PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خدا منتظر است

فرناز88
01-19-2010, 10:46 AM
خدا منتظر است .....

امروز صبح وقتی از خواب برخاستی ، تو را تماشا کردم و امید داشتم که با من حرف بزنی. فقط چند کلمه ، و یا از من به خاطر خوبی که دیروز در زندگی تو اتفاق افتاد تشکر کنی . اما تو سرگرم پوشیدن لباس بودی .
هنگامی که می خواستی از خانه بیرون بروی می دانستم که می توانی چند دقیقه ای توقف کنی و به من سلام کنی : اما تو خیلی سرگرم بودی . زمانی که پانزده دقیقه بیهوده بر روی صندلی نشسته بودی و پاهایت را تکان می دادی ، فکر می کردم که می خواهی با من سخن بگویی، اما تو بسوی تلفن دویدی و با یکی از دوستانت تماس گرفتی تا از چیزهای بی اهمیت بگویی ، من با صبر و شکیبایی در تمام مدت روز تو را نگاه می کردم ولی تو آنقدر مشغول بودی که هیچ چیز به من نگفتی. موقع خوردن ناهار متوجه شدی که چند نفر از دوستانت قبل از غذا کمی با من حرف می زنند ، اما تو چنین کاری نکردی .
باز هم زمان باقی است و امیدوارم که تو سرانجام با من حرف بزنی . به خانه رفتی و به نظر می رسید که کارهای زیادی برای انجام دادن داری ، بعد از انجام دادن چند کار تلویزیون را روشن کردی و وقت زیادی را در برابر آن سپری کردی.
من بازهم با شکیبایی منتظر ماندم تا بعد از تماشای تلویزیون و خوردن غذا با من حرف بزنی. هنگام خوابیدن گمان کردم که خیلی خسته ای . بعد از گفتن شب به خیر به خانواده ، سریعا به سوی رختخواب رفتی و خوابیدی . مهم نیست شاید نمی دانستی که من همیشه با تو هستم.
من بیش از آن که تو بدانی ، صبر پیشه کردم ، من حتی می خواستم به تو بیاموزم که چگونه با دیگران صبور و شکیبا باشی .
من به تو عشق می ورزم و هر روز منتظرم تا با من حرف بزنی.
چقدر مکالمه ی یک طرفه و یک جانبه سخت است.
بسیار خوب تو یکبار دیگر از خواب برخاستی و من نیر یکبار دیگر فقط به خاطر عشقی که به تو دارم منتظر خواهم ماند. به این امید که امروز کمی از وقتت را به من اختصاص دهی . روز خوبی داشته باشی.
دوست تو ، خدا:43: