابداری شرکت خدمات اینترنتی میشه راهنمایی کنید ؟باتشکر

سلام ممنون ازشما رشته ام حسابداریه
شرمنده که مطلبی در این مورد ندارم ولی ممطئنم تو بخش مقالات حسابداری می تونید مقاله مناسبی پیدا کنید .رشته شما رو پرسیدم چون سوالهای خاصی می پرسید که تو طول تحصیل خودم اصلا باهاشون مواجه نشدم

gezal
05-21-2011, 06:18 PM
باسلام .دوستان درزمینه پرکردن جدول شماره 16میتونند کمک کنند؟باتشکر

gezal
05-21-2011, 06:21 PM
باسلام .دوستان درزمینه پرکردن جدول شماره 16اظهارنامهمیتونند کمک کنند؟باتشکر

مژگان
05-21-2011, 07:15 PM
باسلام .دوستان درزمینه پرکردن جدول شماره 16اظهارنامهمیتونند کمک کنند؟باتشکر

اظهار نامه چی ؟ بعد بهتر بود یه عکس اونو می ذاشتید که ببینم اصلا چه اطلاعاتی می خواد .سوالتون ناقصه !

smigel
05-21-2011, 07:49 PM
سلام .لطفا در مورد مسئله ی زیر راهنماییم کنید.ممنون
در اوایل دیماه سال 84 شرکت فرعی تجهیزاتی را به بهای تمام شده 380000000ریال و ارزش دفتری 200000000ریال به شرکت اصلی و به قیمت 300000000ریال واگذار می کند.عمر مفید باقیمانده این تجهیزات 5 سال است.در اواخر اردیبهش سال 87 تجهیزات مذکور به قیمت 132000000ریال به خارج گروه واگذار می شود.سود شرکت فرعی در سالهای 84،85،86،87به ترتیب 640000000،710000000،680000000،750000000است.
ایا سهم اقلیت از سود سال جاری در سال 84،برابر است با سهم اقلیت از میزان سود مستهلک نشده؟؟؟
در سالهای بعد چطور؟؟؟

مژگان
05-21-2011, 08:06 PM
سلام .لطفا در مورد مسئله ی زیر راهنماییم کنید.ممنون
در اوایل دیماه سال 84 شرکت فرعی تجهیزاتی را به بهای تمام شده 380000000ریال و ارزش دفتری 200000000ریال به شرکت اصلی و به قیمت 300000000ریال واگذار می کند.عمر مفید باقیمانده این تجهیزات 5 سال است.در اواخر اردیبهش سال 87 تجهیزات مذکور به قیمت 132000000ریال به خارج گروه واگذار می شود.سود شرکت فرعی در سالهای 84،85،86،87به ترتیب 640000000،710000000،680000000،750000000است.
ایا سهم اقلیت از سود سال جاری در سال 84،برابر است با سهم اقلیت از میزان سود مستهلک نشده؟؟؟
در سالهای بعد چطور؟؟؟

فکر کنم بقیه سوالت رو یادت رفت بنویسی ! " شرکت اصلی مالکیت 75درصد سهام شرکت فرعی را داراست و شرکت فرعی 4 درصد سهام شرکتی اصلی را در اختیار دارد.درصورتیکه سود تقسیم شده شرکت اصلی 30000ریال و سود تقسیم شده شرکت فرعی10000ریال باشد.مطلوب است محاسبه سود شرکت اصلی،سود شرکت فرعی،سود تلفیقی و سهم اقلیت از سود."
امیدوارم دو مطلبی که برات می نویسم به دردت بخوره

سهام اقليت (http://pnu-club.com/pnu.thread54511.html)

ثبت و شناسائی سود و زیان حاصل از سرمایه گذاری در شرکت فرعی (http://pnu-club.com/pnu.thread54512.html)

علی معالی
07-03-2011, 05:30 PM
با سلام و خسته نباشید ممنون میشم اگر لینک سوالات عمومی و اختصاصی رشته حسابداری تجمیع را برام بگذارید.:170::170:

