PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بیوگرافی کوچیک از خودتان !؟!؟!؟!(خواهشا همه كاربران بیان تو . . .! )

50cent
01-23-2010, 12:28 AM
دوستان هدف از زدن این تاپیک اینه که اونایی که تازه واردن و فعال یا میخوان فعال باشن همدیگرو خوب بشناسن....
از طرفی ما همه پیام نوری يا غير پيام نوري هستیم چیزی که بینه همه ما مشترکه.
دوستان اینجا جای خوبیه تا علایق و خواسته هاو خیلی چیزای دیگه همو بشناسیم و بتونیم برای هم دوستای خوبی بشیم به امیده اینکه همه شرکت کنند.

یه بیوگرافی مختصر از خودتون شرح بدید مثلا:
اسمتون.....؟
شهرتون....؟
سنتون.....؟
ترمه چندمین....؟
رشتتون چیه...؟
علایقتون......؟
خواسته ها و ارزوهاتون در مورده دانشگاه و رشته تحصیلی مورده علاقتون...؟
و..................................

yashar
01-23-2010, 12:58 AM
یا علی
اسمم یاشار
فامیلیم صفاری
رشته مهندس آی تی
اردبیلی ام ولی مشگین درس می خونم
گواهینامه ندارم
متولد 68
سربازی نرفتم انشا لله معاف شم.(شما هم دعا کنین)
قراره تو اردبیل اگه خدا بخواد اولین شرکت فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک رو با همکاری اداره پست را ه اندازی کنم .
علاقم کلا آی تی. خوره کامپیوتر و اینترنت دارم.استعداد هم تو زمینه آی تی فراوون!
خیلی دلم می خواد و واقعا زحمت هم می کشم که به جاها ی بالایی تو آی تی برسم.
مادرم معلم بازنشسته بابام کارمنده.
ورزش پاور لیفتینگ کار میکردم که یه سه ماهی به خاطر کار و درس زیاد گذاشتم کنار .اونم اگه شد دوباره شروع میکنم.
چند ماهی می شد که هیچ جوره اینترنت نداشتم ولی دیروز ای دی اس ال با سرعت 1 مگابایت گرفتم. تا تلافی این دو ماه دور بودنم از اینترنت در بیارم.
بعد از یه مدت که اومدم با شگاه دیدم بازدید باشگاه زیاد شده خوشحال شدم.
موسیقی عبدالملکی گوش می دم تازگی هام افتادم تو خط حبیب!

S@mi
01-23-2010, 01:54 AM
اسم:سمیرا
فامیل:...بهه مگه دختر فامیلیشو میگه!!
رشته:فعلا مدیریت دولتی بعدشم خدا میدونه!
متولد مشهد محصل مشهد...
سربازی هم نرفتم...:246:
علایقمم اینترنتو بازی کامپیوتریو موسیقیو بیرون رفتنه!
ورزشمم کاراته...
از رشته ی مورد علاقه و غیره بگذریم که آبغوره میگیرم(البته خانما هیچوقت گریه نمیکنن:دی):rolleyes:
پاستور بازی هم استاد حکم چهارنفره ام!
و در آخرم خیلی خشنم و لقبممYakuza بید...:247:
خوبه دیگه نه آقا حمید:دی

MAHBOOBEH
01-23-2010, 02:24 AM
منم كه پيام نوري نيستم وگرنه ميگفتم كيم.:59:

HeshaM
01-23-2010, 02:48 AM
بنام خدا
اسمم: محمدنور (توی شناسنامه) تو خونه بهم میگن هشام
فامیلیم : بلالی قشمی
از: جزیره قشم
رشته: مهندسی فناوری اطلاعات
دانشگاه : پیام نور قشم
متولد: 68
ترم: 5 (دو ترم مرخصی گرفتم که میشه سه)
علایقم: اینترنت ، کامپیوتر ...................... و درس و البته باشگاه دانشجویان پیام نور

همیشه دوست داشتم توی دانشگاه ملی و رشته مهندسی مکانیک بخونم که لابد قسمت نبود بخونم.

donya88
01-23-2010, 03:35 AM
جالب بود حميد خان:50: پس با اين حساب ما هيچي نبايد بگيم نه:60:

مژگان
01-23-2010, 02:07 PM
lمنم یه تاپیک زدم بیا دلیلت را بگو (درمورد انتخاب رشته ) مرسی که همگیتون اونجا اومدید .ولی بچه تهرانی ها بامرامن نباید منم تلافی کنم !:39:

اسم واقعیم مژگانه
متولد تهرانم وبزرگ شده اونجا. زندگی الانم در مشهده ودانشجوی مشهد هم هستم .ترم پنجم رو میخوام شروع کنم .رشته حسابداری میخونم .ورشته مورد علاقه ورزشیم هم بسکتبال ِ .خیلی پرشر وشورم .اگه وبلاگمو (http://pnu-club.com/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fninijon.persianblo g.ir%2F)بخونید متوجه می شید.هر چیز باحال وشاد کننده ای مورد علاقه من واقع می شه پاسور بازی دسته جمعی رو دوست دارم. شوشو دارم وخیلی دوستش می دارم:227::227: .کاش دانشگاه ام یک کمی به کیفیت محیط اموزشی اش توجه بیشتری می کرد .ولی بیخیالش مهم اینه که من درسمو میخونم وکاری به ....ندارم !اگه چیز اضافه تری هم میخوای بدونی باید وبلاگمو بخونی:39::229:

