PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کلاسهای پیام نور

hamid88
01-06-2010, 12:09 AM
با سلام

کاردانی به کارشتاسی فراگیر دانشگاه پیام نور در ترم دانشپذیری و ترم های بعد کلاسها در چه ساعاتی می باشد؟

(با توجه به اشتغال دانشجویان و تداخل ساعت کاری)

sunyboy
01-06-2010, 12:43 AM
با سلام

کاردانی به کارشتاسی فراگیر دانشگاه پیام نور در ترم دانشپذیری و ترم های بعد کلاسها در چه ساعاتی می باشد؟

(با توجه به اشتغال دانشجویان و تداخل ساعت کاری)

فرق داره مونده شما چه درسهایی رو برداین و چند واحد بردارین! مهم اینه که حضور در کلاس در پیام نور زیاد مهم نیست! شما میتوانید با استاد مربوطه در مورد شاغل بودنتان صحبت کنید و قانعش کنید حداقل در امتحان میان ترم شرکت کنید! ولی در مورد دروس عملی فرق داره! در دروس عملی باید سر جلسه حاضر باشین وگرنه اگر غیبت زیاد داشته باشید ان درس شما حذف خواهد شد!درسهایی مثل تربیت بدنی و آزمایشگاه ها و... در پیام نور باید خودتان درس بخونید و کلاسها بیشتر جنبه رفع اشکال را دارند! نباید زیاد حساب روی استاد و کلاسهای پیام نور باز کنید! در هر صورت پیام نور هم بد نیست اگربخواین موفق باشید باید تلاش کنید تا موفق بشید!

امیدوارم همیشه موفق باشید

با احترام مدیریت باشگاه

hamid88
01-06-2010, 01:58 PM
رشته ی تحصیلی من کامپیوتر (نرم افزار) هست.

sunyboy
01-06-2010, 02:49 PM
رشته ی تحصیلی من کامپیوتر (نرم افزار) هست.

فرقی نمیکنه! این شرایطی که قید کردم تمام رشته ها را شامل میشه!

موفق باشید

با احترام مدیریت باشگاه

hamid88
01-06-2010, 02:51 PM
دفترچه دوره های فراگیر کاردانی به کارشناسی 89
(در حال حاضر در سایت سنجش ثبت نام می شود)
مریوط به رشته های
علوم انسانی-علوم پایه-کشاورزی
هست برای رشته کامپیوتر چه زمانی باید ثبت نام کنم؟؟

sunyboy
01-06-2010, 05:48 PM
دفترچه دوره های فراگیر کاردانی به کارشناسی 89
(در حال حاضر در سایت سنجش ثبت نام می شود)
مریوط به رشته های
علوم انسانی-علوم پایه-کشاورزی
هست برای رشته کامپیوتر چه زمانی باید ثبت نام کنم؟؟

دوست گرامی شما به این تالار مراجعه حتما جواب سوالاتان را پیدا میکنید!

دورهاي فراگير پیام نور - باشگاه دانشجویان پیام نور (http://pnu-club.com/pnu.298.html)

با احترام مدیریت باشگاه

hamid88
01-06-2010, 06:23 PM
دوست گرامی شما به این تالار مراجعه حتما جواب سوالاتان را پیدا میکنید!

دورهاي فراگير پیام نور - باشگاه دانشجویان پیام نور (http://pnu-club.com/pnu.298.html)

با احترام مدیریت باشگاه

پیدا نکردم در صورت امکان لطفا جواب دهید
ممنون

sunyboy
01-06-2010, 08:53 PM
پیدا نکردم در صورت امکان لطفا جواب دهید
ممنون
متاسفانه نمیدونم! بهتره در سایت سنجش جستجو کنید ما هر چی در این موارد داشته باشیم در همون بخشی که بهتون معرفی کردم میزاریم!

با احترام مدیریت باشگاه

nassim
02-18-2010, 10:46 AM
من انتخاب واحد کردم ولی از ساعت و روز برگزاری کلاسها اطلاعی ندارم لطفاً راهنمایی کنید

مژگان
02-18-2010, 11:25 AM
من انتخاب واحد کردم ولی از ساعت و روز برگزاری کلاسها اطلاعی ندارم لطفاً راهنمایی کنید

خب عزیزم باید از تو همون سایت دانشگاهت برنامهکلاسیت وبر اساس رشته ات انتخاب کنی و برنامه کلاسی رو ببینی