PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی

kartal32
01-04-2010, 06:47 PM
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز
بنده با توجه به داشتن مدرک کاردانی پیوسته در کامپیوتر (پیش دانشگاهی نخواندم)
آیا می توانم رشته زبان و ادبیات انگلیسی را برای فراگیر کارشناسی انتخاب کنم؟
با توجه به تبصره ای که در مورد ضوابط پذیرش در مورد مقررات وظیفه عمومی ذکر شده که بدین صورت می باشد:
(* تذکر: ادامه تحصيل اين داوطلبان در صورت قبولي درآزمون صرفاً در رشته متناسب با نوع مدرك كارداني، با احتساب تعدادي از واحدهاي دوره‌ي كارداني در دوره‌ي بالاتر به نحوي كه حداكثر طول مدت تحصيل آنان از كارداني به مقطع بالاتر 2 سال كمتر از طول مدت مجاز تحصيل طبق ضوابط وزارت علوم، در همان دوره‌ي تحصيلي باشد، از نظر نظام وظيفه بلامانع است ( حداکثر طي دوره کارشناسي 4 سال مي باشد). بنابراين داوطلبان فقط مجاز به انتخاب رشته کارشناسي متناسب با همان رشته کارداني خواهند بود.)
در صورتی که کارت پایان خدمت داشته باشم آیا باز هم مشکل هست یا خیر؟
با تشکر از راههنما

sunyboy
01-04-2010, 08:06 PM
بنظرم بهتره با مرکز پیام نور شهرتون یا پیام نور مرکزی تماس بگیرین! چون اونا از همه بهتر میتونن در این مورد راهنمایی کنند!!

با احترام مدیریت باشگاه

SaHaR-A
01-10-2010, 05:05 PM
سلام لطفا منو راهنمایی کنید
شنیدم که فراگیر پیامنور رشته ی کامپیوتر از مقطع کاردانی به کارشناسی ناپیوسته نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟آره؟؟؟؟؟؟
یعنی 4 سال داره ولی 2 سال نه
حالا نمیدونم این خبر صحت داره یا نه لطفا دوستان راهنمایی کنن تا زمان ثبت نام تموم نشده من برم ثبت نام کنم
نیست خیلی به پیامنور علاقه دارم به خاطر همین:110::110::110:

Borna66
01-10-2010, 06:50 PM
سلام لطفا منو راهنمایی کنید
شنیدم که فراگیر پیامنور رشته ی کامپیوتر از مقطع کاردانی به کارشناسی ناپیوسته نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟آره؟؟؟؟؟؟
یعنی 4 سال داره ولی 2 سال نه
حالا نمیدونم این خبر صحت داره یا نه لطفا دوستان راهنمایی کنن تا زمان ثبت نام تموم نشده من برم ثبت نام کنم
نیست خیلی به پیامنور علاقه دارم به خاطر همین:110::110::110:
با سلام خدمت سحر خانوم عزيز

در مورد دوره هاي جديد كارداني به كارشناسي ناپيوسته فراگير پيام نور خدمتتون بگم اين دوره ها براي امثال من و شما كه كارداني داريم بسيار مناسب هست و با وجود آن دوره هاي 4 ساله كارشناسي تبديل به دوره هاي 2 ساله كارشناسي(عين دانشگاههي كارداني به كارشناسي فني و حرفه اي و آزاد) مي شود.اما متاسفانه هنوز اين دوره ها براي رشته هاي مهم فني مثل: كامپيوتر -صنايع-اي تي و.... ارائه نشده و فقط در حال حاضر براي رشته هاي كارداني تجربي و انساني و كشاورزي ارايه شده.
ضمنا لينك زير هم اطلاعاتي جامع تر در اين زمينه به شما مي دهد
دریافت دفترچه آزمون کاردانی به کارشناسی فراگیر پیام نور سال 1389 (http://www6.sanjesh.org/Download%5Cpnu_f89/pnuk2k89.zip)

خودم هم به شخصه در عجب هستم چرا براي فرا رشته ي كامپيووتر اين دوره ها ارايه نشده:229::49::229: به هر حال پيام نور هست عجايب تماتم نشدني ها:39:

اگر سوالي ديگر در اين زمينه بود در خدمتيم

روزگار خوش

SaHaR-A
01-12-2010, 12:00 AM
با سلام خدمت سحر خانوم عزيز

در مورد دوره هاي جديد كارداني به كارشناسي ناپيوسته فراگير پيام نور خدمتتون بگم اين دوره ها براي امثال من و شما كه كارداني داريم بسيار مناسب هست و با وجود آن دوره هاي 4 ساله كارشناسي تبديل به دوره هاي 2 ساله كارشناسي(عين دانشگاههي كارداني به كارشناسي فني و حرفه اي و آزاد) مي شود.اما متاسفانه هنوز اين دوره ها براي رشته هاي مهم فني مثل: كامپيوتر -صنايع-اي تي و.... ارائه نشده و فقط در حال حاضر براي رشته هاي كارداني تجربي و انساني و كشاورزي ارايه شده.
ضمنا لينك زير هم اطلاعاتي جامع تر در اين زمينه به شما مي دهد
دریافت دفترچه آزمون کاردانی به کارشناسی فراگیر پیام نور سال 1389 (http://pnu-club.com/redirector.php?url=http%3a%2f%2fwww6.sanjesh.org%2 fdownload%255cpnu_f89%2fpnuk2k89.zip)

خودم هم به شخصه در عجب هستم چرا براي فرا رشته ي كامپيووتر اين دوره ها ارايه نشده:229::49::229: به هر حال پيام نور هست عجايب تماتم نشدني ها:39:

اگر سوالي ديگر در اين زمينه بود در خدمتيم

روزگار خوش

ممنون از راهنمایتون اقا طه
واقعا من هم متاسفم بابت این موضوع
موفق باشید:21: