PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پاتــوق دانشجويـان دانشگاه پيام نور ♀ پردیس ♀

Borna66
12-04-2009, 06:08 PM
با درود و سلام خدمت كاربران عزيز باشگاه

شما كاربران عزيز در اين تاپيك مي توانيد در صورت تمايل براي آشنايي بيشتر با ساير كاربران هم دانشگاهي خود در دانشگاه پيام نور پردیس در اين باشگاه، خودتان رو به همراه رشته ي تحصيلي تان و... معرفي كنيد.

ضمنا پيشاپيش از كاربر عزيز hestia (http://pnu-club.com/members/hestia.html) بابت پيگيري جهت ايجاد اين تاپيك متشكرم.

انشاالله كه اين تاپيك محيط مجازي سالم و دوستانه و بدور از هرگونه .... باشد.

باتشكر:مديريت باشگاه

hestia
12-04-2009, 07:01 PM
با سلام.....

ممنونم از جناب borna66 بابت رسیدگی اونم به این سرعت...:89::226:

Borna66
12-04-2009, 07:43 PM
خوب كاربر hestia (http://pnu-club.com/pnu.thread21369.html#) خودتون رو معرفي كنيد ديگه
من طه هستم و در همه دانشگاههاي پيام نور وجود دارم و مهندسي كامي مي خونم

hestia
12-04-2009, 07:49 PM
منم هستیا هستم و در واحد پردیس نرم افزار میخونم ...:89:

sina123
12-17-2009, 11:20 PM
ta akharin nafas baraie defa az hamvatanamoon baiad talash konim

hestia
02-03-2010, 10:02 PM
خیلی جالبه اگه بهتون بگم که انقدر و ضعیت وا حد ما نابسامانه که حتی استاد میگه معلوم نیست برگه های تشریحی دروسی که با من بوده دست کیه؟! :291:
برمیدارن برگه های تشریحی مونم رومیفرستن تهران ومعلوم نیست کی تصحیح میکنه!:290:

توهین به استاد از این بالاتر؟

hestia
02-03-2010, 10:26 PM
ما باید به کدوم منبع این درد دل ها رو بگیم آخه:113:

نه واحدمون یه بوفه داره-نه غذای دانشجویی میدن-نه یه آزمایشگاه داره-:49:

به خدا ما دانشجوی کامپیوتریم الان ترم پنجم هستیم اما حتی یه بارم یه کامپیوتر در واحدمون ندیدیم!:164:

آزمایشگاه نداریم!نمره های آزمایشگامونو خودشون بدون اینکه امتحان بگیرن عشقی رد میکنن!:175:

همیشه دو سه هفته کلاسامون دیرتر از واحدای دیگه شروع میشه:113:

نه یه وسیله ی گرم کننده داره(توی اون محیط سرد یخ میزنه دستامون)شیشه ها شکسته!:54:

تو کلاسامون آشپزخونه اپن داره!خونه اس!شاید باورتون نشه!:254:

استادا سر مازیک همیشه مشکل دارن:69:

میگیم مهمان بدید بریم یه واحد دیگه برمیگردن میگن نمیدیم.چون پولی که قراره به حساب واحدپردیس ریخته شه میره تو جیب اون واحدی که مهمان بفرستیم!:291:

به خدا یه وضعی داره که بیا و ببین!افتضاح!هرچی بگم بازم کمه!:101:

TAHA
02-03-2010, 10:57 PM
ما باید به کدوم منبع این درد دل ها رو بگیم آخه:113:

نه واحدمون یه بوفه داره-نه غذای دانشجویی میدن-نه یه آزمایشگاه داره-:49:

به خدا ما دانشجوی کامپیوتریم الان ترم پنجم هستیم اما حتی یه بارم یه کامپیوتر در واحدمون ندیدیم!:164:

آزمایشگاه نداریم!نمره های آزمایشگامونو خودشون بدون اینکه امتحان بگیرن عشقی رد میکنن!:175:

همیشه دو سه هفته کلاسامون دیرتر از واحدای دیگه شروع میشه:113:

نه یه وسیله ی گرم کننده داره(توی اون محیط سرد یخ میزنه دستامون)شیشه ها شکسته!:54:

تو کلاسامون آشپزخونه اپن داره!خونه اس!شاید باورتون نشه!:254:

استادا سر مازیک همیشه مشکل دارن:69:

میگیم مهمان بدید بریم یه واحد دیگه برمیگردن میگن نمیدیم.چون پولی که قراره به حساب واحدپردیس ریخته شه میره تو جیب اون واحدی که مهمان بفرستیم!:291:

به خدا یه وضعی داره که بیا و ببین!افتضاح!هرچی بگم بازم کمه!:101:

سلام دوست عزيز
توي همه واحدها اين طور نيست كه. شما كل پيام نور رو زير سوال مي بري.
بعدش هم اگر واقعا مي بيني هيچي نداره امكانات نداره انصراف بده برو يك جاي ديگر تحصيل كن.به زور اجبارت نكردند كه در پيام نور تحصيل كني !!
من طرفدار پيام نور نيستم ولي هرجاي مزايا و مهاسن و در كنار ان عيب هايي داره ولي دليلي نميشه يك مجموعه رو بصورت كل تخريب كني /
ضمنا يادت باشه اين جا ايران هست نه .............
با اين حال ممنون كه نظرتون گفتم.تا حدي من قبول دارم نظرات شما رو و اين بدون ادمي توي شرايط سخت واقعا كاركشته و متبحر مي شه.

روزگار خوش

someman
06-02-2010, 06:35 PM
پس این کارت ورود به جلسه رو چجوری باید گرفت؟ اصلا حتما باید گرفت؟

myth of love
09-14-2010, 09:55 PM
پیام نور مسخره ترین دانشگاه نه تنها تو ایران بلکه تو کل دنیاست.یه کلام شیرتوشیره
حقوقی که کارمندان ومسیولان پیام نور میگیرن الهی حرامشون باشه الهی خرج دوا و درمانشان کنن خداوندبه زمین سیاه بزندشان - استادها خودشان احتیاج به آموزش دارن سر یه ماژیک عین سگ وگربه به هم میپرن

arash_adi
10-04-2010, 08:53 AM
سلام
آرش هستم ترم 7علوم کامپیوتر
دانشگاه ما که خیلی باحاله و با تجهیزات کامل و کادری مجرب و استادایی هم که میارن همشون کار درستن تازه ماژیک هم فراوونه و غذای دانشجویی هم داریم _____ خدا حفظشون کنه و روز به روز بیشتر پیشرفت کنیم

عزیزان شما باید برید یه جای دیگه درس بخونید یا اگه میتونید مثل روزای اول دانشگاه ما باهم دیگه شدیدا به کادر دانشگاهتون اعتراض کنید تا سروسامون پیدا کنید

هستی سعیدی
10-15-2010, 12:56 AM
سلام هستیا جون من هم متاسفانه دانشجوی پردیس هستم :168:اصلا هیچ امکاناتی نداره .نه بوف .نه اب ونه گاز .هیچی تازه ساختمونشم وقفی بود پس گرفتن.هنوزم که از دانشگاه و کلاس خبری نیست.تازه میگن شاید هفته اول ابان کلاسا شروع شه شاییییییییییییییییییییددد ددددددددددددددد:114:

homa70
12-29-2010, 11:27 PM
bacheha sakhtemon daneshghah avaz shode?man faghat emtehana miam daneshghah
moshkelat hal shod?:169:

هستی سعیدی
12-30-2010, 05:12 PM
سلام هما جان. بابا چه مشکلی حل شد.بیا دانشگاه یه سر بزن ببین چه خبر.اره عزیز دانشگاه عوض شد .فاز 1 پردیس بین میدان عدالت و امام خمینی دانشگاه پیام نور(میدان عدالت که اومدی سمت راست یه تابلوی بزرگ زده دانشگاه پیام نور):164:

homa70
01-19-2011, 03:10 PM
سلام هستی.مرسی از راهنماییت:36:
اره اومدم دانشگاه رو دیدم واقعا که فرق زیادی نکرده.با دانشجوهاهم همصحبت شدم بیشتریا نا راضی بودن هم از ساختمون هم از اساتید و بی نظمی کلاسا و....!:164:
نمیدونم چرا اینجوریه.
واقعا کسی به فکر حل مشکلات نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:42:

نير
10-09-2011, 12:25 AM
سلام من تازه منتقل شدم به واحد شما
به جرئت ميگم با چيزايي كه شنيدم كلي وحشت كردم كاش بومهن
سرجاش ميموند با اين اوصاف

Mortezaacc
08-21-2012, 10:01 AM
من مرتضی در دانشگاه پیام نور پردیس رشته حسابداری می خونم . دانشگاه ما استاداش خیلی خوبن و سخت گیرن که من از این خصوصیت استادا خیلی خوشم میاد و اکثرا دارای مدرک دکترا هستن فقط مشکلی که همه دانشجو ها دارن اینه که دانشگاه هیچ امکاناتی نداره . نه کتابخونه نه سلف سرویس نه آزمایشگاه نه بوفه و نه.....
البته مسئولین دانشگاه بسیار به فکر دانشجو ها هستند که من از اینجا از همشون تشکر می کنم.فقط مشکل ساختمان دانشگاهه که به امید خدا این مشکل به زودی حل میشه !!
از بچه هایی که در دانشگاه پیام نور پردیس تحصیل می کنن تقاضا میکنم وارد بحث بشن و مشکلات رو مطرح کنن!

sheytoun
10-07-2012, 01:51 PM
سلام به همه دوستان واحد پردیس من شیطون هستم منم با نظر بقیه بچه ها را جع به امکانات موافقم هیشکی به درد دل بچه ها نمیرسه نه یه بوفه داریم نه کتابخونه

Mortezaacc
02-23-2013, 09:08 PM
وبلاگ دانشجویان حسابداری پیام نور پردیس

Pardisacc.blogfa.com (http://pardisacc.blogfa.com)