PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مدیریت مطالب - جدید/ویرایش در جوملا

TAHA
01-11-2010, 02:06 PM
مدیریت مطالب - جدید/ویرایش در جوملا

prince3_love
01-12-2010, 10:54 AM
سلام در جومولای من بخش ویرایش و ارسال مطلبم به صورت html شده و مثل اینجا که شما توضیح دادین نیست چطوری میتونم اینطوریش کنم
جومولای من 1.5.15 هست

Borna66
01-12-2010, 11:07 AM
سلام در جومولای من بخش ویرایش و ارسال مطلبم به صورت html شده و مثل اینجا که شما توضیح دادین نیست چطوری میتونم اینطوریش کنم
جومولای من 1.5.15 هست
سلام
دوست عزيز شما بايد ورژن اديتور خود را تغيير دهيد و عوض كنيد تا بدين صوريت توضيح داده شده در آيد.
روزگار خوش

prince3_love
01-12-2010, 11:25 AM
سلام
دوست عزيز شما بايد ورژن اديتور خود را تغيير دهيد و عوض كنيد تا بدين صوريت توضيح داده شده در آيد.
روزگار خوش
من رفتم و اونجارو تغییر دادم ولی باز ویژگی شکلک های یاهو توش نیست و خیلی ساده تر از این حرفا هستش
ماژولی هست که من نصب نکردم که مثل برای شما بشه؟؟یا ماژولی هست ویرایش مطالب و ارسال مطلب رو به مثل ارسال مطلب همین تایپیک کنه که اینجا مینویسیم؟
کسی لینک فری این ماژل JoomlaFCK WYSIWYG editor رو داره؟
من هنگام آپلود ماژل این پیام رو بهم میده و نمیزاره نصبش کنم به نظر شما مشکل کجاست؟؟؟(((مشکلی به هنگام آپلود این فایل در ميزبان بوجود آمده است.)))
برای من اینجچوری هست

Borna66
01-12-2010, 02:39 PM
من رفتم و اونجارو تغییر دادم ولی باز ویژگی شکلک های یاهو توش نیست و خیلی ساده تر از این حرفا هستش
ماژولی هست که من نصب نکردم که مثل برای شما بشه؟؟یا ماژولی هست ویرایش مطالب و ارسال مطلب رو به مثل ارسال مطلب همین تایپیک کنه که اینجا مینویسیم؟
کسی لینک فری این ماژل JoomlaFCK WYSIWYG editor رو داره؟
من هنگام آپلود ماژل این پیام رو بهم میده و نمیزاره نصبش کنم به نظر شما مشکل کجاست؟؟؟(((مشکلی به هنگام آپلود این فایل در ميزبان بوجود آمده است.)))
برای من اینجچوری هست

با سلام
دوست عزيز مشكل شما رو كامل متوجه نميشم.پيشنهاد مي كنم به ادرس پشتيباني خوده جوملا به ادرس
پشتیبانی جوملا فارسی - joomla support
مراجعه كنيد كنيد اونجا سريعتر و كاملتر پاسخ خود را مي يابيد
موفق باشيد.روزگار خوش

prince3_love
01-12-2010, 05:51 PM
با سلام
دوست عزيز مشكل شما رو كامل متوجه نميشم.پيشنهاد مي كنم به ادرس پشتيباني خوده جوملا به ادرس
موفق باشيد.روزگار خوش

منظورم دقیقا اینه که الان بخش ایجاد مطلب جدید در نوار ابزار بالادر جومولای من این شکلیه

میخوام این شکلی بشه باید چیکار کنم؟؟؟

و یه چیز دیگه من میخوام ماژول نصب کنم این ارور رو میده
مشکلی به هنگام آپلود این فایل در ميزبان بوجود آمده است.
برای رفع مشکل باید چیکار کنم؟

Borna66
01-12-2010, 09:42 PM
منظورم دقیقا اینه که الان بخش ایجاد مطلب جدید در نوار ابزار بالادر جومولای من این شکلیه

میخوام این شکلی بشه باید چیکار کنم؟؟؟

و یه چیز دیگه من میخوام ماژول نصب کنم این ارور رو میده
مشکلی به هنگام آپلود این فایل در ميزبان بوجود آمده است.
برای رفع مشکل باید چیکار کنم؟

با سلام
پيشنهاد مي كنم به ادرس پشتيباني خوده جوملا به ادرس
موفق باشيد.روزگار خوش