PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال و درخواست کمک در رابطه با مودم وایرلس

SaHaR-A
12-06-2009, 08:23 PM
سلام خدمت دوستان متخصص کامپیوتر و مودم های وایرلس
قابل توجه عزیزان اشنا با مودم های وایرلس
نمیونم چرا مدتیه مودم وایرلسم کار نمیکنه هیچ مشکلی نداره نمی دونم چرا اینجوری شد
من که خیلی باش ور رفتم ولی متاسفانه درست نشد
پاک گیج شدم اگه میشه دوستان کمک کنند:25:

توضیحات بیشتر:(مودم وایرلس من به مودم ای دی اس ال بهم وصل هستن اینجور نیست که مودم هم وایرلس باشه و هم ای دی اس ال)

cybercoder
12-11-2009, 05:58 PM
منظور شما از مودم وایرلس Access Point های استاندارد هستش یا از تجهیزات p2p خاصی استفاده می کنید؟
سوال شما بسیار کلیه و پاسخش هم کلی
اگر Modem Adsl دارای Valid IP Address هست میشه از راه دور نگاهی بهش کرد.
به عنوان یک متخصص شبکه و امنیت نظر من اینه که احتمالات زیادی در این مورد وجود داره که باید بررسی بشه مثلا Config مربوط به AP رو باید چک کرد و باید از مسائلی نظیر NAT، Bridge, IP Routing و Firewall سر در بیارید تا بتونید درست تنظیم کنید.

موفق باشید

SaHaR-A
12-14-2009, 12:37 AM
منظور شما از مودم وایرلس Access Point های استاندارد هستش یا از تجهیزات p2p خاصی استفاده می کنید؟
سوال شما بسیار کلیه و پاسخش هم کلی
اگر Modem Adsl دارای Valid IP Address هست میشه از راه دور نگاهی بهش کرد.
به عنوان یک متخصص شبکه و امنیت نظر من اینه که احتمالات زیادی در این مورد وجود داره که باید بررسی بشه مثلا Config مربوط به AP رو باید چک کرد و باید از مسائلی نظیر NAT، Bridge, IP Routing و Firewall سر در بیارید تا بتونید درست تنظیم کنید.

موفق باشید
سلام دوست عزیز ابتدا ممنونم که به سوالم پاسخ دادید
اره منظور من از مودم وایرلس همون access point هست
متاسفانه من تخصص زیادی توی شبکه و امنیت وتنظیماتش ندارم :169:
حالا یه کاریش میکنیم قراره استادم تو این زمینه کمکم کنه:20:

yashar
01-01-2010, 02:11 PM
تنظیمات adsl رو دوباره ریست کنید . احتمالا باید بعد از ریست ویندوز رو عوض کنید.
البته ممکنه مشکل از جای دیگه هم باشه.