علی معالی
07-04-2011, 04:23 PM
با سلام و خسته نباشید ممنون میشم اگر لینک سوالات عمومی و اختصاصی رشته حسابداری تجمیع را برام بگذارید.:170::170:
یکی به ما جواب بده

مژگان
07-05-2011, 07:22 PM
یکی به ما جواب بده

شرمنده یه مدتی نبودم در حد یکی دوروز .ولی دققیا تو همین صفحه ای که اینجا رو پیدا کردید برای پرسیدن تو همون صفحه هم سوالات رشته حسابداری هست .البته بصورت در هم یعنی دروس عمومی واختصاصی جدا نشده ...امیدوارم مورد توجهتون قرار بگیره وازش استفاده ببرید.
نمونه سوالات امتحانی رشته حسابداری پیام نور (http://pnu-club.com/pnu.thread23305.html)

علی معالی
07-06-2011, 12:09 PM
شرمنده یه مدتی نبودم در حد یکی دوروز .ولی دققیا تو همین صفحه ای که اینجا رو پیدا کردید برای پرسیدن تو همون صفحه هم سوالات رشته حسابداری هست .البته بصورت در هم یعنی دروس عمومی واختصاصی جدا نشده ...امیدوارم مورد توجهتون قرار بگیره وازش استفاده ببرید.
نمونه سوالات امتحانی رشته حسابداری پیام نور (http://pnu-club.com/pnu.thread23305.html)
دشمنتون شرمنده من این لینک را قبلا دیدم ولی هیچکدام باز نمیشود شما هم امتحان کنید؟
من یکبار بطور اتفاقی در سایت صفحه ای را دیدم که به تفکیک هر رشته سوالات را گذاشته بودند که خیلی خوب بود ولی دیگه نتونستم پیدا کنم.(به تفکیک هر درس و هر نیمسال بود)

مژگان
07-07-2011, 11:48 AM
دشمنتون شرمنده من این لینک را قبلا دیدم ولی هیچکدام باز نمیشود شما هم امتحان کنید؟
من یکبار بطور اتفاقی در سایت صفحه ای را دیدم که به تفکیک هر رشته سوالات را گذاشته بودند که خیلی خوب بود ولی دیگه نتونستم پیدا کنم.(به تفکیک هر درس و هر نیمسال بود)

بصورت رندوم اون لینک رو چک کردم _ چک کردن همه لینکا واقعا برام مقدور نبود - خب چند تایی معلومه که فیلتر شدند واین همه بعد از گذاشتن لینک ها توسط منه .چون وقتی دارم یه مطلب رو تو باشگاه می ذارم حتما چک می کنم که همه چیزش درست باشه .پس فیلتر شدند وولی چند تایی هم دیدم که باز شدند اگه دقت کنید لینک هایی که مربوط به صفحات مشترک ه فیلترن وبقیه ازادند ومی تونید نمونه سوال دانلود کنید.

اون تفکیک هر درس وهر نیمسال تو بخش من نیست اگه از اقا طه سوال کنید بهتر در جریانن - چون خودم اصلا از مطالب اینجا استفاده نمی کنم وفراموش کردم - فکر می کنم ایشون سوالات رو بصورت دسته بندی تهیه کردند وزحمتش رو کشیدند بهتره از ایشون سوال بپرسید .بازم شرمنده که نشد کاری براتون انجام بدم :56:

gezal
10-20-2011, 06:13 PM
سلام دوستان من برای ارشد میخوام بخونم ولی تاحالانتونستم بنظرتون از فرصت باقی مانده چطوراستفاده کنم ؟چی بخونم بهتره؟باتشکر

مژگان
10-23-2011, 08:59 PM
سلام دوستان من برای ارشد میخوام بخونم ولی تاحالانتونستم بنظرتون از فرصت باقی مانده چطوراستفاده کنم ؟چی بخونم بهتره؟باتشکر

بهتر با یه مشاوره درسی که اطلاعاتش بیشتر از ماهاست در ارتباط باشید من سال اخر کارشناسی ام وبهتره در مورد ارشد شما نظر ندم چون دقیق نیست

عطرباران
11-19-2011, 10:50 PM
سلام با سپاس از باشگاه شما،من یک مقاله 30تا 40 صفحه درباره صورت جریان وجوه نقد نیاز دارم لطفا کمک کنید به زبان فارسی باشد.

مژگان
11-30-2011, 09:12 PM
سلام با سپاس از باشگاه شما،من یک مقاله 30تا 40 صفحه درباره صورت جریان وجوه نقد نیاز دارم لطفا کمک کنید به زبان فارسی باشد.

این به دردتون میخوره ؟http://pnu-club.com/pnu.thread58985.html#post183936

--javad--
01-03-2012, 12:11 AM
یه سوال : مگه قرار نبود همه درسها تستی بشه این ترم؟ :169: امروز ریاضی و کاربرد آن در اقتصاد و مدیریت داشتیم ! تستی-تشریحی اومد !!!!!:265::240::167:
البته خوب شد تستی نشد کامل . تشریحی راحتتره :26::55:

sooks2009
01-03-2012, 06:54 PM
با سلام این سوال چه جوری حل میشه؟
حقوق خالص شرکت تهران 1.500.000 ریال و مساعده وام کارکنان 160.000 ریال .اگر نرخ مالیات 10% /نرخ بیمه سهم کارگز 7% و نرخ بیمه سهم کارفرما 23% باشد ثبت های مربوط به حقوق و دستمزد را انجام دهید؟
مشکل اینجاست که بیمه و مالیات از حقوق ناخالص حساب میشه ولی اینجا حقوق خالص را داده !
ممنون میشم سریع جواب بدید 5 شنبه امتحانه؟

راحيل
01-10-2012, 08:07 PM
سلام
یک سوال مهم
از کجا باید بفهمیم که چه درس هایی دروس ریزشی هستند و چه درسهایی آزمون مجدد ازشون گرفته میشه؟
این خبر معمولا (چه در نیمه اول و چه در نیمه دوم سال ) در چه تاریخی و در کدام سایت منتشر میشه
ممنون میشم جوابم رو زود بدید

مژگان
01-18-2012, 10:56 PM
سلام
یک سوال مهم
از کجا باید بفهمیم که چه درس هایی دروس ریزشی هستند و چه درسهایی آزمون مجدد ازشون گرفته میشه؟
این خبر معمولا (چه در نیمه اول و چه در نیمه دوم سال ) در چه تاریخی و در کدام سایت منتشر میشه
ممنون میشم جوابم رو زود بدید

دانشگاه مشهد تو سایت اصلی این اطلاعیه رو نمایش می ده ومعمولا بعد از همون امتحان اعلام می شه ( تاریخ وزمان خیلی دقیقی نداره ) از بقیه دانشگاه ها اطلاعی ندارم

مژگان
01-18-2012, 10:58 PM
با سلام این سوال چه جوری حل میشه؟
حقوق خالص شرکت تهران 1.500.000 ریال و مساعده وام کارکنان 160.000 ریال .اگر نرخ مالیات 10% /نرخ بیمه سهم کارگز 7% و نرخ بیمه سهم کارفرما 23% باشد ثبت های مربوط به حقوق و دستمزد را انجام دهید؟
مشکل اینجاست که بیمه و مالیات از حقوق ناخالص حساب میشه ولی اینجا حقوق خالص را داده !
ممنون میشم سریع جواب بدید 5 شنبه امتحانه؟

امیدوارم در نبود من امتحانتون رو با موفقیت پاس کرده باشید .راستش من استاد نیسم که مساله حل کنم .می بخشید... در ضمن بخاطر امتحانات پایانترم خودم حضورم بی نهایت در باشگاه کم شده بود

gezal
02-01-2012, 01:26 PM
باسلام وتشکر از سایت خوبتان
یک سوال داشتم .اگر درسال قبل مانده بدهکاران اشتباه ثبت زده شده باشد ودرسال جدیدمتوجه شویم و بخواهیم اصلاح کنیم و ثبت اصلاحی بزنیم چطورعمل کنیم؟باتشکر

مژگان
02-09-2012, 12:45 PM
باسلام وتشکر از سایت خوبتان
یک سوال داشتم .اگر درسال قبل مانده بدهکاران اشتباه ثبت زده شده باشد ودرسال جدیدمتوجه شویم و بخواهیم اصلاح کنیم و ثبت اصلاحی بزنیم چطورعمل کنیم؟باتشکر

سوالت اطلاعات کافی نداره .در ضمن من استاد نیستم .شرمنده

sara7090
02-11-2012, 04:41 PM
پس کی برنامه کلاسی میاد روسایت آخه!
تازه نمرات ریاضی هم هنوز تایید نشده و استاد هم نمره میان ترم نداده!!!!!!!!!!!!!

