PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمايي درباره اطلاعيه سيستم گلستان

ehsanpnu
01-16-2010, 01:52 PM
با سلام
من روز جمعه 25 دي به سيستم گلستان مراجعه کردم و با اطلاعيه زير روبر شدم ولي اصلاً نفهميدم منظور چيه و بايد چکار کنم؟ کسي ميدونه جريان اين اطلاعيه چيه؟

اطلاعيه :
قابل توجه دانشجویان گرامی :
به لحاظ تغییر در سریال پرداخت های بانکی ، دانشجویانی که پرینت وجه پرداخت ثبت نام خود را تا روز پنج شنبه مورخ 24/10/1388 ساعت 11 از سیستم گلستان دریافت داشته اند، فقط تا آخر وفت اداری روز شنبه مورخ 26/10/1388 مجاز به پرداخت در کلیه بانک های صادرات می باشند و پس از آن بایستی از روز یکشنبه مورخ 1388/10/27 پرینت پرداخت با سریال جدید از سیستم گلستان دریافت و به بانک مراجعه نمایند

Borna66
01-16-2010, 04:22 PM
با سلام
من روز جمعه 25 دي به سيستم گلستان مراجعه کردم و با اطلاعيه زير روبر شدم ولي اصلاً نفهميدم منظور چيه و بايد چکار کنم؟ کسي ميدونه جريان اين اطلاعيه چيه؟

اطلاعيه :
قابل توجه دانشجویان گرامی :
به لحاظ تغییر در سریال پرداخت های بانکی ، دانشجویانی که پرینت وجه پرداخت ثبت نام خود را تا روز پنج شنبه مورخ 24/10/1388 ساعت 11 از سیستم گلستان دریافت داشته اند، فقط تا آخر وفت اداری روز شنبه مورخ 26/10/1388 مجاز به پرداخت در کلیه بانک های صادرات می باشند و پس از آن بایستی از روز یکشنبه مورخ 1388/10/27 پرینت پرداخت با سریال جدید از سیستم گلستان دریافت و به بانک مراجعه نمایند

با سلام
منظور اين هست اون شماره سريالي كه جهت واريز شهريه ار سيستم گلستان گرفتيد فقط تا 26 دي معتبر هست و اگر از اين شماره سريال جهت واريز شهريه استفاده نكرديد ديگر قابل استفاده نيست.
و براي دريافت شماره سريال جديد مجددا وارد سيستم كلستان يوزرتون بشويد و شماره سريال جديد بگيريد.
تمام اين مسايل مربوط به بروزرساني سيستم گلستان هست.و شما هم زياد سخت نگيريد.

موفق باشيد.
روزگار خوش