PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طراحی و پیاده سازی یک وبلاگ

f_farnaz80
12-06-2009, 07:44 PM
اموزش طراحی و پیاده سازی یک وبلاگ را می خواستم.

sunyboy
12-06-2009, 07:52 PM
برنامه نویسی سیستم وبلاگ دهی ؟یا نصب سیستم وبلاگ دهی آماده روی سایت؟

f_farnaz80
12-06-2009, 08:00 PM
برنامه نویسی سیستم وبلاگ دهی ؟یا نصب سیستم وبلاگ دهی آماده روی سایت؟

برنامه نویسی سیستم وبلاگ .

sunyboy
12-06-2009, 08:29 PM
من الگوریتم کلیش رو توضیح میدم!
سیستم وبلاگ دهی تقریبا شبیه سایر سیستم های مدیریت محتواست فرق اساسی که داره اینه که این سیستم بصورت مولتی یوزر هست یعنی هر کس میتونه برای خودش عین مدیر سایت یک سایت زیر مجموعه سایت اصلی بسازه! که برای همین این سیستم از دو بخش مدیریتی 1- مدیریت اصلی سایت که دست مدیر سیسیتم یا اصولا ادمین سایت هست 2- مدیریت ساب دومین ها که همان دست مدیر وبلاگ هست ! البته مدیر اصلی سیستم ادمین سایت به همه قسمتهای سایت دسترسی دارد ولی مدیر وبلاگ فقط به قسمتهایی که مربوط به خودش است دسترسی دارد! برای طراحی یک سیستم وبلاگ دهی بسته به نوع زبان برنامه نویسی دو یک هسته اصلی و یک هسته فرعی طراحی میشود که هسته اصلی در بر گیرنده کل سیستم است و هسته فرعی هم زیر مجموعه هسته اصلی هست هر کس وبلاگی برای خودش ایجاد کند یک زیر مجموعه برای اون با امکانات هسته فرعی ایجاد می شود. این یک توضیح کوتاهی در مورد یک سیستم وبلاگ دهی بود!

موفق باشید

با احترام میدریت باشگاه

shafagh68
12-29-2011, 03:35 PM
خب اینارو که خودم می دونستم میشه کامل تر توضیح بدید.:164:. می خوام بدونم وقتی کابر یوزر،پسورد خودش رو وارد میکنه با sqlباید وارد پیج خودش بشه

sunyboy
12-29-2011, 04:09 PM
خب اینارو که خودم می دونستم میشه کامل تر توضیح بدید.:164:. می خوام بدونم وقتی کابر یوزر،پسورد خودش رو وارد میکنه با sqlباید وارد پیج خودش بشه

دوست عزیز اگر میدونید چه نیازی به توضیح ما دارید؟:170: در ضمن بنده نمیتونم بیام کل سورس برنامه رو غیره رو اینجا برای شما توضیح بدم شما که ادعا میکنید میدونید پس نیازی به توضیح ما ندارید:26: