PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبره توپ و عالی واسه پروژه ها!!!!!

50cent
12-12-2009, 02:20 PM
جناب دکتر سهیل قره مدیر گروه محترم رشته مهندسی مدیریت پروژه مشهد اعلام فرمودند که گرایش راه و ترابری مهندسی عمران در مقطع کارشناسی ارشد وارده دانشگاه پیام نوره مشهد شده و از مهر سال اینده دانشجو از طریق کنکور سراسری میپذیرد همچنین ایشان تلاش خود را برای وارد کردن بقیه گرایشهای ارشده مهندسی عمران ادامه میدهند و قوله گرایشهایی همچون سازه،مکانیک خاک،مدیریت پروژه و............را داده اند.اخ جون من حالا حالا ها مهمونه پیام نورم.:173:

من دوست دارم
12-13-2009, 10:05 AM
برام چند نمونه درمورد تاریخ باستانی میفرستی ممنون .بای

50cent
12-13-2009, 02:08 PM
منظورت چیه ؟:173:

50cent
12-20-2009, 04:22 PM
طبق اخبار واصله قراره رشته مهندسی مدیریت پروژه به مهندسی عمران تغییر نام بده و اسم جدید رشته: مهندسی عمران گرایش مدیریت پروژه
اوایل مهر ماه این صحبتها بود اما الان این صحبتها جدی تر شده.
اسم رشته مدیریت اجرایی هم به همین اسم باقی خواهد ماند.
از طرفی دانشگاه پیام نور مشهد مهندسی عمران در مقطع ارشد در گرایش راه و ترابری رو وارد این دانشگاه کردند و قراره از مهر ساله اینده دانشجو بپذیرد و طبق صحبتهای جناب دکتر قره مدیر گروه رشته مهندسی مدیریت پروژه قراره گرایشهای دیگری از این رشته در مقطع ارشد وارده این دانشگاه شود من جمله همین رشته مهندسی مدیریت پروژه

n88
01-23-2010, 04:37 PM
:124:che khob omidvaram dar tamame marakez enghad faalane masael peigiri she!

simin tala!!
01-29-2010, 12:29 AM
jeedan gharare esmesho avaz konan?:193:

simin tala!!
01-29-2010, 12:30 AM

50cent
01-29-2010, 01:41 PM
اگه یه نگاه به چارته درسی ترم پیش و این ترم کنید متوجه خواهید شد بعضی از دروس مثله هیدرولیک که جز دروس اختیاری بود الان جز دروس اجباری شده و همچنین بعضی از دروس دیگه.
از طرفی چون این رشته در نظام مهندسی ثبت نشده این رشته حق امضا نداشته مطمئنا با این نغییر نام این مشکل هم مرتفع خواهد شد.

Bianconeri
05-19-2010, 12:31 AM
جناب دکتر سهیل قره مدیر گروه محترم رشته مهندسی مدیریت پروژه مشهد اعلام فرمودند که گرایش راه و ترابری مهندسی عمران در مقطع کارشناسی ارشد وارده دانشگاه پیام نوره مشهد شده و از مهر سال اینده دانشجو از طریق کنکور سراسری میپذیرد همچنین ایشان تلاش خود را برای وارد کردن بقیه گرایشهای ارشده مهندسی عمران ادامه میدهند و قوله گرایشهایی همچون سازه،مکانیک خاک،مدیریت پروژه و............را داده اند.اخ جون من حالا حالا ها مهمونه پیام نورم.:173:
رزومه دكتر قره كه هم نام بنده هم هستند رو خودنم قبلا( سهيل :242: )

يكي از اساتيد با علم دانشگاه هستند و همينطور عضو هيئت علمي رشته مهندسي مديريت پروژه

من دانشجوي همين رشته در گيلان - رشت هستم.

ما در تلاشيم كه دكتر فرحبد رو به هيئت علمي رشته در دانشگاه بياريم و ميشه گفت كه تاييديه ايشون 100 در100 هست.

اما مشكلاتي تو هيئت علمي دانشگاه داريم (باند بازي) كه اين كار رو مشكل ميكنه. در واقع ما در حال حاضر در هيئت علمي دانشگاه ، عمراني نداريم.

دكتر فرحبد دانشجوي دكتراي عمران-سازه هاي فولادي دانشگاه شيراز هستن كه تا 1 ماه ديگه مدركشون رو ميگيرن ؛ الان در حال دفاع از تز دكتراي خودشون هستن

paiez
10-20-2010, 01:30 PM

:85::85::101::101:خسته نباشین زحمت افتادین...

mohsen313
12-17-2010, 05:08 PM
این ماجرای تغییر نام و غییره خبری ازش نشده دیگه؟؟؟

اگر این کار و پیگیری کنیم فکر کنم برای دانشجوهای این رشته خیلی خوب باشه

به نظرتون چطور میشه این مسئله را پیگیری کرد؟؟

با تشکر

m.zohreh
04-15-2011, 07:15 PM
واوووووووووو من با اين اسم خيلي مشكل دارم هر بار بايد يك ساعت درباره رشتم توضيح بدم تا همه بفهمن كه يه رشته عمرانيه جديدا تصميم گرفتم به همه بگم رشتم عمرانه

mohandes 22
04-25-2011, 10:53 AM
بهتره بگیم رشته عمران گرایش پروژه
هم با کلاسه هم حقیقی و منطقیه :272:

m.zohreh
04-28-2011, 03:11 PM
بهتره بگیم رشته عمران گرایش پروژه
هم با کلاسه هم حقیقی و منطقیه :272:

درسته ولي همه ميگن( ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااا مگه پيام نورم رشته عمران دارهههههه) بعد با ترس اينكه يه وقت يه اشنايي تو پيام نور نداشته باشه ميگم بلهههه

abolfaz
01-01-2012, 05:46 PM
من واقعا عاشق رشته ام هستم اما سخته

مهندس ف.م
01-08-2012, 01:06 PM
منم میگم عمران گرایش پروژه!
کاش پیگیری می کردن اسمش رو عوض می کردن.....
راستی یعنی واقعا حق امضا نداریــــــــــــــم؟ مگه میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ای بابا:265::265:
اومدیم و تا وقتی ما فارغ التحصیل شدیم مثه همه کارا اینم به تعویق افتاد اونوقت تکلیف ما چیه؟ نکنه باید منتظر بمونیم تا رئیس روئسا بیان این رشته رو تو نظام مهندسی ثبت کنن؟ یعنی ما هم بشینیم چرت بزنیم تا یه روزی ثبت بشه و ما بتونیم بریم سر کار؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:164:

any.karimi
06-06-2012, 09:40 PM
سلام من شنیدم با توجه به واحد های پاس شده شماره نظام مهندسی داده میشه آیا این مطلب درسته؟
اگر درسته چه واحد هایی باید پاس کنیم؟
کسی خبر داره تغییر نام رشته چی شد؟

مهدوی صفت
09-23-2012, 08:19 PM
سلام دوستان
من انشاءالله از هفته دیگه میرم دانشگاه و وارد این رشته عزیز یعنی مهندسی مدیریت پروژه میشم
اگه اسمشو عوض کنن خیلی خوبه ولی من که تابحال با اسم باکلاسش خیلی حال کردم!!!:0::191: اتفاقا همینش که جدیده و باید برا همه توضیح بدیم هم باکلاسه دیگه! به نظرم اگه با همین اسم به رسمیت بشناسن و به قول شما حق امضا بهش بدن خیلی بهتره تا اینکه بره نوچه ی عمران بشه!
دوستان یه سوال از نظر رتبه و مرتبه عمران و معماری و مدیریت پروژه چطورین؟منظورم اینه که درجه و اختیارات کدوم مهندس در ساخت یک پروژه ی عمرانی بیشتره؟میگم من ورودی ام ولی تصور میکنم اول مهندس مدیر پروژه بعد مهندس عمران و بعد مهندس معماره درسته؟