PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمای آزمون کارشناسی ارشد

مژگان
01-09-2010, 04:00 PM
راهنمای آزمون کارشناسی ارشد (http://www.hesabiran.com/upload_images/images/help-hesabiran.com_0_99711.doc)
ظرفیت پذیرش دانشگاههای کشور - ضرایب رتبه های مختلف - تشریح و توضیحات دروس و منابع آزمون کارشناسی ارشد حسابداری -

smigel
03-31-2010, 06:36 PM
سلام مژگان جون!
من ترم شش حسابداریم و می خوام تو از مون کارشناسی ارشد شرکت کنم!
می تونم این کار رو بکنم؟ اگه قبول شم تو ازمون ساسری نه ازاد. برام رزرو نگه می دارند؟
خواهش می کنم راهنماییم کن. ممنون

مژگان
03-31-2010, 07:16 PM
سلام مژگان جون!
من ترم شش حسابداریم و می خوام تو از مون کارشناسی ارشد شرکت کنم!
می تونم این کار رو بکنم؟ اگه قبول شم تو ازمون ساسری نه ازاد. برام رزرو نگه می دارند؟
خواهش می کنم راهنماییم کن. ممنون

شرمنده که نمی تونم در این مورد کمکت کنم.فکر میکنم بهترین کار اینه که از مسول اموزشی مربوط به رشته ات بپرسی خود دانشگاه اطلاعات بهتری بهت میده:76:

smigel
03-31-2010, 10:25 PM
شرمنده که نمی تونم در این مورد کمکت کنم.فکر میکنم بهترین کار اینه که از مسول اموزشی مربوط به رشته ات بپرسی خود دانشگاه اطلاعات بهتری بهت میده:76:
می دونم مژگان عزیز! اما فکر کنم فراموش کردی که منم تو دانشگاه پیام نور درس می خونم!
مسئول اموزشی ما کمتر از خودم اطلاعات داره!:187:
ممنون از اینکه جوابمو دادی:83:

مژگان
03-31-2010, 10:32 PM
می دونم مژگان عزیز! اما فکر کنم فراموش کردی که منم تو دانشگاه پیام نور درس می خونم!
مسئول اموزشی ما کمتر از خودم اطلاعات داره!:187:
ممنون از اینکه جوابمو دادی:83:

واااااااااااااااای شرمنده .مسول آموزشی ما که هی بدک جواب نمیده .اخه این یه چیزیه که باید از اینجور اشخاص پرسید تازه اخرش هم معلوم نیست به ادم اطلاعات درست میدن یا نه ؟:169: