PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : (خیلی مهم )کمک به یک هموطن بیمار

ehsantrader
12-26-2009, 01:43 PM
این نامه به دست من رسیده لطفا توجه کنید :

اسم من مونا است , من اين نامه را از روي تخت ICU بيمارستان
جكسون فلوريدا برايتان مي نويسم

اسم من مونا است، من اين نامه را از روي تخت آي.سي.يو در بيمارستان جكسون ميامي فلوريدا براي شما مي نويسم

من دانشجوي دكتراي برق در دانشگاه بين المللي فلوريدا هستم. بعد از فارغ التحصيلي از دانشگاه صنعتي شريف تهران در تابستان ٢٠٠٧ از چندين دانشگاه آمريكا بورس تحصيلي گرفتم. من فلوريدا را براي تحصيل انتخاب كردم و در آگوست ٢٠٠٧ وارد دانشگاه شدم.

متاسفانه ٤ ماه بعد از اقامتم در آمريكا در نوامبر ٢٠٠٧ بيمار شدم و پزشكان بيماريم را يك بيماري نادر خوني تشخيص دادند. اين بيماري بتدريج باعث نارسايي مغز استخوانم شده است.

با وجود تاثيرات شديد و عوارض ناشناخته و تحمل ناپذير اين بيماري من به تحصيل، تدريس و تحقيق دانشگاه ادامه دادم تا بورس و بيمه ام را حفظ كنم. پزشكان تمام تلاش خود را انجام داده اند ولي نتيجه اي حاصل نشده است و من هر روز با عوارض مختلف اين بيماري دست به گريبانم.

در حالي كه من بسيار به حضور و حمايت والدينم نياز مندم، آنها هنوز موفق به گرفتن ويزا نشده اند. من يك دختر 26 ساله در يك كشور غريب 2 سال به تنهايي با اين بيماري غريب و لاعلاج جنگيده ام. دور بودن از خانواده و بستري شدن در بيمارستان كه ديگر زندگي روزانه من شده است، من را از نظر جسمي و روحي از پاي در آورده است.

در اكتبر ٢٠٠٩ با دردي شديد وارد بخش اورژانس بيمارستان شدم، هر چند اين اولين بار نبوده كه من در شرايط اورژانس بوده ام، اما اين بار طاقت فرساترين تجربه من بوده است. اكنون 2 ماه است كه من به طور مداوم در ICU بستري مي شوم. تيم پزشكي من به اين نتيجه رسيده است كه تنها راه نجات من پيوند مغز استخوان است.

من بانكهاي بسياري را براي مغز استخوان جستجو كرده ام اما نتيجه مايوس كننده بوده است. چون از نظر علمي احتمال پيدا كردن اهدا كننده از ميان ايرانيان براي من بيشتر است، چشم اميدم به حمايت شما ست.

براي پيدا كردن اهدا كننده مناسب نياز به تست DNA است. اين تست بسيار ساده بوده و از طريق آزمايش روي بزاق دهان قابل انجام است كه خود نيز مي توانيد به راحتي اين نمونه را تهيه كنيد كه هزينه اي هم در بر ندارد. سازمان PACI كه خدماتي براي بيماران ايراني سرطاني مقيم آمريكا ارايه مي دهد، اين امكان را فراهم كرده كه شما بتوانيد اين تست را تا پايان ماه ژانويه 2010 به طور مجاني انجام دهيد.

مي دانم كه زمان محدود است ولي من به كمك و همياري شما اميدوارم.

اگر شما به عنوان اهدا كننده مناسب تشخيص داده شديد پيوند مغز استخوان انجام مي شود. ولي اين پيوند نيازي به عمل جراحي ندارد. آنچه نياز است فقط مقداري از خون شما است. پزشكان سلول هاي بنيادي از خون شما را به من تزريق مي كنند.

ماههاي اخير، اين بيماري من را به وضعيت نا اميد كننده اي رسانده است، نمي دانم چه مدت زنده خواهم بود ولي اين را مي دانم كه تنها چيزي كه مي تواند مرا زنده نگه دارد پيوند مغز استخوان است. من به كمك شما چشم اميد دوخته ام و فكر اينكه چنين ايرانيان مهرباني در اطراف من حضور دارند مرا به آينده و زندگي ام اميدوار مي كند. من واقعاً به كمك و همياري شما براي يافتن اهدا كننده مناسب نياز دارم.

يك نجات دهنده باشيد.

با احترام

مونا زارعي

خوشبختانه اطلاعات مونا در دو آزمایشگاه در تهران وجود داره

اگر مایل به انجام تست هستید، براي اطلاعات درمورد آزمايش
HLA
در ايران با خانم دکتر مينا زارعي، خواهر مونا، به اين شماره تلفن تماس بگيرید: 09122145379
ساير شماره تلفن هاي تماس با شرح زير است: 09122002684- 09122481424- 02144990236 -02144990031
پرونده مونا در دو آزمایشگاه در تهران وجود دارد. دوستلن عزیز می توانند برای دادن آزمایش به یکی از این دو آزمایشگاه مراجعه کنند. مراحل کار به صورت زیر است:
از یک یک پزشک عمومی بخواهیدکه آزمایش HLA-Class1 را یرای شما بنویسد. (در صورت عدم دسترسی به پزشک عمومی می تواتید با خانم دکتر مينا زارعي، خواهر مونا، به اين شماره تلفن تماس بگيرید: 09122145379 )
به آزمایشگاه بهار یا نور مراجعه کنید و آزمایش بدید
شماره پرونده مونا در آزمایشگاه بهار 1049 و در آزمایشگاه نور 1733 است. از مسوولان آزمایشگاه بخواهید تا آزمایش شما را با پرونده مونا چک کنند.
هزینه آزمایش با دفترچه بیمه 5000 تومان است.

آزمایشگاه بهار
نام مدیر: برزو گوران تلفن: ۸۸۹۶۵۸۱۸, ۸۸۹۶۱۷۴۸, ۰۹۱۲۶۰۴۸۵۸۸ نمابر: ۸۸۹۷۴۱۸۸ آدرس: - کارگر شمالی (امیرآباد) – جنب پمپ بنزین – پ. ۱۶۲۷
آزمایشگاه نور
نام مدیر: مریم جلالی تلفن: ۶۶۴۲۹۸۷۱, ۶۶۴۲۷۷۸۹, ۶۶۴۲۲۳۶۲ نمابر: ۶۶۴۲۲۳۳۷ آدرس: تهران – منطقه ۶ – بلوار کشاورز – بین خیابان جمالزاده و کارگر شمالی (امیرآباد) – پ.111

http://picup.ir/image-34B5_4B35AF24.jpg

وبلاگی که برای کمک به مونا ساخته شده است :.

http://helpsavemona.blogspot.com (http://helpsavemona.blogspot.com/)

ehsantrader
12-26-2009, 09:36 PM
مراحل انجام اهدا در صورت مطابقت:
روش "پی بی اس سی" یک روش بدون عمل جراحی است که در یک مرکز خوندهی و یا بخش سر پایی بیمارستان انجام می شه. در طول 5 روز قبل از انجام اهدا، شما تزریق هایی رو از داروی فیلگرستیم دریافت می کنین که کارش بالا بردن تعداد سلول های خون ساز در رگ هاست. در روز 6ام به مرکز مراجعه می کنین. اونجا از یک دستتون خون رو می گیرن، در یک دستگاه سلولهای خون ساز رو ازش جدا می کنن، و بقیه خون رو از دست دیگه به بدن شما بر می گردونن. بین 4-6 هفته بعد از انجام اهدا تعداد سلولهای خونساز در خون شما به حد عادی بر می گرده

ehsantrader
12-26-2009, 09:43 PM
پروردگارا قسمت میدیم به حق همین شب عزیز
به حق صاحب عزا به حق طفل شیرخوار
به حق علمدار کربلا به حق زینب ستمدیده
به حق دست بریده اباالفضل
تمام مریضا رو شفا بده

NIMA.N
12-26-2009, 10:58 PM
اميدوارم اين خانم تحصيل كرده شفاء پيدا كنند. همه ي دوستان براي شفاء تمامي مريضان توي اين شب ها دعا كنيد.