TAHA
01-23-2010, 04:37 PM
اسمتون TAHA
شهرتون Ney
سنتون 23
ترمه چندمین 6
رشتتون چیه Computer
علایقتون. Internet ,WeB,Bashgah
سطح دانشگاه و سطوح دروس را بهترش كنند در حدكه بشه براي اينده شاغل شد

donya88
01-23-2010, 09:21 PM
واسه چی شما نباید چیزی بگید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چون شما گفتين پيام نوريا و تازه واردا كه مي خوان فعال شن . اما خب چون مژي جون گفت منم ميگم :
اسم واقعيمو نمي تونم بگم:15:
كارشناسيم امار دانشگاه صنعتي اصفهان براي ارشدم تغيير رشته دادم اقتصاد قبول شدم يكي از دانشگا ههاي دولتي تهران اگه بگم كدوم دانشگاه يهو تابلو شم:59:
سنم بيست و چند سال . سال 86 فارغ التحصيل شدم براي ارشدم امسال قبول شدم 88 پذيرش نيمه ي دوم پس سنمو حدس بزنيد:48:
يه چيز ديگه كه بايد همين جا اعلام كنم احتمالا تا يكي دو هفته ي ديگه مي تونم به باشگاه مرتبا سر بزنم و بعد از اون...( قابل توجه معاون:280:)
علا قه منديم هم خطاطيه وتدريس و تازگيها نتم بهش اضافه شده
دوست دارم اقتصاد تا مقطع دكترا ادامه بدم البته قبل از قبول شدن در امتحان دكترا تصميم دارم تدريس تو دانشگاه شروع كنم .
متا هل هم هستم. همسر و پدر و مادرم از كساني هستند كه تا اخر عمرم مديونشونم و خيلي خيلي دوستشون دارم.
تو اين باشگاه هم دوستان بسيار خوبي پيدا كردم از مدير كل گرفته تا اقا طه و مژي جونو و محبوبه و سحر و اقا حميد و..... ايشالا در كنارهم بتونيم اوقات خوبي داشته باشيم.:227:
فكر كنم همينقدر كافي بود براي معرفي
اميدوارم در پناه حق موفق باشيد

hesabdar2010
03-03-2010, 11:18 AM
اسم:حسن
فاميلي:من نميگم و شما هم نپرسيد
رشته:حسابداري
ترم:هشتم و انشاله ترم اخر و البته يه چند واحدي رو براي تابستون كنار گذاشتم
عاشق رشته حسابداري هستم و همچنين عاشق فوتبالم از نوع قرمزش(پيروزي و منچستر يونايتد)
خدمت سربازي هم نرفتم
و قصد دارم درسم رو ادامه بدم و بخونم براي ارشد
و در اينده اي نه چندان دور به يكي از بزرگترين حسابدارهاي ايران تبديل خواهم شد انشاله

MAHBOOBEH
03-04-2010, 03:10 PM
با آرزوي موفقيت براي اين عزيز
منتظر بقيه دوستان هستيما...

DEH-AB
03-06-2010, 01:26 AM
ابوالفضل
قنات و قنوت و قناعت.((یزد))
متولد ؟24/5/136
رشته مهندسی فناوری اطلاعات
ورزش اونم کشتی که کمی فعالیت داشتم تا این که تو مسابقه اسیب دیدم و دیگه ادامه ندادم.
من دوست دارم دکترای این رشته را بگیرم و یک از بزرگترین بانک نرم افزاری جهان را بزنم...:229:

MAHBOOBEH
03-06-2010, 03:29 AM
ابوالفضل
قنات و قنوت و قناعت.((یزد))
متولد ؟24/5/136
رشته مهندسی فناوری اطلاعات
ورزش اونم کشتی که کمی فعالیت داشتم تا این که تو مسابقه اسیب دیدم و دیگه ادامه ندادم.
من دوست دارم دکترای این رشته را بگیرم و یک از بزرگترین بانک نرم افزاری جهان را بزنم...:229:
از آشنايي با شما خوشحاليم و اميدواريم موندگار شين.
ايام به كام
:72:

sonia67
03-06-2010, 11:43 AM
اسمم که سونیاست...معرف حضور دوستان هستم...اهل مشهد نیستم فقط ساکن مشهدم اما اصلیتم مشخص نیست...همه جاییم و هیچ جایی ... اما خب بیشتر تهران !
سنمم که...( اوا خدا مرگم خانوما که سنشونو نمی گن ) 14 سال و 90 ماه و 13 روز و ...
ترم شش آی تی پیام گورم ... متأسفانه !!!
علایقم زیادن...از همه چیز لذت میبرم به جز مهمونی و عروسی و جمع های دخترونه ( البته رانندگی رو خیلی خیلی دوست دارم )
هیچ آرزویی ندارم...به هرچی خواستم خدا رو شکر رسیدم
رشته ی تحصیلی مورد علاقمم معماری و گرافیکه اما خب آی تی رو هم خیلی دوست دارم...تو همین زمینه هم کار میکنم ( مدیر سایت و کارهای اینترنتی یکی از انتشاراتی های مشهدم )
سوال دیگه هم بود در خدمتم :279:

مژگان
03-06-2010, 02:18 PM
اسم:حسن
فاميلي:من نميگم و شما هم نپرسيد
رشته:حسابداري
ترم:هشتم و انشاله ترم اخر و البته يه چند واحدي رو براي تابستون كنار گذاشتم
عاشق رشته حسابداري هستم و همچنين عاشق فوتبالم از نوع قرمزش(پيروزي و منچستر يونايتد)
خدمت سربازي هم نرفتم
و قصد دارم درسم رو ادامه بدم و بخونم براي ارشد
و در اينده اي نه چندان دور به يكي از بزرگترين حسابدارهاي ايران تبديل خواهم شد انشاله

به به ادم یه هم رشته اشو می بینه چقدر باید خوشحال بشه:124::124:

monak
03-06-2010, 09:16 PM
سلام دوستان. منم اومدم
من دروغ نمیگم بس همه چیز واقعیته یادتوون نره
اسمم ارزو خانم .:87:....ساکن لاهیجانم ولی بچه اینجا نیستم ..... ترم 4 هستم ......مدیریت صنعتی میخونم چون رشته مدرسم ریاضی بود دوست داشتم مهندسی معماری بخونم ولی نشد؟////./ حالا ارزو میکنم بعد از گرفتن مدرک کارشناسیم کارشناسی ارشد حسابداری بخونم تا استاد دانشگاه شم...دوستون دارم.:277:

mamady
03-15-2010, 01:12 AM
محمدم ترم سه حقوقم هشت ساله كه تكواندو كار ميكنم يه عالمه حكمو مدال قهرماني دارم دلم ميخوا مسابقات دانشجوي مقام اولو بيارم و با اين نيت رشته حقوقو انتخاب كردم كه بتونم در آينده از حقوق زنان و بچه ها حمايت كنم و مهمترين آرزوم اينه كه به هيچ مسله اي با ديده تعصب نگاه نكنم و اما آرزو دارم كه برا يه دفعه هم شده بتون عاشق شم و بزرگترين آرزوم اينكه هر روز يه قدم به خدا نزديكتر بشم

MAHBOOBEH
03-16-2010, 02:23 AM
محمدم ترم سه حقوقم هشت ساله كه تكواندو كار ميكنم يه عالمه حكمو مدال قهرماني دارم دلم ميخوا مسابقات دانشجوي مقام اولو بيارم و با اين نيت رشته حقوقو انتخاب كردم كه بتونم در آينده از حقوق زنان و بچه ها حمايت كنم و مهمترين آرزوم اينه كه به هيچ مسله اي با ديده تعصب نگاه نكنم و اما آرزو دارم كه برا يه دفعه هم شده بتون عاشق شم و بزرگترين آرزوم اينكه هر روز يه قدم به خدا نزديكتر بشم
از آشنايي با شما بسيار خوشوقتيم.:72:

tania
03-17-2010, 03:17 AM
سلام
اسمم تانیاست دانشجوی ترم سه حقوقم یعنی میبایست چهار باشم ولی یه ترم مرخصی گرفتم عقب موندم.اهل خوزستان هستم ولی پدر ومادر و پدر بزرگ ومادربزرگهام هر کدوم مال یک شهرجداگانه و دور از هم هستند و سخته برام که بگم اصلیتم مربوط به کجاست ولی به شیراز بیشتر علاقه دارم و اونجا درس خوندم و بزرگ شدم البته یک رگم هم مال استان فارسه. رشته تکواندو را تا کمربند قرمز گرفتم ولی بعد اونو رها کردم (نترسید الان دیگه حتی از پس یه سوسک هم بر نمیام)مدتی عضو سینمای جوان بودم ومدرک فیلمسازی هم گرفتم ولی فقط چند فیلمنامه کوتاه نوشتم که سالهاست توی انجمن داره خاک میخورَه.به طراحی ونقاشی خیلی علاقه دارم همیشه فکر می کردم یه روز هنرمند بزرگی می شم، خوب ولی نشدم.به رشته معماری خیلی علاقه دارم یکی از آرزوهام این بود که این رشته را در دانشگاه هنرهای زیبای ایتالیا (چه غلطا !!!) بخوانم ولی خوب، اینم نشد.با این حال ازرشته خودم هم خیلی خوشم میاد و از آنجاییکه به فیلمهای پلیسی و جنایی خیلی علاقه دارم مایلم برای فوق، حقوق جزا وجنایی را دنبال کنم و در بخشهای جنایی فعالیت داشته باشم که به امید خدا میشه .

Scrawny.Armin
03-17-2010, 07:34 AM
آرمین اجمدی
ساکن و متولد مشهد
21 ساله

دانش آمور مدیریت پروژه :77:
ورودی 86
عاشق آرسنال
http://pnu-club.com/imported/2010/03/46.gif

elili
04-01-2010, 08:20 PM
من الهامم
فامیلیمم نمیگم:45:
حسابداری ترم 4 هستم
اصالتا هم گرگانیم
دلم میخواد در اینده کارشناسی ارشد حسابداری قبول شم:203:

moo2010
04-01-2010, 09:30 PM
محمد
پشت دریاها محل تولد
31 در به در فروردین 67
فیزیک اتمی و ملکولی

mojgan77
04-17-2010, 04:54 PM
اگه دوست دارین میگم
مهناز هستم
متولد تهران سال!!13
بزرگ شده ی تهران-انزلی-جلفا-چابهار-رشت-تایباد-ساری-بابلسر-بابل -رامسر-آستارا...پونا
اصالتا گیلانیم
رشته تحصیلیم مدیریت دولتی
علاقه مند به مسافرت به جاهای جدید هستم دوست دارم اصفهان و شیراز رو ببینم
گواهینامه هم دارم موتور سواری هم میکنم و همینطور دوچرخه سواری
موقع رانندگی و موتور سواری بیشتر وقتی آقایون ابراز وجود میکنن با رو کم کنی حال میکنم:247:
وضعیت تعهلم هم سکرت ...باز هم سوال داری بپرس:260::50:

mahdi16250
05-03-2010, 01:24 PM
با سلام خدمت شما و کليه کاربراني که ار امکانات اين سايت استفاده مي کنند
من 28ساله و دانشجوي رشته حسابداري هستم واميد وارم از امکانات اين مجموعه بتونيد به نحو احسن استفاده کنيد و البته اگر تشکر من از مسئولين ودست اندر ماران سايت براشون قابل رويت باشه از اونها هم تشکر مي کنم :305:mahdi16250@yahoo.com

برف
05-25-2010, 12:40 PM
سلام بر همگی منم ........................................
خداییش دیگه آخرشم اگه بقیه یه قلم جا میندازن ما همشو حالشو ببرین ناراحت شدین پس فعلا بفرمایید :82::82::82::82::82::82::82::82::82::82::82::82: شرمنده اگه بهمه نرسید تو خونه دودست فنجون بشتر نداشتیم :177:

nafis joon
05-25-2010, 01:16 PM
سلامنفیسه امدانشجوی پیام نور گرمساررشته ام فقه و حقوقه، دوسش دارم رشتموسخته ولی ممکنهدانش آموز و دانشجوی فعالی بودم، (بودم)فعلا هم که در خدمت شماییم

HeshaM
05-26-2010, 01:55 AM
سلامنفیسه امدانشجوی پیام نور گرمساررشته ام فقه و حقوقه، دوسش دارم رشتموسخته ولی ممکنهدانش آموز و دانشجوی فعالی بودم، (بودم)فعلا هم که در خدمت شماییم

از space بیشتر استفاده کنید

علی رضا
05-26-2010, 07:44 AM
سلللللللللللللللللللللللل للللللللللللللللللللللللل لللللللللللللللللام
به به چه آقا پسرا و خانومای گلی ...
اسمم که آقا علی رضا
فامیلی رو هم کی گفته که ما بگیم
متولد اصفهان و محل زندگی و شغلی و تحصیلیی فعلیم تهران
روحیه شوخ بعضی موقع زیاده روی
خیلی دوست دارم با دخترا کل کل کنم و سربه سرشون بذارم کلی حال میده آخا اینجا اینجوری
اما در کل با دخترا راحتتر دوست میشمو اونام خیلی با من حال می کنن
اونشو دیکه نمی دونم چرا
گواهی نامه ماشینم خیلی وقت دارم یه ماشین دارم
رشتمم روانشناسی عمومی ترم 7 (آخرشه)
آخ داشت یادم می رفت سنمم 18/7/1367 هجری خورشیدی است

dokhtar
06-26-2010, 01:20 AM
سلام
اسم من روژان
فامیلیمم که بماند
متولد 69
تو شهر سقز زندگی میکنم
رشته ام شیمی کاربردی
ترم 4 تو سقز
به اهنگ و فیلم دیدن علاقه دارم
والا یه لیسانس بگیرم بعدشم خدا بزرگه!!!!!1

ReZaPISHGAM
06-26-2010, 08:45 AM
سلام...
پس من چی؟؟..............

من که پیام نوری نیستم چی؟؟؟؟؟؟
به هر حال چون تازه کارم هرجایی که بشه خودمو معرفی میکنم.

رضا
شیراز
معماری
خوشکل و ...........
70

کارهای طراحی سایت و مدیریت و .... انجام میدم.
در کل بیشتر کارهای طراحی پوسترهای نمایشگاهی و همایشهارو انجام میدم و کار تمام برو بچ معماری هم گردن منه:39:

خیلی مهربون هم هستم.
شوخی هم زیاد میکنم و خوش رو هم هستم. (اعتماد به نفس و حال کنید.)
اینم ایمیل منه و منتظر پی ام های خوبتون هستم.
rezapishgam@yahoo.com

موفق باشید.

Atish pare
06-26-2010, 03:45 PM
:16:سلام دوستان پیام نوری وغیر پیام نوری
اسمم ندا ست بچه بندر عباس متولد 30/3/1368
رشته روانشناسی عمومی ترم 6خیلی رشته مو دوست دارم باحاله:38:
به ورزش رزمی .اروبیک .موسیقی.سفر.گپ زدن.اینترنت.و...خیلی چیزای دیگه علاقه دارم والبته رانندگی که عشقه گواهینامه هم دارم
امیدوارم تو رشته ام به بالا ترین جاها برسم و برسیم همه مون موفق باشیم :109:
ازآشنای با همتون خوشحالم دوستون دارم چاکریم(خیلییم باحالم):224:

هیچ پرندهای نمی تونه با یک بال پرواز کنه @1ed (کنه@1ed)&

mahdi271
06-26-2010, 08:31 PM
مهدي
اگه اسم فاميلم رو مي خواييد بريد توي صندلي داغ من ببيند فاميلم چيه
رشتي هستم و متولد 9/10/1367
كارداني عمران ترم 4 كه چند روز ديگه كاردانيم هم تمام ميشه اما اصلا رشته تحصيليم رو دوست ندارم من عاشق دامپزشكي هستم.
خوش خنده در حد المپيك.
احساساتي مثل دخترا.
زود وابسته ميشم،از بي اعتنايي ديگران بد مياد وقتي من به كسي بها ميدم.
عروسك رو خيلي دوست و گل كاكتوس.
قبلا ورزش ميكردم كونگ فو كار ميكردم و خيلي باهاش حال نميكردم چون عاشق جودو بودم.
كلا خيلي آرومم اما عصباني ميشم نميدونم چي ميگم و چه كاري انجام ميدم.
فكر كنم كافي باشه

سهیلا اکبری
06-27-2010, 11:55 AM
اسمتون.....؟ نیلوفر
شهرتون....؟ تهران
سنتون.....؟ 25
ترمه چندمین....؟ اول
رشتتون چیه...؟ ارشد بیوتکولوژی
علایقتون......؟ پیانو ، دریا، همسرم
دوست دارم هیچ کس مشکل مالی نداشته باشه ، دوست دارم استاد دانشگاه بشم و درآمد عالی داشته باشم.

pnugirl
06-28-2010, 01:09 PM
تو اين باشگاه هم دوستان بسيار خوبي پيدا كردم از مدير كل گرفته تا اقا طه و مژي جونو و محبوبه و سحر و اقا حميد و..... ايشالا در كنارهم بتونيم اوقات خوبي داشته باشيم.:227:
فكر كنم همينقدر كافي بود براي معرفي
اميدوارم در پناه حق موفق باشيد
چشمم روشن اسم من نیست دنیا جون:99:

pnugirl
06-28-2010, 01:16 PM
دیگه گمونم همه منو بشناسن.
سارا ام. به نظرم سنم کمه میشه بگمش: متولد بهمن ماه 1367 ام
رتبه کنکورم بدک نبود. 6هزار و اندی. پدرم نذاشت توی شهر خودمون رشته فناوری اطلاعات رو تو دانشگاه روزانه بخونم خب... چاره ای جز پیام نور نبود. مهندسی فناوری اطلاعات تهران می خونم
تهران زندگی می کنم. شمالغرب شهر
ورودی 85هستم. اما دوترم رو تقریبا دانشگاه نرفتم. 8واحدم مونده درسم تموم شه یعنی تقریبا 7ترمه خوندم.
به هرچی که فکر کنین علاقه دارم. درس خوندن، کتاب خوندن، اینترنت، باشگاه، گشتن، البته از خرید کردن زیاد خوشم نمیاد به شرطی که با یکی باشم که هرچی دلم خواست بخرم
دیگه بگم که...
عاشق فوتبالم. طرفدار پرسپولیس، بارسلونا و منچستر. بازی مسی رو خیلی دوست دارم. توی جام جهانی طرفدار آرژانتین و اسپانیام.
تصمیم دارم خوب درس بخونم واسه ارشد. خیلی خوب جوری که دانشگاه دولتی خوب قبول شم

Tasnim
06-28-2010, 01:33 PM
فاطمه هستم
ترم دوم فناوری اطلاعات واحد شمال
اروم و سر به زیر و سخت!

موفق باشید

hedie_foryou
09-04-2010, 08:45 AM
سلام . من هديه . 26اله . اهل خوزستان . درسم تموم شده و خدارو شكر ثمره اش هم يه كار خوب در جاي معتبر بوده .
با اين دانشگاه پيام نور سيستم سختي هست اما كسايي كه از اون فارغ التحصيل ميشن آدمهاي موفقي هستند و در مقاطع بالاتر درصد قبوليشون زياده .
ممنون :109:

sevenstar
09-04-2010, 12:37 PM
به نام خدا sevenstar هستم
از پایتخت
متولد 66/10/23
با اجازه بزرگترا میرم ترم 7 رشته تیتیش مامانی حسابداری
عاشق پاسور بازی (حکم ) که این بازی رو به طور حرفه ای بازی میکنم و تا حالا رقیب نداشتم و فوتبال که مدتی هم تو تیم بودم
و ارزوم اینه که ایشالله همه ی جوون ها خوشبخت و عاقبت بخیر بشن و تو هر زمینه ای که دوست دارن پیشرفت کنن و به اهدافشون برسن

مژگان
09-04-2010, 06:11 PM
به نام خدا sevenstar هستم
از پایتخت
متولد 66/10/23
با اجازه بزرگترا میرم ترم 7 رشته تیتیش مامانی حسابداری
عاشق پاسور بازی (حکم ) که این بازی رو به طور حرفه ای بازی میکنم و تا حالا رقیب نداشتم و فوتبال که مدتی هم تو تیم بودم
و ارزوم اینه که ایشالله همه ی جوون ها خوشبخت و عاقبت بخیر بشن و تو هر زمینه ای که دوست دارن پیشرفت کنن و به اهدافشون برسن

:39::39::39: یعنی ما رشته تیتیش مامانی داریم ؟!:39:

آبجی
09-04-2010, 09:27 PM

:39: اره دیگه :45: ببینم تو هم که تیتیش مامانی میخونی :281:

YASER.P
09-05-2010, 12:34 AM
بنام او که خیلی دوسش دارم.
من یاسر هستم از دیار ستار خان ، از شهر اولین ها ، از تبریز
متولد 31/6/1368 هستم تک پسر خونه ، ترم 5 مهندسی فناوری اطلاعات رشتمو دوس دارم همه ی سعیمو میکنم تا پیشرفت کنم عاشق خونوادمم مخصوصا مادرم که خیلی دوسش دارم ازهمین جا براش آرزوی سلامتی میکنم. از دروغ و دروغگو خیلی بدم میاد. خودم شخصیتی آروم دارم و حالا حالا ها عصبانی نمیشم اینم بگم عاشق حضرت زهرا (س) و پسرش مهدی موعودم
برای تک تک اعضای این کلوپ آرزوی خوشبختی و کامیابی و موفقیت دارم.

sany seven star
09-05-2010, 01:03 PM
سلام:72:
من سانازم:281:، بهم میگن سانی، مردادی ام
بچه اصفهانم
شهر آب و آیینه
کامپیوتر میخونم(علوم)،ترم آخرم،البت 1سال ریاضی خوندم ولی تغییر رشته دادم.
تنهایی رو خ دوست دارم "گاه تنهایی صورتش را به پس پنجره می چسباند...."
اهل شعرو شاعری
عاشق سهرابم
عاشق شعرای حافظ
کنگ فو رو خ دوست دارم " البته دفاع شخصی کار میکنم"
پیانو رو هم خ دوست دارم
همچنین رنگ آبی مخصوصا فیروزه ای
سعی میکنم احساساتم رو کنترل کنم
گل یاس رو هم دوست دارم(منو یاد حضرت فاطمه(س) می اندازه )
خ اهل شوخی و خنده ام
خ هم شیطون
همیشه هم با بچه ها سرو کله میزنم
صدای دریا بهم آرامش میده
و وقتی دلتنگ باشم باید حتما بنویسم تا خالی شم
هیچ چیز مثل نوشتن آرومم نمیکنه
اهل مطالعه هم هستم عاشق اطلاعات عمومی
از رمان های عاشقانه و فیلم های هندی متنفرم
تا حالا عاشق نشدم(به نظر من عشق مقدسه نباید اونو به بازی گرفت)
اراده ی ضعیفی دارم(دارم روش کار میکنم)
از کسی کینه ای به دل نمیگیرم
همه رو دوست دارم از ته قلبم و خالصانه
اهل چاپلوسی نیستم
آرزو که خ دارم:
یکیشون :" برآورده شدن همه ی آرزوهام"
درس خوندن و ادامه تحصیل رو دوست دارم
دارم واسه فوق (لیسانس ) میخونم

و .......
ببخشین که خ طولانی شد. براتون آرزوی موفقیت دارم.
"من صد درصد برنده ام،چون دلم را به کسی سپرده ام که بهتر از هر کسی راه را بلد است"

yamahdi
09-05-2010, 02:56 PM
سلام
مهدی هستم البته این اسم واقعی ام نیست ولی این اسم خیلی دوست دارم
متولد70هستم فکرکنم ازهمه تواین باشگاه کوچیکترم
ترم 3زبان وادبیات فارسی
به شغل معلمی علاقه شدیدی دارم
دوست دارم تادکترادرس بخونم ولی فکرنمیکنم بتونم
به رهبرم عشق میورزم دوست دارم اگه سعادت داشته باشم ازنزدیک ببینمش.
ببخشیدبقیه اطلاعات لازم ازخودم ننوشتم.

sevenstar
09-05-2010, 03:06 PM

منظورم از تیتیش مامانی یعنی خیییییییییییللللللللللللل للللیییییییییییییییییی ناز و جییییییییییگر

راما
09-07-2010, 03:55 PM
سلامممممممممممم
اسم :همونrama
فامیل :؟؟؟؟؟ (اوهو زرنگیا همین طوری و به همین راحتی می خوای فامیلی منو بدونی نمی شم جانم)
شهر :hamedan (پایتخت تاریخ وتمدن،اولین پایتخت ایران زمین (عاشقشم))
کشور :made in iran
سن :1989/1/4 =1367/10/14(تا حالا هیچ دختری به این دقیقی سنشو نگفته بودا)
رشته تحصیلی :physical education (دوسش دارم یه عالمه)

اوه اوه sorry بیشتر شد شبیه اسم فامیل خوب تقصیر منم نیست بیشتریاتون این طوری نوشتید دیگه ...
حالا از اینا که بگذریم به چیزایی که علاقه دارم و تو زندگییم دوستشون دارم زیادن ولی یک چندتایی ازشون واسه شما هم می گم هرچند که گفتن علایق همه جاهم درست نیست ولی خوب چون شما بچه های خوبی هستید می گم تا یک بیوگرافی خوبی از خودم گفته باشم :
اینام اون چیزایی که تو زندگی برام جالبه :

عرفان کیهان، راز ، کاغذ ، قلم ، کتاب ، موسیقی ،صادق هدايت ، گه گيجه فلسفي ، پاي كوه، كافه ، نيچه ، بارون بارون و...بارون و بارون ، مد دریا ، شب مهتاب ، شب سیاه ، سحر، طلوع طلایی ، غروب ارغوانی ، فرانتس ، زاینده رود ، سی وسه پل ، كافكا ، بي خوابي ، چخوف ، سفر ، ویلن، پیانو، سنتور، صدای سه تار بعضیا ، نقاشی چهره ، شعرو همیشه شعر، خط ، انگلیسی ، فرانسه، فیلم(زبان اصلی) ، قدم زدن ، انتظار ، خواب ، ترس رویا ، کل انداختن با آدمای با ظرفیت(مثل نگاه امروز فردا و پس فردا)، روشنفكر بازي ، انار، بستنی انار، کاکائو تلخ، آيدين آغداشلو ، اعتكاف ، مكتب دادايسم ، شب هاي قدر ، پريشان كردن گيسوان ، گل ياس ، خونه مادربزرگ ، پاييز ، یه جاده ی باریک بی انتها که بیدهای مجنون خم شدن روش و کم نورش کردن ، له کردن برگ های پائیز، آواز خوندن ، تظاهرات ، خدا ،آرامش ،آرامش ،آرامش ، ریاضت ،سلوک ، غرق شدن توی خودم، جان تراولتا ، آل پاچینو، آب البالو ترش ، صداي احمد شاملو ، وسطي ، هلو ،سیب سبز، پنجره ، گریه ، فریاد ، پاستيل نوشابه اي ،‌ورزش ، اینترنت ، شنا کردن ، زندگي ، پنگوئن ، سوسك كشتن ، سوپراستار ، يخ خوردن ،بوفه دانشگاه ، تسبيح ، مداد رنگي ، بوي كاج ، دشت آفتاب گردون ، شب يلدا ، پازل ، زرتشت ،نیچه ، چاي با ليمو ، تلفن قديمي مشكي ها ، سينما اقتباس ، كتاب هاي قديمي ، پينك فلويد ،رنگین کمون ،ادکلون، نگاه كردن به ماه ، وحشي بافقي ، فرياد زدن تو تونل هاي جاده چالوس ، بيدار كردن افراد به طور ناگهاني ، باغ آلبالو، بخار روي شيشه ، بستني خوردن تو زمستون ، جنوب فرانسه ، سكوت ، علي اكبر دهخدا ، صداي پاي اسب ، تشويش ، نون سنگك ، جودی ، اروپاي شرقي ،فیلم های دههپنجاه انگلیس ، اسکارلت ، شوروي سابق ، قرار تو غروب هاي پاييز ، کوچه پس کوچه های پیچ در پیچ ، نصف شبهاي بهاري ، كتابفروشي ، عكاسي ، بوي چمن ،مرغ عشق سفید ، دایره ، عصرهاي جمعه ، صمد بهرنگي ، ليزخوردن روي يخ ، شخصيتهاي فيلم هاي بهمن فرمان آرا ، شادي ماهي قرمز ، قدم زدن رو جا پاي آدما رو برف ،آدم برفی، علي شريعتي ، هواي مه آلود دم صبح ، بوي پيپ ، سفر با كشتي ، بوي خاك نم خورده ، عطر چادر نماز مامانم ، دريا ، شاهرخ فروتنيان ، شمس ، كتابخونه بابام ، محسن نامجو ، آرتور شوپنهاور، فروغ فرخزاد ، عرفان سهراب ، شاملو، آشپزي ، تماشا كردن بچه ها ، دفتر خاطرات بچگیم ، ریشه ها ، رک و راست بودن ، مهربانی ، سادگی ،نفس ، چشم و ابرو مشکی، نگاه ، لبخند ، كِرم ريختن ، بحث هاي بي نتيجه ، شب هاي برفي ، قدم زدن بين درختها ، تئاتر، کنسرت، خوابيدن روي مبل ، ‍ژول ورن ، لبوي داغ جیغ های بنفش،ارکیده بنفش ،اتاق بنفش ،دنیای بنفش

فعلاً همین رو یادم می یاد تا بعد ...
:281::281::281:

اعظم1366
09-07-2010, 05:08 PM
سلام اسمم اعظم متولد 1366 ورودی 85
درسم تموم شده
خوشحالم که با این باشگاه اشنا شدم دختر شادی هستم و مذهبی ام
به حجابم خیلی اهمیت میدم

MAl00S
01-25-2011, 03:21 PM
سلام به همگی .
امروز عضو این سایت شدم و واقعا تحیسن بر انگیزه . مرسی .
متولد شهریور 1369 و دانشجوی ترم 3 رشته it .
ساکن اصفهان هستم و شاهین شهر تحصیل میکنم .
قهرمان کشور در رشته ژیمناستیک بودم اما به دلیل شرایط سنی که در ایران هست نمیتونم ادامه بدم . بنابراین شنا کردن را ادامه دادم ..
دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه . ممنون از پست خوبتون .

اقاقی
02-08-2011, 07:10 PM
سلامممممممممممم
اسم :همونrama
فامیل :؟؟؟؟؟ (اوهو زرنگیا همین طوری و به همین راحتی می خوای فامیلی منو بدونی نمی شم جانم)
شهر :hamedan (پایتخت تاریخ وتمدن،اولین پایتخت ایران زمین (عاشقشم))
کشور :made in iran
سن :1989/1/4 =1367/10/14(تا حالا هیچ دختری به این دقیقی سنشو نگفته بودا)
رشته تحصیلی :physical education (دوسش دارم یه عالمه)

اوه اوه sorry بیشتر شد شبیه اسم فامیل خوب تقصیر منم نیست بیشتریاتون این طوری نوشتید دیگه ...
حالا از اینا که بگذریم به چیزایی که علاقه دارم و تو زندگییم دوستشون دارم زیادن ولی یک چندتایی ازشون واسه شما هم می گم هرچند که گفتن علایق همه جاهم درست نیست ولی خوب چون شما بچه های خوبی هستید می گم تا یک بیوگرافی خوبی از خودم گفته باشم :
اینام اون چیزایی که تو زندگی برام جالبه :

