PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تبريك و شاد باش خدمت 3 مدير عزيز باشگاه جهت ارتقا درجه

Borna66
12-15-2009, 01:29 PM
با سلام خدمت كاربران عزيز

با توجه به فعاليت هاي خوب و مداوم اين سه مدير عزيز در باشگاه و بخش هاي تحت مديريتي خود، جهت تشكر بخش از زحمات اين مديران عزيز درجاته مديريتي شان ارتقا يافته شد كه اين مدير عزيز عبارتند ارتقا درجه يافته عبارتند از:

ارتقاي مدیر بخش mahdi271 (http://pnu-club.com/members/mahdi271.html) به سرپرست تالار ادبيات

ارتقاي مدیر بخش marJAN (http://pnu-club.com/pnu.thread14905-2.html) به سرپرست تالار دانستني ها

ارتقاي مدير آزمايشي مژگان به مدیر بخش حسابداري

ضمن تبريك و شاد باش خدمت اين سه مدير عزيز و ارزوي موفقيت و سلامتي در تمامي ادواره زندگي رو برايشان مي كنم و به اميد خدا همين طور هميشه در صورت امكان در باشگاه فعال و پرجنبش و جوش باشند و براي ارتقا درجات بعدي نامشان در فهرست باشد.انشاا...:110:

اميدوارم اين مديران ارتقا درجه يافته و همه مديران فعلي باشگاه با همدلي و فعاليت خوب و همكاري مناسب دست به دست هم بدهند و تا باشگاه رو محيط و منعبي جامع براي همه دانجشويان پيام نور فراهم كند.:226:

ضمنا هر يك از دوستان و كاربران عزيز باشگاه كه احساس مي كنند مي توانند در بخشي دلخواه از باشگاه بطور جدي تر فعاليت كنند و توانايي مديريت آن بخش مدنظره خود را دارند ، اعلام آمادگي خود را خدمت جناب مدير كل محترم Sunyboy مطرح كنند و حتما ما هم در اين زمنه آنها رو كمك و ياري خواهيم رساند.:15:

روزگار خوش همه دوستان :172:

pnugirl
12-15-2009, 05:14 PM
تبریک می گم به این دوستان

mahdi271
12-15-2009, 05:35 PM
سلام
ممنون از اینکه منو به عنوان سرپرست تالار ادبیات انتخاب کردید اما لازم هست چند تا چیز رو بگم
1- الان تالار ادبیات دو تا سرپرست داره و این فکر کنم خنده دار باشه.
2-جایی که ترگل خانم سرپرست باشه من این اجازه رو به خودم نمیدم چون ایشون خیلی از من بهتر هستن
3-من اصلا آمادگی این پست رو نداشتم و میخواستم یه نفر دیگه بیاد جای من.
ممنون میشم اگه منو همون مدیر تالار بزارید

Silence
12-15-2009, 06:42 PM
سلام
منم تبریک میگم http://pnu-club.com/imported/mising.jpg

NIMA.N
12-15-2009, 06:47 PM
منم تبريك ميگم. اين آقا مهدي هم كه هميشه بهانه ميگيره ها :110:
خوب بيا مدير بخش اخبار پيام نور شو. ميشي؟ من از اون سمت خودمو ميكشم كنار شما بيا مدير بخش اخبار پيام نور شو.

pdfstore.ir
12-15-2009, 08:26 PM
وای چقدر عالیه .... بهتون تبریک می گم امیدوارم موفق باشید

:300:

Borna66
12-15-2009, 08:51 PM
سلام
ممنون از اینکه منو به عنوان سرپرست تالار ادبیات انتخاب کردید اما لازم هست چند تا چیز رو بگم
2-جایی که ترگل خانم سرپرست باشه من این اجازه رو به خودم نمیدم چون ایشون خیلی از من بهتر هستن
با سلام
اقا مهدي سرپرست شدن شما با صلاحديد مدير كل انجام شده و نه كسي ديگر و اصلا هم خنده دار نيست كه دوتا سرپرست بخش ادبيات داشته باشه،اگر لازم باشه 10 تا هم سرپرست براي يك بخش در نظر ميگيريم، حق هر كسي هست كه اگر خوب فعاليت كند ارتقا درجه كند و اگر هم خوب فعاليت نكند نزول درجه كند با صلاحديد مدير كل .
بنابراين مهدي جان به فعاليت خوب و مفيد همين طور خود ادامه بدهيد :226:
موفق و سلامت باشيد.
روزگار خوش

SaHaR-A
12-15-2009, 09:23 PM
من هم تبریک میگم به این عزیزان امیدوارم در تمام مراحل زندگی هم به درجات عالی برسن:300:

مژگان
12-15-2009, 10:13 PM
با سلام خدمت كاربران عزيز

با توجه به فعاليت هاي خوب و مداوم اين سه مدير عزيز در باشگاه و بخش هاي تحت مديريتي خود، جهت تشكر بخش از زحمات اين مديران عزيز درجاته مديريتي شان ارتقا يافته شد كه اين مدير عزيز عبارتند ارتقا درجه يافته عبارتند از:

ارتقاي مدیر بخش mahdi271 (http://pnu-club.com/members/mahdi271.html) به سرپرست تالار ادبيات

ارتقاي مدیر بخش marjan (http://pnu-club.com/pnu.thread14905-2.html) به سرپرست تالار دانستني ها

ارتقاي مدير آزمايشي مژگان به مدیر بخش حسابداري

ضمن تبريك و شاد باش خدمت اين سه مدير عزيز و ارزوي موفقيت و سلامتي در تمامي ادواره زندگي رو برايشان مي كنم و به اميد خدا همين طور هميشه در صورت امكان در باشگاه فعال و پرجنبش و جوش باشند و براي ارتقا درجات بعدي نامشان در فهرست باشد.انشاا...:110:

اميدوارم اين مديران ارتقا درجه يافته و همه مديران فعلي باشگاه با همدلي و فعاليت خوب و همكاري مناسب دست به دست هم بدهند و تا باشگاه رو محيط و منعبي جامع براي همه دانجشويان پيام نور فراهم كند.:226:

ضمنا هر يك از دوستان و كاربران عزيز باشگاه كه احساس مي كنند مي توانند در بخشي دلخواه از باشگاه بطور جدي تر فعاليت كنند و توانايي مديريت آن بخش مدنظره خود را دارند ، اعلام آمادگي خود را خدمت جناب مدير كل محترم sunyboy مطرح كنند و حتما ما هم در اين زمنه آنها رو كمك و ياري خواهيم رساند.:15:

روزگار خوش همه دوستان :172:

خب اقا طه اخرش چی؟...والا موقع ازمایشی بودنم که عملا اسم ازمایشی رو یدک می کشیدیم وباید دست به دامن اه وا ببخشید دست به شلوار شما ومدیریت کل محترم می شدیم برای نقل وانتقال ( یادتونه که :247: با اون مطالب تکراریتون:247: ) حالا از این به بعدش چی می شه؟...حتما باید بازم دست به شلوار بمونیم نه...
اینا همش مزاح بود .از این بابت خیلی ممنونم وامیدوارم دوستای خوبی برای هم بمونیم ومطالب پرباری رو هم برای باشگاه ارسال کنم .....
محمدیاش یه صلوااااااااات:110:

MAHBOOBEH
12-16-2009, 01:33 AM
سلام دوستان.تبرييييييييييييييي يييييك
اميدوارم اسمتونو توي خوشبختي اول ببينيم.

ATHENA
12-16-2009, 01:45 AM
منم به همتون تبریک میگم :279:

Borna66
12-16-2009, 01:45 AM
خب اقا طه اخرش چی؟...والا موقع ازمایشی بودنم که عملا اسم ازمایشی رو یدک می کشیدیم وباید دست به دامن اه وا ببخشید دست به شلوار شما ومدیریت کل محترم می شدیم برای نقل وانتقال ( یادتونه که :247: با اون مطالب تکراریتون:247: ) حالا از این به بعدش چی می شه؟...حتما باید بازم دست به شلوار بمونیم نه...
اینا همش مزاح بود .از این بابت خیلی ممنونم وامیدوارم دوستای خوبی برای هم بمونیم ومطالب پرباری رو هم برای باشگاه ارسال کنم .....
محمدیاش یه صلوااااااااات:110:
سلام
ابتداعا خدمت شما مدير عزيز تبريك و شاد باش ميگم.اميدوارم خدا قبول كنه :110:الله اكبرالله اكبر
اي مژگان خانوم بازم اون پست ها ي من رو يادم مياريد:236: منو شرمنده نكنيد ديگه:173:.الان مژگان خانوم ديگه مدير رسمي باشگاه شديد و توانايي كارهاي مختلفي را داريد :100: خدا رحم كنه:311:......................:215:
بنابراين انشاالله همين طور ادامه بديد كه مطمئنا با اين شور و نشاط و فعال بودنه خوبي كه شما عزيز داريد دسترسي به مقام هاي سرپرستي و مدير ارشدي هم براي شما راهي نزديك هست:15:اما خدا نكنه ناظم بشيد كه همه رو گاز گاز مي كنيد:68:بعد ميشيم

روزگار خوش

مژگان
12-16-2009, 02:51 PM
سلام
ابتداعا خدمت شما مدير عزيز تبريك و شاد باش ميگم.اميدوارم خدا قبول كنه :110:الله اكبرالله اكبر
اي مژگان خانوم بازم اون پست ها ي من رو يادم مياريد:236: منو شرمنده نكنيد ديگه:173:.الان مژگان خانوم ديگه مدير رسمي باشگاه شديد و توانايي كارهاي مختلفي را داريد :100: خدا رحم كنه:311:......................:215:
بنابراين انشاالله همين طور ادامه بديد كه مطمئنا با اين شور و نشاط و فعال بودنه خوبي كه شما عزيز داريد دسترسي به مقام هاي سرپرستي و مدير ارشدي هم براي شما راهي نزديك هست:15:اما خدا نكنه ناظم بشيد كه همه رو گاز گاز مي كنيد:68:بعد ميشيم

روزگار خوش

دشمنت شرمنده ...فقط خواستم یاداوری کنم به عنوان یه متولد مرداد ماه پا رو دم شیرم نذاری:247: همین:68:

donya88
12-16-2009, 03:09 PM
دشمنت شرمنده ...فقط خواستم یاداوری کنم به عنوان یه متولد مرداد ماه پا رو دم شیرم نذاری:247: همین:68:

منم به اين 3 مدير عزيز تبريك ميگم
وااااااااااااااااي مژي جونم منم مردادي هستم .:46:

MIN@MAN
12-16-2009, 03:18 PM
سلام
وايييييييييييييي سورپرايز شديما!:36:
خيلي ممنون مدير كل و اقا طه كه هواي همه رو داريد
از همه خانومي ها گل باشگاه هم تشكر مي كنم.
اميدوارم بتونم مفيد و فعال باشم براي باشگاه.
به مژيگان خانوم و مهدي خان هم تبريك ميگم

elili
12-16-2009, 08:23 PM
منم تبریک میگم امیدوارم همیشه موفق باشن:226:

فرناز
12-19-2009, 01:28 PM
به به دوستان عزيز سلام
خيلي خيلي تبريك ميگم اميدوارم هميشه در حال پيشرفت و ترقي باشيد!
ايشالا در كنار هم روز به روز پركارتر و مفيدتر باشگاه رو به پيش ببريم
موفق باشيد

فرناز
12-19-2009, 01:31 PM
منم تبريك ميگم. اين آقا مهدي هم كه هميشه بهانه ميگيره ها :110:
خوب بيا مدير بخش اخبار پيام نور شو. ميشي؟ من از اون سمت خودمو ميكشم كنار شما بيا مدير بخش اخبار پيام نور شو.
آقا نيما شما كجا زود ميخواي در بري!
هر كسي جاي خودش!!!:110:

فرناز
12-19-2009, 01:34 PM
سلام

سلام آقا مهدي
تبريك
آخه برادر من كي از ارتقاي درجه ابراز نارضايتي ميكنه؟!
2تا سرپرست خوب در كنار هم ميتونند خيلي بهتر كار كنند!
موفق باشيد

Dr.Mobile
12-20-2009, 04:08 AM
منم به نوبه خودم به اين سه مدير و سرپرست جديد تبريك ميگم سمتشون رو .
اميدوارم براي باشگاه مفيد باشند همه اونا،هم ماها و هم همه :110: