PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در خواست راهنمایی در مورد منبع جدید درس تفسیر موضوعی قران کریم

mitra123456
01-01-2010, 07:34 PM
سلام
من فردا ظهر امتحان تفسیر موضوعی قران دارم
از سایت رفتم و نمونه سوالات پارسالشو دانود کردم که اسم فایل این بود :
Tafsire_Mozoee_ghoran_olome_ensani_87-88-2_www.pnu-club.com__Borna66

مال انسانیم بود
اما با اینکه 4 بار کتاب رو خوندم خیلی از سوالاشو مثل مساله تاویل اصلا پیدا نکردم و نیست
حتی وقتی توی نمونه سوال دیدم رفتم یکبار دیگه هم نگاه انداختم اما اصلا نیسسسسسسسسسسسسسسسسسسسست
حالا میخوام بدونم اون سوالا اولا مال چه شهری بود؟؟
دوما به احتمال فراوان منابع پارسال با این امسالیه فرق میکده اخه کتابم تفسیر موضوعی قران نوشته مکارم شیرازی چاپ تابستان 88 هست
اما خیلی از سوالارو توش ندیدم
یکی به من امید بده درسته که منابعش فرق میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اخه من مطمئنم اون سوالا اصلا توش نیست
من اون فایلی رو دانلود کردم که جدید توی سایتش گذاشته و نوشته تفسیر موضوعی قران برای علوم انسانی
اگه درست میگم بگید من فردااااااااا امتحان دارما
مرسی

mitra123456
01-01-2010, 07:39 PM
راستی اینم بگم من یه کتاب تست واسه این درس خریدم و همههههههههههههههههههه تستاشم زدم توی اوونام نبود
مگه میشه هیچ جا نباشه
پس ان شالله که منابع متفاوت بوده دیگه هر کسی که مطمئنه جوابمو بده مرسیییییییییی

NIMA.N
01-01-2010, 08:19 PM
سلام.
بنده مدير سايت هستم.
و همچنين فردا هم خودم امتحان تفسير موضوعي قرآن دارم.
بله دوست عزيز نگران نباش چون منبع اين درس در اين نيمسال تغيير كرده و نمونه سوالات مربوط به ترم قبل با منبع قبلي هست.
پس نگران نباشيد نمونه سوالات مربوط به اين منبع نميشه و منبع كنوني اين درس هم همون تفصير موضوعي قرآن نوشته مكارم شيرازي هست.

sunyboy
01-01-2010, 08:27 PM
دوست عزیز اگر یکبار دیگه اسم مناسبی را برای موضوعی که میخواین شروع کنید انتخاب نکنین با شما برخورد میشه! وقتی میخواین یک موضوعی را شورع کنید یا سوالی دارین یک اسم مناسبی براش انتخاب کنید!

در ضمن این نمونه سوالات مال باشگاه هست که مدیریت محترم سایت برای راحتی کاربرانش در سایتش قرار داده و این دلیل نمیشه که باشگاه یا مدیریت محترم سایت جوابگوی مشکلات پیام نور یا نبودن نمونه سوالات در داخل کتاب درسی باشیم! امتحانات پیام نور سراسری هست!

با احترام مدیریت باشگاه

mitra123456
01-01-2010, 08:50 PM
سلام
اقای sunboy که مدیر کل سایت هستی
اولا فکر نکن مدیر هستی چه خبره
اولا تو باید دقت کنی چی میزاری توی سایتت البته اولش تشکر میکنم واسه زحمتایی که میکشی چون میدونم انصافا زحمت میکشی ولی بعدش بهت میگم هیچوقت چوت رئیسی با عوام اینطوری صحبت نکن تو با اون سوای اشتباهی که گذاشتی داشتی پدر منو در میاوردی من داشتم از استرس میمردم اینو تو جواب میدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بازم مرسی

NIMA.N
01-01-2010, 09:00 PM
سلام
اولا تو باید دقت کنی چی میزاری توی سایتت البته اولش تشکر میکنم واسه زحمتایی که میکشی چون میدونم انصافا زحمت میکشی ولی بعدش بهت میگم هیچوقت چوت رئیسی با عوام اینطوری صحبت نکن تو با اون سوای اشتباهی که گذاشتی داشتی پدر منو در میاوردی من داشتم از استرس میمردم اینو تو جواب میدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بازم مرسی

خانم ميترا لطفا" رعايت كنيد.
ميدونيد مدير كل سايت و معاونشون چقدر براي تهيه اين نمونه سوالات زحمت كشيدن. اگر ميدونستيد اينجوري صحبت نميكريدن.
ما كه نميتونيم تك تك دروس رو نگاه كنيم ببينيم كدوما منبعش عوض شده و نمونه سوالشو نزاريم. ميدونيم بالغ بر 6500 تا درس در پيام نور تدريس ميشه . پس ما بشينيم و همرو چك كنيم ديگه آره؟
دوست عزيز شما بايد خودتون چك كنيد ببينيد منبع ترم قبل چي بوده و منبع حالا چيه . اگر منابع عوض نشده بود از نمونه سوال استفاده كنيد.
واقعا" متاسفم كه اين همه دوستان زحمت ميكشن ولي شما ها اينجوري صحبت ميكنيد . شما طلبكار كه نيستيد از ما. شهريه رو به دانشگاه ميديد نه به ما.
در صورت تكرار با شما برخورد جدي خواهد شد.
با تشكر.

mitra123456
01-01-2010, 09:39 PM
نمونه سوالات اندیشه اسلامی درسته؟ اگه مال پارساله اونم بگید مرسی

sunyboy
01-01-2010, 09:48 PM
سلام
بازم مرسی

یعنی چی خانوم محترم!!
این جواب دستت درد نکنه شماست؟ متاسفم با ادمایی مثل امثال شما روبرو میشم! مگه ما نوکر شما هستیم ؟ ظاهرا شما از قدرت درک و فهم بی نصیب هستین! توی هر جایی یا هر سایتی برین قوانین خاص خودش رو داره شما اسمتون رو گذاشتین دانشجو؟ میاین برای مثلا پیدا کردن جواب سوالتان یک موضوعی را در باشگاهباز میکنین که اصلا اسم موضوع گویای هیچی نیست مثلا شما برای همین موضوع اسمش رو گذاشته بودین " کمک خواهش" این یعنی چی؟ بنده برداشتم اسم رو ویراش کردم گذاشتم " (http://pnu-club.com/pnu.thread22919.html#post78602)در خواست راهنمایی در مورد منبع جدید درس تفسیر موضوعی قران کریم" اگر ادراک درستی داشتین متوجه میشدن حق با بنده است و اصلا هم ربطی به مدیر بودن یا نبودن بنده نداره!!
بازم متاسفم برای شما که جواب این همه خوبی که در حق شما دانشجو ها میکنیم این همه وقت میزاریم این همه هزینه صرف میکنیم بعدش بدهکار هم میشیم ! جالب اینجاست که جدیدترین نمونه سوالات در نت را ما بصورت رایگان میزاریم حالا منبع عوض شده مقصر ما هستیم؟ در ضمن شما ادعا کردین داشتیم پدر شما رو در می اوردیم؟ شما که کتاب جدید رو گرفتین و خوندین چه ربطی به نمونه سوالات ما داشت؟ تازه مگه شما هزینه ای بابت نمونه سوالات دادین که طلب کار هستن؟
به حرفایی که بنده زدم و حرفایی که شما گفتین فکر کنین ببنید حق با کی هست! و از حسن نیت بنده و باشگاه سو استفاده نکنید! اگر هر سایت دیگه ای بود برخورد شدیدی با شما میکرد! بنده اینا رو بحساب نا آگاهی و سن کم شما میزارم و فعلا هیچ برخوردی نمیکنم! ولی یادتان باشد جواب خوبی رو با بدی نمیدن!

موفق باشید

با احترام مدیریت باشگاه

mitra123456
01-01-2010, 10:12 PM
اقاق سان بوی تو هیچ کاری نکردی
همه رو یکی دیگه جمع میکننه به اسم تو تموم میشه
تو ظاهرا از نعمت شعور و ادب بی نصیبی
با یه خانم درست صحبت کن
هروقتم خواستی اسم من رو حذف کن هیچ مهم نیست لا اقل دیگه منت بالای سر من نیست
اره بفهم چی گفتی اون بالا یه من

NIMA.N
01-01-2010, 10:44 PM
خانم ميترا هيچكي اين نمونه سوالات رو از جايي جمع نكرده و همه ي اين نمونه سوالات تسوط مدير كل خريداري شده با قيمت بسيار زياد . شما برو ببين جايي نمونه سوالات نيمسال دوم 88-87 رو مجاني ميده بعد بيا توف كن تو صورت ما.
زشته به خدا. آدم با اين كارراي شما نا اميد ميشه.
اگه من نباشم يا آقاي مديركل و معوانشون نباشن كي ميخواد جديدترين خبرها و جديدترين نمونه سوالت رو به شما بده. واقعا" زشته. فكر نكنين فقط اسمتون حذف ميشه بلكه آي پي شما هم بن ميشه هم از و هم از باشگاه و شما ديگه نيتونيد حتي سايت رو ببينيد چه برسه به استفاده از سايت.
خواهشا" رعايت كنيد.
باز هم براي شما متاسفم.

sunyboy
01-01-2010, 11:02 PM
خانم ميترا هيچكي اين نمونه سوالات رو از جايي جمع نكرده و همه ي اين نمونه سوالات تسوط مدير كل خريداري شده با قيمت بسيار زياد . شما برو ببين جايي نمونه سوالات نيمسال دوم 88-87 رو مجاني ميده بعد بيا توف كن تو صورت ما.
زشته به خدا. آدم با اين كارراي شما نا اميد ميشه.
اگه من نباشم يا آقاي مديركل و معوانشون نباشن كي ميخواد جديدترين خبرها و جديدترين نمونه سوالت رو به شما بده. واقعا" زشته. فكر نكنين فقط اسمتون حذف ميشه بلكه آي پي شما هم بن ميشه هم از و هم از باشگاه و شما ديگه نيتونيد حتي سايت رو ببينيد چه برسه به استفاده از سايت.
خواهشا" رعايت كنيد.
باز هم براي شما متاسفم.

ولش کن نیماا جان میدونی که صبر من زیاد! بزار کاربرا قضاوت کنند! ما وقت الکی نداریم با این مباحث بیهوده تلف کنیم! میدونی که متاسفانه ادما همیشه دو چیز رو توی زندگی اشتباه میکنند!

1- هر چیزی رو مفت یا راحت بدست بیارن قدرش رو نمیدونند! وقتی هم از دست دادنش متوجه میشن!

2- ادما وقتی پشیمون میشن که کار از کار گذشته!

ما هدفمان کمک کردن هست هیچ کس هم ندونه خدا میدونه که!:36:

پس بحث رو همین جا تموم میکنیم!

با احترام مدیریت باشگاه

sunyboy
01-01-2010, 11:04 PM
اقاق سان بوی تو هیچ کاری نکردی
همه رو یکی دیگه جمع میکننه به اسم تو تموم میشه
تو ظاهرا از نعمت شعور و ادب بی نصیبی
با یه خانم درست صحبت کن
هروقتم خواستی اسم من رو حذف کن هیچ مهم نیست لا اقل دیگه منت بالای سر من نیست
اره بفهم چی گفتی اون بالا یه من

فقط میتونم بگم متاسفم براتون! همین