عرفان کیهان، راز ، کاغذ ، قلم ، کتاب ، موسیقی ،صادق هدايت ، گه گيجه فلسفي ، پاي كوه، كافه ، نيچه ، بارون بارون و...بارون و بارون ، مد دریا ، شب مهتاب ، شب سیاه ، سحر، طلوع طلایی ، غروب ارغوانی ، فرانتس ، زاینده رود ، سی وسه پل ، كافكا ، بي خوابي ، چخوف ، سفر ، ویلن، پیانو، سنتور، صدای سه تار بعضیا ، نقاشی چهره ، شعرو همیشه شعر، خط ، انگلیسی ، فرانسه، فیلم(زبان اصلی) ، قدم زدن ، انتظار ، خواب ، ترس رویا ، کل انداختن با آدمای با ظرفیت(مثل نگاه امروز فردا و پس فردا)، روشنفكر بازي ، انار، بستنی انار، کاکائو تلخ، آيدين آغداشلو ، اعتكاف ، مكتب دادايسم ، شب هاي قدر ، پريشان كردن گيسوان ، گل ياس ، خونه مادربزرگ ، پاييز ، یه جاده ی باریک بی انتها که بیدهای مجنون خم شدن روش و کم نورش کردن ، له کردن برگ های پائیز، آواز خوندن ، تظاهرات ، خدا ،آرامش ،آرامش ،آرامش ، ریاضت ،سلوک ، غرق شدن توی خودم، جان تراولتا ، آل پاچینو، آب البالو ترش ، صداي احمد شاملو ، وسطي ، هلو ،سیب سبز، پنجره ، گریه ، فریاد ، پاستيل نوشابه اي ،‌ورزش ، اینترنت ، شنا کردن ، زندگي ، پنگوئن ، سوسك كشتن ، سوپراستار ، يخ خوردن ،بوفه دانشگاه ، تسبيح ، مداد رنگي ، بوي كاج ، دشت آفتاب گردون ، شب يلدا ، پازل ، زرتشت ،نیچه ، چاي با ليمو ، تلفن قديمي مشكي ها ، سينما اقتباس ، كتاب هاي قديمي ، پينك فلويد ،رنگین کمون ،ادکلون، نگاه كردن به ماه ، وحشي بافقي ، فرياد زدن تو تونل هاي جاده چالوس ، بيدار كردن افراد به طور ناگهاني ، باغ آلبالو، بخار روي شيشه ، بستني خوردن تو زمستون ، جنوب فرانسه ، سكوت ، علي اكبر دهخدا ، صداي پاي اسب ، تشويش ، نون سنگك ، جودی ، اروپاي شرقي ،فیلم های دههپنجاه انگلیس ، اسکارلت ، شوروي سابق ، قرار تو غروب هاي پاييز ، کوچه پس کوچه های پیچ در پیچ ، نصف شبهاي بهاري ، كتابفروشي ، عكاسي ، بوي چمن ،مرغ عشق سفید ، دایره ، عصرهاي جمعه ، صمد بهرنگي ، ليزخوردن روي يخ ، شخصيتهاي فيلم هاي بهمن فرمان آرا ، شادي ماهي قرمز ، قدم زدن رو جا پاي آدما رو برف ،آدم برفی، علي شريعتي ، هواي مه آلود دم صبح ، بوي پيپ ، سفر با كشتي ، بوي خاك نم خورده ، عطر چادر نماز مامانم ، دريا ، شاهرخ فروتنيان ، شمس ، كتابخونه بابام ، محسن نامجو ، آرتور شوپنهاور، فروغ فرخزاد ، عرفان سهراب ، شاملو، آشپزي ، تماشا كردن بچه ها ، دفتر خاطرات بچگیم ، ریشه ها ، رک و راست بودن ، مهربانی ، سادگی ،نفس ، چشم و ابرو مشکی، نگاه ، لبخند ، كِرم ريختن ، بحث هاي بي نتيجه ، شب هاي برفي ، قدم زدن بين درختها ، تئاتر، کنسرت، خوابيدن روي مبل ، ‍ژول ورن ، لبوي داغ جیغ های بنفش،ارکیده بنفش ،اتاق بنفش ،دنیای بنفش

فعلاً همین رو یادم می یاد تا بعد ...
:281::281::281:

ماشــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــالله!!!!:105:

ثمینا
04-18-2011, 12:29 AM
اسمم سعیده هست چون دخترم فامیلیم نمیگم رشته ام مهندسی نرم افزار هست یه ترم دیگه درسم تموم میشه علاقه من ربطی به رشته ام نداره من عاشق شهدا هستم و دوست داشتم با اونا بودم چون مطمئنم نهایت معرفت و جوانمردی تو اونا بوده ای کاش لیا قت صحبت کردن با اونا رو داشتم بگذریم مجردم و دوست دارم مدرک دکترام بگیرم و همچنین تصمیم دارم یا در یک ارگان دولتی کار بگیرم و گرنه میرم ارتش و همچنین شطرنج بازی می کنم0 ساکن استان مازندران شهرستان محمودآباد هستم پدرم شغل آزاد و همچنین کشاورزی داره و مادرم خانه دار بهشون خیلی افتخار می کنم

Borna66
04-18-2011, 01:02 AM
به کابران عزیز

اعظم1366 (http://pnu-club.com/member.php?u=55003)

MAl00S (http://pnu-club.com/member.php?u=92623)

ثمینا (سعیده خانوم) (http://pnu-club.com/member.php?u=102754)

ورودشون رو به باشگاه خیر مقدم میگم:72:
و مشتاقانه منتظره حضور و فعاایت مفید و موثرشون در بخش های مختلف باشگاه خواهیم بود:109:
روزگار خوش

adeleh 2
06-06-2011, 12:01 PM
اسمم عادله
لیسانس اصلاح نباتت کشاورزی
ارشد بیوتکنولوژی پیام نور کنکور دادم
عاشق گل اونم گل رز هر رنگی باشه
گل خشک کردن و خیلی دوست دارم عاشق کتاب های روانشنایم
از سفر کردن خیل خوشم میاد دوست دارم تو روستا زندگی کنم حیف تا حالا که نشده
قیافه نوزاد ها رو خیلی دوست دارم
از دروغ خیلی بدم میاد
با خیال پردازی هم حسابی کیف میکنم:36::55::170::272:

petra_na
06-06-2011, 12:29 PM
سلام ندا هستم 25سال سن دارم متولد کرجم...البته خرمشهر زندگی میکنم دانشجوی ترم7(در واقع ترم آخر)رشته ی تربیت بدنی میخونم
تو المپیاد89رشته ی هندبال مقام اول رو کسب کردم فوتسالم مقام 2
چندتا مقاله ی پژوهشی دادم که جز برترینها بودم و..........
کافیه یا بازم بگم:39:

saeidking
06-06-2011, 04:41 PM
سعید/متولد 67/ورودی 86 مهندسی آب و خاک/عاشق کمک به دیگران/یه موقع دنبال وزنه برداری بودم,حالا دیگه پیر شدم:39:
تا اینجا فکر کنم کافی باشه