PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسانی که فراگیر به صورت مشروط قبول شدن

sharahi
01-07-2010, 12:44 PM
سوال : کسانی که فراگیر به صورت مشروط قبول شدن اگردرترم اول درس مشروطی رو پاس نکن آیا اخراج می شوند ؟:121:

Borna66
01-07-2010, 02:42 PM
سوال : کسانی که فراگیر به صورت مشروط قبول شدن اگردرترم اول درس مشروطی رو پاس نکن آیا اخراج می شوند ؟:121:
با سلام
ابتداعا ورود شما رو به باشگاه خوش آمد گوييم.

نه به همين سادگي نيست اخراجتون نمي كنند.تا2 نهايتا 3 ترم شما مي توانيد دروس مشروطي رو پاس كنيد ! پيام نور شديدا به بوجه ي دانشجويي اش همان شهريه هاي دانشجويي هست نياز دارد.بنابراين به اين سادگي دانشجويي را اخراج نمي كنند.اگر هم دقت كرده باشيد مي بنيد تعداد اخراجي ها پيام نور بسيار كم هست ولي تعداد انصرافي پيام نور زياد هست:110:

اگر سوالي ديگر داشتيد در خدمتيم

روزگار خوش

dayana
01-28-2010, 09:25 PM
آیا این حرف شما که دانشگاه پیام نور شدیدا به شهریه دانشجوها نیازمنده در مورد آزمون فراگیر امسال صدق می کنه؟

یعنی این که ظرفیت گذاشتن و فقط در هر رشته ای سی یا سی و پنج نفر می گیرن بقیه مردود میشن؟ یا این که این اعمال ظرفیت، فرمالیته است و فقط میخوان اعتبار دانشگاه رو بالا ببرن؟

محسنه
02-02-2010, 05:24 PM
salam mikhstam rahnamim konin ke chetori bayad varede tarikhe entekhab vahedam sham

محسنه
02-02-2010, 06:22 PM
سلام هیشکی نیست منو کمک کنه من مشروط فراگیر بودم که باید زبانمو امتحان میدادم امتحان دادمو قبول شدم حالا واسه انتخاب واحدم گزینه ای به نام ثبت نام تو یوزرم نیست که تاریخ انتخاب واحدمو نگاه کنم باید چکار کنم اشکالش چیه:25:

محسنه
02-02-2010, 06:25 PM
سلام هیشکی نیست منو کمک کنه من مشروط فراگیر بودم که باید زبانمو امتحان میدادم امتحان دادمو قبول شدم حالا واسه انتخاب واحدم گزینه ای به نام ثبت نام تو یوزرم نیست که تاریخ انتخاب واحدمو نگاه کنم باید چکار کنم اشکالش چیه