PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر سنجی برای حالت نمایش تالارهای باشگاه!

sunyboy
12-18-2009, 02:57 PM
با سلام خدمت تمامی کاربرات عزیز!

در اینجا یک نظر سنجی قرار دادیم تا نظر شما عزیزان را دراین مورد جویا بشیم!

حالت قبلی که بیشتر زیر مجموعه تالارها محفی بودند که حتما شما عزیزان بیاد دارین!

از امروز این حالت تغییر کرده و اکثر زیر مجموعه های بزرگ در صفحه اول باشگاه نماش داده شدند!

شما نظر بدین که شما کدوم حالت را میخواین باشه!

1- حالت قبلی که بطور کلی نمایش داده میشد!
2- حالت فعلی که اکثر زیر مجموعه های بزرگ در صفحه اصلی نمایش داده میشوند؟

لطفا در نظر سنجی و رای گیری که در همین تاپیک هست شرکت کنید و رای خودتون رو بدین تا با توجه به خواسته های شما ما باشگاه را به همان حالتی که دوست دارین کنیم!

در ضمن خواهشا فقط در رای گیری شرکت کنید و با پست نظرتان را اعلام نکنین مگر در صورتی که پیشنهادی وِیژه دارین که میخواین مطرج کنین! که میتونین در همین جا مطرح کنین!

با احترام مدیریت باشگاه

ATHENA
12-18-2009, 03:16 PM
:110:اینی که الان هست خوبه

Borna66
12-18-2009, 03:18 PM
با سلام
مثل نظره قبلي ام كه ابتداعا گفتم بهتر است:
2- حالت فعلی که اکثر زیر مجموعه های بزرگ در صفحه اصلی نمایش داده میشوند!
به علت اينكه خيلي از موضوعات ناپيدا است و كاربر فكر مي كنه باشگاه چيزي نداره

روزگار خوش

sunyboy
12-18-2009, 04:27 PM
با سلام
مثل نظره قبلي ام
2- حالت فعلی که اکثر زیر مجموعه های بزرگ در صفحه اصلی نمایش داده میشوند!
به علت اينكه خيلي از موضوعات ناپيدا است و كاربر فكر مي كنه باشگاه چيزي نداره
(البته شرمنده من اشتباه راي دادم :194:راي من گزينه ي 2 بود كه اشتباها گزينه 1 رو زدم ،پس راي منو گزينه ي 2 بدونيد)

روزگار خوش

ممنون! رای شما رو تصریح کردم و گذاشتم روی گزینه دوم!:226:

SaHaR-A
12-18-2009, 07:22 PM
من با گزینه ی 2 موافقم
چون قبلا به نظر میومد که باشگاه خالیه و چیزی نداره :255:
الان خوب شد چون دیگه نمیخواد مثل قبلا یه چند دقیقه وقت پیدا کردن موضوع مورد نظرم کنم:308:

donya88
12-18-2009, 07:40 PM
منم با 2 موافقم

elili
12-19-2009, 11:12 AM
منم فک میکنم گزینه ی 2 بهتر باشه:300:

NIMA.N
12-19-2009, 11:39 AM
دوستان خيلي ببخشيد ها مگه فرمايش جناب مدير كل رو نخونين؟ يكم رعايت كنيد لطفا". با تشكر و عذر خواهي

خواهشا فقط در رای گیری شرکت کنید و با پست نظرتان را اعلام نکنین مگر در صورتی که پیشنهادی وِیژه دارین که میخواین مطرج کنین

donya88
12-20-2009, 12:07 AM

از امروز این حالت تغییر کرده و اکثر زیر مجموعه های بزرگ در صفحه اول باشگاه نماش داده شدند!

لطفا در نظر سنجی و رای گیری که در همین تاپیک هست شرکت کنید و رای خودتون رو بدین تا با توجه به خواسته های شما ما باشگاه را به همان حالتی که دوست دارین کنیم!

در ضمن خواهشا فقط در رای گیری شرکت کنید و با پست نظرتان را اعلام نکنین مگر در صورتی که پیشنهادی وِیژه دارین که میخواین مطرج کنین! که میتونین در همین جا مطرح کنین!

با احترام مدیریت باشگاه

:100:دقت نكرده بودم:36:

MIN@MAN
12-20-2009, 01:47 AM
سلام
به ماند چه راي دادم:110:
اقاي مدير كل اگر بشه بخش ابداعات و اختراعات (http://pnu-club.com/pnu.462.html) زير مجموعه هاش توي صفحه اول نمايش داده بشه خيلي بهتر ميشه.:300:

khanom-mohandes
12-21-2009, 12:59 PM
به نظر منم حالت فعلي خيلي بهتر از قبلي هست.

گلناز
12-21-2009, 02:54 PM
سلام من همبا گزینه دو موافقم در ضمن به من سر بزنیدشوسف (http://shoosf.blogfa.com)

SaHaR-A
12-21-2009, 03:39 PM

:100:وای ببخشید فکر کردم میگید با پست نظرتون رو اعلام کنید اصلا حواسم نبود زندگی برامون حواس نزاشته:25:

1348
12-22-2009, 06:32 AM
با سلام وخسته نباشید

گزینه : 2

NIMA.N
12-22-2009, 09:05 AM
دوستان خواهشا" رعايت كنيد و در نظرسنجي بالا شركت كنيد تا ما آمار رو داشته باشيم و پست نديد. با تشكر

Dr.Mobile
12-22-2009, 10:34 PM
دوستان خواهشا" رعايت كنيد و در نظرسنجي بالا شركت كنيد تا ما آمار رو داشته باشيم و پست نديد. با تشكر
حالا اقا نيما اگر دوستان اول توي نظرسنجي شركت كنند و بعد نظر بدند كه خوبه:226:
منم نظرم گزينه ي دو هست:15:

manzoomeh
12-27-2009, 11:02 AM
سلام
حالت فعلی خیلی بهتره:110:

mohamad_1366
12-28-2009, 12:08 PM
سلام من با همونی که الان هست موافقم
اینجوری پیدا کردن چیزی که دنبالشی راحت تر:205:
این دیوانگست ...
که از همه ی گلهای رز تنها به خاطر این که خار یکی از آنها در دستمان فرو رفته است متنفر باشیم

فاضله
04-09-2010, 09:29 PM

با احترام مدیریت باشگاه

سلام،ورودبه باشگاه برای کاربران راحته ولی یادمه که اولینبارکه باشگاهرودیدم فکرنمی کردم دارای همچین گستردگی باشه واینکهفکرمی کنم اگه ازتصاویریارنگهایی که به روزانداستفاده کنید جذابیت باشگاه بیشترخوتهدبود.باتشکروخسته نباشیدبرای زحماتتان.