PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشكل درس پيش نياز

nazilas2010
01-10-2010, 07:02 PM
با سلام و خسته نباشيد
اقاي نيما و سان بوي عزيز من به مشكل خوردم
من توي دانشپذيري روانشناسي عمومي 1 رو افتادم
اما قبول قطعي شدم
اين ترم موقع انتخاب واحد روانشناسي عمومي1 و 2 رو هم برداشتم و در جلوي 2 زده بود پيش نيازش روانشناسي عمومي 1 هست
حالا كه با هم برداشتم اگه يكش رو قبول شم و خدايييييييييييييييييييي نكرده 2ش رو بيفتم ايا يكش هم ميندازنم؟؟؟
يا نه 1 رو قبول و فقط دو رم ميفتم؟
البته خداييييييييييييييييييييي نكرده ها مرسي عزيزان

nazilas2010
01-11-2010, 01:06 AM
راستي اينشم بگم كه جلوي روانشناسي عمومي 1 نوشته درس اصلي ولي جلوي روانشناسي عمومي 2 زده درس تخصصي
اينا چه فرقي دارن؟
بالاخره اگه 2 رو بيفتم 1 رو قبول شم بازم بايد 1 رو بردارم يا ربطي به هم ندارن؟
اخه 1 پيش نياز 2 بوده
بازم از سايت خوبتون ممنون

TAHA
01-11-2010, 02:28 PM
با سلام و خسته نباشيد
اقاي نيما و سان بوي عزيز من به مشكل خوردم
من توي دانشپذيري روانشناسي عمومي 1 رو افتادم
اما قبول قطعي شدم
اين ترم موقع انتخاب واحد روانشناسي عمومي1 و 2 رو هم برداشتم و در جلوي 2 زده بود پيش نيازش روانشناسي عمومي 1 هست
حالا كه با هم برداشتم اگه يكش رو قبول شم و خدايييييييييييييييييييي نكرده 2ش رو بيفتم ايا يكش هم ميندازنم؟؟؟
يا نه 1 رو قبول و فقط دو رم ميفتم؟
البته خداييييييييييييييييييييي نكرده ها مرسي عزيزان

سلام
كسي نيست منو از نگراني در بياره؟؟؟؟

راستي اينشم بگم كه جلوي روانشناسي عمومي 1 نوشته درس اصلي ولي جلوي روانشناسي عمومي 2 زده درس تخصصي
اينا چه فرقي دارن؟
بالاخره اگه 2 رو بيفتم 1 رو قبول شم بازم بايد 1 رو بردارم يا ربطي به هم ندارن؟
اخه 1 پيش نياز 2 بوده
بازم از سايت خوبتون ممنون

سلام
يعني كسي نميدونه جواب من چيه؟:240:
با سلام
دوست عزيز ابتداعا در پاسخگويي و گرفتن جواب اندكي صبر كنيد و پست اسپم و بي هوده نزنيد كه هيچ فرقي نمي كنند در پاسخگويي.پس خواهشنا رعايت كنيد.

اما در مورد سوالتون خدمتون بگم كه درصورتي كه شما درس روانشانسي عمومي 1 رو خدايي نكرده نمره قبولي نگرفتيد و روانشاسي دو رو قبول بشيد در سيستم ثبت نمي شود بنابراني براي قبولي روانشناسي 2 حتما بايد روانشناسي 1 كه پيش نياز هست قبول شده باشيد/
اگر سوالي ديگر هست در خدمتيم/
روزگار خوش

NIMA.N
01-11-2010, 03:02 PM
اما در مورد سوالتون خدمتون بگم كه درصورتي كه شما درس روانشانسي عمومي 1 رو خدايي نكرده نمره قبولي نگرفتيد و روانشاسي دو رو قبول بشيد در سيستم ثبت نمي شود بنابراني براي قبولي روانشناسي 2 حتما بايد روانشناسي 1 كه پيش نياز هست قبول شده باشيد/
اگر سوالي ديگر هست در خدمتيم/

البته اين قانون از اين ترم اجرا خواهد شد و تا ترم قبل مشكلي نداشته. و ممكن هم هست اين ترم هم زياد سخت نگيرند ولي به هر حال اين ترم براي رعايت پيش نيار خيلي تاكيد كردند.

nazilas2010
01-11-2010, 03:26 PM
سلام مرسي از اينكه پاسخ داديد
اما من گفتم روانشناسي عمومي 1 رو قبول ميشم مطمئنم
اما روانشناسي عمومي 2 رو خيلي شك دارم
حالا اگه 1 رو قبول شم و 2 رو بيفتم بازم 1 رو حذف ميكنن؟
يا نه ؟
اخه خودم ميدونم 1 رو بيفتم چون پيش نياز هست 2 رو حذف ميكنن اما من ميگم 1 رو قبول شم 2 رو نشم اونوقت چي؟؟

Borna66
01-11-2010, 05:05 PM
سلام مرسي از اينكه پاسخ داديد
اما من گفتم روانشناسي عمومي 1 رو قبول ميشم مطمئنم
اما روانشناسي عمومي 2 رو خيلي شك دارم
حالا اگه 1 رو قبول شم و 2 رو بيفتم بازم 1 رو حذف ميكنن؟
يا نه ؟
اخه خودم ميدونم 1 رو بيفتم چون پيش نياز هست 2 رو حذف ميكنن اما من ميگم 1 رو قبول شم 2 رو نشم اونوقت چي؟؟
با اين حساب نه ديگه شما اگر روانشناسي 1 قبول شديد ديگه تمونه و ربطي به قبول شدن يا نشنه رواشناسي 2 نداره/

روزگار خوش

hossein62
02-10-2010, 04:35 PM
با سلام
اگر کسی در یک درس پیشنیاز دو بار مردود شود آیا میتواند درس پیشنیاز و هم نیاز را باهم اخذ کند مثلا" در درس ریاضی 1 دو بار بیفتد میتواند ریاضی 1 و 2 را همزمان اخذ نماید
با تشکر

NIMA.N
02-10-2010, 11:54 PM
با سلام
اگر کسی در یک درس پیشنیاز دو بار مردود شود آیا میتواند درس پیشنیاز و هم نیاز را باهم اخذ کند مثلا" در درس ریاضی 1 دو بار بیفتد میتواند ریاضی 1 و 2 را همزمان اخذ نماید
با تشکر

بله می توایند.ولی در صورتی که درس پیش نیاز را نتوانید پاس کند درس دیگر هم خود به خود حذف خواهد شد چه نمره قبولی بیاورید چه نیاورید