PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برای کسانی که دوست دارند در رشته ای تی تحصیل کنند

rahravan
12-01-2009, 04:41 PM
سلام

من دیپلم کامپیوتر دارم و علاقه مند به تحصیل در رشته آی تی اما دانشگاه پیام نور بهم میگه که مدرک پیش دانشگاهی هم لازم دارم؟؟اما چند نفر از دوستام میگن فراگیر ثبت کنم نمیخواد پیش دانشگاهی..الان موندم پیکار کنم...لطفا راهنماییم کنید..در ضمن از لار هستم

pdfstore.ir
12-01-2009, 07:43 PM
سلام
خوش آمدید.....

فراگیر قبلا نیازی به پیش دانشگاهی نداشت .... بخاطر همین کار و دانش هم می توانست ثبت نام کنند .... در حال حاضر اطلاعی ندارم

می توانی به سایت اصلی پیام نور سری بزنی و اونجا بخش نامه هایش را بخوانی

اگر هدفت اینه که ای تی بخوانی حتما شروع کن پیش دانشگاهی را خواندن

درضمن پیام نور دی ماه دوباره ثبت نام برای فراگیر انجام می ده

موفق باشید
پری

pnu-club
12-08-2009, 09:40 PM
دوست عزیز برای ورود به پیام نور مثل تمام دانشگاههای دیگر به مدرک پیش دانشگاهی نیاز داری :14:

mohabbat
01-04-2010, 10:04 AM
سلام
من ترم 1زیست شناسی ام .می خوام تغییر رشته بدم .
آیا تو پیام نور می تونم تغییر گروه آزمایشی بدم .چون رشته من مربوط به علوم پایه است و رشته آی تی فنی.
اگه میشه چه شراطی لازم داره و باید چکار کنم؟البته از مسئول رشته ام که پرسیدم گفت میشه اما دوستام تاکید میکنند که نمیشه . حالا موندم چکار کنم .اگه نشد می خوام فراگیر امتحان بدم .
میشه راهنماییم کنین........:204:

sunyboy
01-04-2010, 12:38 PM
سلام
من ترم 1زیست شناسی ام .می خوام تغییر رشته بدم .
آیا تو پیام نور می تونم تغییر گروه آزمایشی بدم .چون رشته من مربوط به علوم پایه است و رشته آی تی فنی.
اگه میشه چه شراطی لازم داره و باید چکار کنم؟البته از مسئول رشته ام که پرسیدم گفت میشه اما دوستام تاکید میکنند که نمیشه . حالا موندم چکار کنم .اگه نشد می خوام فراگیر امتحان بدم .
میشه راهنماییم کنین........:204:

دوست عزیز بهتر بود یک جستجویی در باشگاه میکردی ! به لینک زیر مراجعه کنید!

http://pnu-club.com/pnu.thread7012.html

موفق باشید

با احترام مدیریت باشگاه