:113:

مژگان
02-13-2012, 11:56 AM
پس کی برنامه کلاسی میاد روسایت آخه!
تازه نمرات ریاضی هم هنوز تایید نشده و استاد هم نمره میان ترم نداده!!!!!!!!!!!!!

:113:

من دانشجو مشهدم وتمام نمرات من حتی نمره درس تشریحی هم تو سایت اومده .فقط برای یکی دوتا درس اصلا زمان اعتراضش رو نفهمیدم همینجور اومد وسریع هم رنگ مشکی شد که نشه اعتراض کنی .بستگی به دانشگاه واستادت داره ! غصه نخور میاد وحتما همه رو پاس کردی:281:

gezal
07-14-2012, 04:55 PM
سلام .کسی میدونه سودبانکی چجور ثبت میشه درحسابداری ؟باتشکر

abin
09-10-2012, 02:48 PM
سلام دوستان من یه سوال داشتم
آیا دانشجویان رشته حسابداری باید زبان تخصصی اقتصاد و مدیریت رو بگذرونن؟

Borna66
09-10-2012, 02:53 PM
سلام دوستان من یه سوال داشتم
آیا دانشجویان رشته حسابداری باید زبان تخصصی اقتصاد و مدیریت رو بگذرونن؟
با سلام
بله له احتمال زیاد باید پاس کنند.
البته در چارت و لیست دروس درسی ارایه شده توسط دانشگاه پیام نور برای رشته تون در ترم جدید این موضوع را برای مطئن شدن می تویند پیگیری کنید

روزگار خوش

abin
09-10-2012, 03:01 PM
ممنونم که به سرعت پاسخ دادین
من در حال انتخاب واحد هستم و این درس تو لیست دروسم هست ضمن اینکه زبان تخصصی 2 هم هست
یه سوال دیگه
به نظر شما این درست مهم تره یا پژوهش عملیاتی یا مبانی تنظیم بودجه؟

Borna66
09-10-2012, 05:27 PM
ممنونم که به سرعت پاسخ دادین
من در حال انتخاب واحد هستم و این درس تو لیست دروسم هست ضمن اینکه زبان تخصصی 2 هم هست
یه سوال دیگه
به نظر شما این درست مهم تره یا پژوهش عملیاتی یا مبانی تنظیم بودجه؟
خواهش.
پژوهش عملیاتی مهمتر می باشد چون پیش نیاز درس های دیگر هم هست
روزگار خوش

King Up
10-27-2012, 05:05 PM
با سلام

میخواستم بدونم که آیا کتاب فارسی عمومی کتاب راهنما یا درسنامه داره؟یعنی کتابی هست که توضیحات کامل را بده؟
اگر کتاب برای دانلود وجود داره لطفا لینکشو قرار دهید

King Up
10-28-2012, 08:31 AM
با سلام

میخواستم بدونم که آیا کتاب فارسی عمومی کتاب راهنما یا درسنامه داره؟یعنی کتابی هست که توضیحات کامل را بده؟
اگر کتاب برای دانلود وجود داره لطفا لینکشو قرار دهید

دوستان کسی اطلاعی نداره؟

در ضمن اگر میشه جزوره مبانی و اصول سازمان و مدیریت را که کامل باشه برای دانلود قرار دهید.
ممنون

joojooo
01-22-2013, 01:07 AM
سلام
بارم بندي دروس رو از كجا ميشه پيدا كرد؟
مثلا بدونيم از هر فصل چند نمره تو امتحان سوال ميدن
رشتم حسابداريه
مرسي