PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقام نوعروس از مادرشوهر با سوسك

مژگان
12-08-2009, 11:23 PM
جام جم آنلاين: نوعروس جوان براي اين كه از مزاحمت‌هاي خانواده همسرش خلاصي يابد ، پس از ترساندن مادرشوهرش با سوسك ، او را در خانه زنداني كرد.
به گزارش «جام‌جم» هفته گذشته زني با مراجعه به شعبه پنجم بازپرسي دادسراي ناحيه 5 تهران، از عروس خود به اتهام سرقت شكايت كرد.
زن شاكي در اظهاراتش به بازپرس موسوي گفت:از 2 هفته پيش، پسرم همسرش را به عنوان مهمان به خانه‌امان در يكي از محله‌هاي غرب تهران آورد و او در كارهاي خانه كمكم مي‌كرد. شب حادثه ، عروسم كه به يكي از اتاق‌ هاي خانه رفته بود، با مشاهده سوسك، جيغ زد و از من تقاضاي كمك كرد. وقتي وارد اتاق شدم، او با عجله خارج شد و در اتاق را قفل كرد.
چند بار صدايش كردم، اما بي‌فايده بود. هنگامي كه در اتاق محبوس بودم، متوجه شدم كه در كمد ديواري نيمه‌باز است.
حبس نيم‌ساعته مادرشوهر در اتاق
شاكي اضافه كرد: با بررسي داخل كمد، متوجه شدم 200 هزار تومان پول و كپي مدارك شناسايي اعضاي خانواده و اسناد و مدارك آپارتمان به سرقت رفته است.
به اين ترتيب، به داد و فريادهايم ادامه دادم تا اين كه 2 نفر از همسايه‌ها پس از شنيدن فريادهايم، وارد آ‌پارتمان شدند و با باز كردن در اتاق، مرا كه 30 دقيقه محبوس بودم، نجات دادند و من بلافاصله ماجرا را به مركز فوريت‌هاي پليسي 110 تهران اطلاع دادم.
پس از شكايت اين زن، پرونده قضايي تشكيل شد و ماموران آگاهي تهران با مراجعه به خانه شاكي، به تحقيق از ساكنان مجتمع پرداختند كه معلوم شد آنها پي به محبوس بودن شاكي برده و او را نجات داده‌اند و شب حادثه، عروس خانواده را هنگام فرار مشاهده كرده‌اند. با ثبت اظهارات شاكيان، نوعروس جوان تحت تعقيب قرار گرفت و چند روز قبل در حالي كه ماموران در جستجوي وي بودند، به دادسرا مراجعه و خود را تسليم كرد.
انتقام نوعروس از خانواده شوهرش
زن نوعروس در اظهاراتش به بازپرس موسوي گفت: 2 هفته‌اي كه خانه مادر شوهرم بودم، آنها با من خوب رفتار مي‌كردند، اما در سومين هفته‌اي كه مهمان آنها بودم، بدرفتاري‌هاي شوهرم و مادرش شروع شد.
آنها مرا كتك مي‌زدند و تهديد مي‌كردند كه بايد مهريه‌ام را ببخشم و جشن عروسي نگيرم و به زندگي با شوهرم ادامه دهم و در غير اين صورت، تا روزي كه با آنها زندگي مي‌كنم، مرا عذاب خواهند داد.
متهم ادامه داد: شوهرم و مادرش با زور و تهديد، گوشي تلفن همراه و طلاهايي را كه به عنوان هديه برايم خريده بودند، از من گرفتند. به دنبال بدرفتاري‌هاي آنها، از ترس اين كه طلاق نگيرم و آبروي خانوادگي‌ام حفظ شود، بناچار خواسته آنها را پذيرفتم و قرار بود فرداي روز حادثه همراه آنها به دفترخانه بروم و مهريه‌ام را به شوهرم ببخشم.
آن شب تصميم گرفتم هر طوري شده، از خانه آنها فرار كنم و به خانه پدري‌ام باز گردم. بنابراين پيش از حضور شوهرم در خانه، به يكي از اتاق‌هاي خانه رفتم و به بهانه اين كه سوسك وارد اتاق شده، داد و فرياد راه انداختم و از مادر شوهرم تقاضاي كمك كردم و هنگامي كه او وارد اتاق شد، با سوسك او را ترساندم و از آن محل خارج شدم و در اتاق را قفل و با قرار دادن كليد روي ميز آشپزخانه، آن محل را ترك كردم. من اموال شاكي را به سرقت نبرده‌ام، حتي وسايل شخصي‌ام را نيز با خود نبردم.
بنابراين گزارش، با ثبت اظهارات نوعروس، دستور ويژه قضايي براي مشخص شدن ابعاد پرونده صادر شده و تحقيقات كارآگاهان آگاهي تهران در اين خصوص آغاز شده است.