PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشروط درس و......

kazablanka
01-09-2010, 08:13 PM
سلام
من دانشجوی مشروط درس فراگیر پیام نورم(امسال)
سیستم به من درس ریاضی و داد که نمره بگیرم
می خواستم بپرسم که علیرغم اینکه واسه من زده شده مشروط درس هم در گزارش 428 و هم موقع اعلام نتیجه ولی من که نمره هام و دیدم معدلم هم زیر 12 بود و درس دیگه ای هم افتاده بودم غیرر ریاضی(در ضمن من تنها قبولی کد رشته ام هستم)
حالا من موندم که وضعیتم چیه
امروز امتحان ریاضی داشتم و 13-14 بیشتر نمیشم
خوب از یک طرف درس پاس میشه اما اگه بخواد معدلم بالای 12 شه باید 15 بگیرم که عملا نمیگیرم
حالا ما چکاره ایم الان؟
چون نزدهمشروط معدل و زده مشروط درس همون 10 به بالا کافیه؟
خواهشا کمکم کنید خیلی واسم مهمه؟
اگه معدلم باید 12 شه پس چرا معارف هم که افتاده بودم ندادند که راحت با یک 12 گرفتن از اونم معدلمم 12 شه؟

NIMA.N
01-09-2010, 08:48 PM
سلام
من دانشجوی مشروط درس فراگیر پیام نورم(امسال)
سیستم به من درس ریاضی و داد که نمره بگیرم
می خواستم بپرسم که علیرغم اینکه واسه من زده شده مشروط درس هم در گزارش 428 و هم موقع اعلام نتیجه ولی من که نمره هام و دیدم معدلم هم زیر 12 بود و درس دیگه ای هم افتاده بودم غیرر ریاضی(در ضمن من تنها قبولی کد رشته ام هستم)
حالا من موندم که وضعیتم چیه
امروز امتحان ریاضی داشتم و 13-14 بیشتر نمیشم
خوب از یک طرف درس پاس میشه اما اگه بخواد معدلم بالای 12 شه باید 15 بگیرم که عملا نمیگیرم
حالا ما چکاره ایم الان؟
چون نزدهمشروط معدل و زده مشروط درس همون 10 به بالا کافیه؟
خواهشا کمکم کنید خیلی واسم مهمه؟
اگه معدلم باید 12 شه پس چرا معارف هم که افتاده بودم ندادند که راحت با یک 12 گرفتن از اونم معدلمم 12 شه؟

سلام. اگر زده بوده مشروط درس پس همون درس رو بالاي 12 بگيريد اكي هست.
برای دانشپذیران مشروط ممکن است به دلیل بررسی مجدد ، دو عنوان درس مشروطی به یک عنوان تقلیل یافته باشد

kazablanka
01-09-2010, 10:54 PM
ممنون از جوابتون
بالای 10 یا 12 درس رو بگیرم؟
چون فقط اگر 15 بگیرم معدلم هم 12 میشه؟
البته میگم زده واسم مشروط درس و نه میانگین؟