PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قابل توجه کلیه دانشجویان پیام نور / آیین نامه انضباطی ، مقررات امتحانات ، امتحانات بدون منبع و ….

NIMA.N
12-24-2009, 11:19 AM
دانشجویان عزیز به مطالب مهم زیر در مورد امتحانات پایان ترم دانشگاه پیام نور توجه فرمایید:
.

اخبار پیام نور اعلام می دارد :

ایین نامه انظباطی امتحانات

مواردی که براساس بند ۳۱ آیین نامه انضباطی دانشگاه تخلف محسوب می شود:
۱- فرستادن شخص دیگری به جای خود.
۲- همراه داشتن کیف ،کتاب،جزوه وکف نویسی وتلفن همراه(حتی به صورت خاموش)
۳- ردوبدل کردنپاسخ نامه ها،سوالات چرک نویس و…..
۴- عدم رعایت نظم جلسه آزمون.
۵- توهین به مراقبین.
۶- علامت زدن روی برگه سوالات امتحانی.
۷- صحبت کردن بایکدیگرونگاه کردن به ورقه دیگران.
۸- ردوبل کردن ماشین حساب ولوازم تحریردرجلسه امتحان.
نکته مهم: بعضی ازاحکام صادره از سوی کمیته انضباطی درخصوص تخلفات امتحانی عبارتنداز:
الف-منع موقت ازتحصیل به مدت دونیمسال
ب-دادن نمره۲۵%ج-تذکر کتبی بادرج درپرونده و…..
.

مقررات امتحانات

۱- دانشجویان ملزم هستند۴۵ دقیقه قبل از شروع امتحان در محل برگزاری امتحان حضورداشته ودرصندلی های تعیین شده مستقرشوند.
۲- امتحانات راس ساعت مقررشروع وپس ازان هیچکس حق ورودبه جلسه امتحان رانخواهدداشت.
۳- همراه داشتن کارت شرکت درازمون وکارت دانشجویی تمدید شده درکلیه امتحانات الزامی است.
۴- همراه داشتن خودکار ابی ،مداد،مدادتراش،پاک کن،وماشین حساب در امتحانات ضروری است.
۵- دانشجوموظف است کادرمشخصات دانشجویی پاسخنامه خودراباخودکار امضانماید.
تذکر:یاداوری میشود دانشجویان از پر کردن دایره های چهار گوش پاسخ نامه ومخدوش کردن بارکد خودداری نمایند.
۶- تکمیل کد سری سوال باتوجه به توضیحات مندرج برروی صفحه اول سوالات (درصورت وجود)توسط دانشجو الزامی است.
۷- دانشجویان موظف هستند درطول برگزاری امتحان آرامش وسکوت جلسه رارعایت نمایند.
۸- ضروری است دانشجویان پس ازپایان امتحان برگه سوال امتحانی را تحویل دهند.
۹- نمونه سو.ال هردرس،کلیدمربوطه وپاسخ نامه تستی هر دانشجو پس ازپایان امتحانات از طریق سایت گلستان برای دانشجویان قابل دسترسی خواهدبود.
۱۰- درصورتیکه دانشجویان نسبت به نحوه طراحیسوال وکلیدان اعتراض داشته باشند می توانندازدوروز پس ازبرگزاری ازمون درس تاحداکثر۵روزپس ازبرگزاری آزمون نسبت به تکمیل فرم اعتراض خوددرسیستم جامع گلستان اقدام نمایند.
۱۱- همراه داشتن کتاب،کیف، جزوه، پول نقد وتلفن همراه(حتی به صورت خاموش )درجلسه امتحان ممنوع میباشد. ضمنا دانشگاه درقبال گم شدن مواردذکرشده هیچ گونه مسوولیتی نخواهد داشت.
۱۲- دانشجویانموظفند پس ازترک جلسه،ازتجمع درپشت درب سالن امتحانات جداپرهیز نمایندتاخللی دربرگزاری ازمون ایجادنگردد.
.

ورود به جلسات امتحان فقط با کارت دانشجویی تمدید شده وکارت شرکت درآزمون امکان پذیر می باشد. ضمنا اخذ کارت شرکت درآزمون،مستلزم ورود به سایت گلستان وپرینت ازگزارش ۴۲۸ میباشد.
.
.

طبق اعلام دانشگاه پیام نور خراسان رضوی
به هیچ وجه تاریخ امتحانات پایان ترم دروس بدون منبع قابل تغییر نیست.
.

صوفیا
12-29-2009, 05:56 PM
من هنوز وقت نکردم کارت دانشجوییم بگیرم داشتن کارت برا شرکت در امتحانات الزامیه

manzoomeh
12-29-2009, 07:07 PM
سلام
من کارت دانشجوییمو گم کردم.البته مدت کوتاهییه که گمش کردم و وقت نشد پیگیرش بشم.واقعآ کارت دانشجویی لازمه؟