PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اطلاعیه بسیار مهم!! در رابطه با نوع فعاليت در باشگاه

Borna66
12-19-2009, 06:03 PM
با سلام!

قابل توجه تمامی کاربران محترم باشگاه

طبق قوانین باشگاه و قوانین جدبد دولت ایرات! سایتها و وبلاگهایی که به هر نوعی باعث تشویق و تشنج زایی بین کاربران در اینتر نت علیه دولت ایران شوند که شامل اسم بردن از رهبران حزبها اخبار سیاسی و کاندیداهای محترم ریاست جمهوری و غیره سایت یا وبلاگ مورد نظر بلافاصله مسدود و مدیر سایت یا وبلاگ دستگیر و تحویل مراجع قانونی خواهد شد!

این گوشه ای از قوانین جدید بعد از حوادث اخیر بعد از انتخابات بود که برای شما بصورت خلاصه قید کردم برای همین بخاطر منافع باشگاه و خودم که دنبال دردسر نیستم و بخاطر اینکه زحمات 450 روزه بنده و کاربران و مدیران باشگاه به هدر نره

از این به بعد با کاربرانی که قوانین باشگاه و ایران را نقض کنند برخورد شدیدی خواهد شد و در صورتی که مراجع قانونی اطلاعات کاربر خاطی را از بنده درخواست کند باشگاه اطلاعات کاربران خاطی را در اختیار انها قرار خواهد داد!

برای همین از شما خواهش میکنم باشگاه که محلی برای افزودن به اطلاعات علمی هست نه برای بحثهایی سیاسی بی ربط و عبس که جز درد سر چیزی بهمراه ندارد فقط به موضوعات مربوط به نوع فعالیت باشگاه بپردازید و از بحثهای سیاسی پرهیز کنید!

در ضمن در تالار اخبار سیاسی فقط اخباری که مطابق با قوانین باشگاه و ایران است درج میگردند و جز این باشد اخبار مورد نظر حذف و با کاربر برخورد جدی خواهد شد!

امیدوارم عرایض بنده رو بخوبی درک کرده باشید و با بنده و باشگاه همکاری لازم رو بکنید تا مشکلی خدای نکرده برای باشگاه و کسی پیش نیاید!

با اتشكر: مدیریت باشگاه

روزگار خوش

NIMA.N
12-19-2009, 07:41 PM
دوستاني كه از اين قانون سرپيچي كنند نام كاربري آنها بن خواهد شد و ip آنها نيز در سيستم ذخيره خواهد شد و در صورت ثبت نام با نام كاربري جديد و تكرار دوباره تخلف ip هم بن خواهد شد و دسترسي شما براي هميشه مسدود خواهد شد.
لطفا" رعايت فرماييد.
با تشكر