PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قدرداني ازBorna66 (اقا طه)و NiMa و مدير كل Sunyboy

nazilas2010
01-16-2010, 09:40 PM
با سلام
من توي اين مدت كوتاه عضويتيم درخواست چند تا نونه سوال داشتم كه مسئولين سايت ( خداييش ) بدون كوچكترين چشم داشتي همه رو فراهم كرديد
شماها بي نظيريد واقعا
اونهمه موضوع راه انداختم همش درخواست سوال بود اين بار ميخوام يك موضوع راه بندازم ( همين تاپيك ) فقط و فقط تشكر كنم ( البته ميدونم هر تشكري كنم كمه و شماها لياقتتون بيشتر از ايناس ) از اقايان : sunboy - nima - borna
دست همه تون درد نكنه
البته ميدونم الان اقاي سان بوي شاكي ميشه ميزنه چرا اين تاپيك رو اينجا مطرح كرديد و ... اما بخدا ديگه نميدونستم كجا بايد ازتون تشكر كنم
اگرم تاپيكمو پاك كنيد چون خودمم ميدونم جاش اينجا نيست ناراحت نميشم
هدف من تشكر بود
ببازم هزاران بار ممنون:10:

Borna66
01-17-2010, 02:01 PM
با سلام
من توي اين مدت كوتاه عضويتيم درخواست چند تا نونه سوال داشتم كه مسئولين سايت ( خداييش ) بدون كوچكترين چشم داشتي همه رو فراهم كرديد
شماها بي نظيريد واقعا
اونهمه موضوع راه انداختم همش درخواست سوال بود اين بار ميخوام يك موضوع راه بندازم ( همين تاپيك ) فقط و فقط تشكر كنم ( البته ميدونم هر تشكري كنم كمه و شماها لياقتتون بيشتر از ايناس ) از اقايان : Sunboy - nima - borna
دست همه تون درد نكنه
البته ميدونم الان اقاي سان بوي شاكي ميشه ميزنه چرا اين تاپيك رو اينجا مطرح كرديد و ... اما بخدا ديگه نميدونستم كجا بايد ازتون تشكر كنم
هدف من تشكر بود

با سلام
خواهش /لطف داريد دوست عزيز.
وظيفه ي ما هست به عنوان يك مدير هميشه پاسخگويي شما عزيزان باشيم تا حدتوان.تا شما هم بتوانيد با خيالي راحت به ادامه تحصيلي بپردازيد.
به هرحال ما خوشحال مي شويم به هم نوعان خود كمكي در حدتوان كرده باشيم.
موفق باشيد.
روزگار خوش

NIMA.N
01-17-2010, 03:21 PM
با سلام
شماها بي نظيريد واقعا
اونهمه موضوع راه انداختم همش درخواست سوال بود اين بار ميخوام يك موضوع راه بندازم ( همين تاپيك ) فقط و فقط تشكر كنم ( البته ميدونم هر تشكري كنم كمه و شماها لياقتتون بيشتر از ايناس ) از اقايان : Sunboy - nima - borna
دست همه تون درد نكنه
هدف من تشكر بود

سلام. با تشكر از شما دوست عزيز.
وظيفه ما هم اين هست. اميدوارم همه از ما راضي باشند . اگر مي بينيد تذكري در مورد تخلفات ميديم فقط براي اين هست كه كاربران سايت سر در گم نشوند و سايت به هم ريخته نباشه اگه نه اين سايت به همه بچه ها خوبه باشگاه تعلق داره. و اميدوارم كه شما هم فعاليت خودتونو توي سايت شروع كنيد خوشحال ميشيم.

MIN@MAN
01-17-2010, 03:26 PM
سلام
منم از اين به عزيزان تبريك مي گم كه باشگاه رو هميشه سر زنده و به روز نگه داشتن.:85:
البته نقش خانومي ها ي باشگاه كه تعدادشون كه زيادتر هست هم خيلي موثر و مهم بوده براي باشگاه:22:

NIMA.N
01-17-2010, 03:29 PM
سلام
منم از اين به عزيزان تبريك مي گم كه باشگاه رو هميشه سر زنده و به روز نگه داشتن.:85:
البته نقش خانومي ها ي باشگاه كه تعدادشون كه زيادتر هست هم خيلي موثر و مهم بوده براي باشگاه:22:

بله 100% نقش خانم هاي باشگاه هم بسيار زياد بوده و كمك بسيار زيادي به ما كردن.

tayebehkh
01-17-2010, 05:12 PM
منم به عنوان كاربر جديداز همه دست اندر كاران تشكر مي كنم بخصوص از معاونت باشگاه!
ديگه اين كه اگه اعضا مهم خودشون رو به صورت كامل تري معرفي كنند كه ما بدونيم كه با كي داريم صحبت مي كنيم يا چه كسي با چه منبعي داره به سوالاتمون ج مي ده خيلي بهتره
مر25+5

Borna66
01-17-2010, 05:32 PM
منم به عنوان كاربر جديداز همه دست اندر كاران تشكر مي كنم بخصوص از معاونت باشگاه!
ديگه اين كه اگه اعضا مهم خودشون رو به صورت كامل تري معرفي كنند كه ما بدونيم كه با كي داريم صحبت مي كنيم يا چه كسي با چه منبعي داره به سوالاتمون ج مي ده خيلي بهتره
مر25+5

با سلامي مجدد

خواهش .لطف داريد دوست عزيز.
چشم در آينده ي نزديك اين كار هم صورت مي پذيرد و فقط شما كاربران عزيز هم در محتوا سازي باشگاه و معرفي ادرس اينترنتي ان(pnu-club.com (http://www.pnu-club.com)) به ساير دوستان هم همت گماريد تا دست به دست هم بدهيم تا در يك محيط صميمي و دوستانه و بر اطلاعات مختلف درسي و علمي دانشجويان پيام نوري را بيافزايم و باسوادتر از قبل كنيم

به اميد آن روز

روزگار خوش

yas69
01-17-2010, 06:18 PM
با سلام
من هم به نوبه خودم صمینانه تشکر میکنم از تمام مسئولیین محترم باشگاه.
و یه خدا قوت جانانه میگم به همه اعضای محترم باشگاه از مدیران گرفته تا مستخدمش.
خیلی باحالید.مر30