PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سلام من يك كاربر تازه واردم كمكم كنيد

مهين راد
11-29-2009, 02:44 PM
:306:
سلام من يك كاربر تازه واردم
من هيچ اطلاعاتي درباره دانشگاه پيام نور ندارم اما امسال مي خوام شركت كنم از شما خواهش مي كنم منو راهنمايي كنيد و بگيد مراحلش چطوريه مي خوام بدونم چطور مي تونم تو اين دانشگاه دانشجو بشم؟

مژگان
11-29-2009, 06:18 PM
:306:
سلام من يك كاربر تازه واردم
من هيچ اطلاعاتي درباره دانشگاه پيام نور ندارم اما امسال مي خوام شركت كنم از شما خواهش مي كنم منو راهنمايي كنيد و بگيد مراحلش چطوريه مي خوام بدونم چطور مي تونم تو اين دانشگاه دانشجو بشم؟

اگه بچه درس خونی هستی که هیچی !ولی اگه عین من احتیاج به هل دادن داری .من تو مدرسان شریف ثبت نام کردم ودرسای دوره دانشپذیری رشته خودمو که شامل سه تا درس عمومی که برای همه رشته های یکسانه ودوتا تخصصی برای رشته حسابداری رو قبل از اومدن دفترچه ها خوندم .همین .فقط باید درس بخونی مثل قبولی تو هر دانشگاه یا جای دیگه ای بعدش هم تو شهریورماه نتایج اومد ومن قبول شدم به همین راحتی

smigel
02-17-2010, 07:29 PM
توصیه می کنم یه دانشگاه دیگه رو انتخاب کنی:189:

margaret
02-17-2010, 09:12 PM
اگه ميخواي حالا حالاها...............عمر كني :238:
فكر پيام نور رو از سرت بيرون كن:101:

mistery
02-17-2010, 09:39 PM
يا بايد از طريق فراگير دانشجو بشي يا از طريق كنكور سراسري.فكر كنم فراگير راحت تر باشه.بايد دفترچه رو بگيري و در موسسات فراگير پيام نور معتبر ثبت نام كني و كتب مربوطه رو خوب بخوني موفق باشي.

margaret
02-17-2010, 09:53 PM
,واي......:211:
فراگير نري كه پوستت كندس..:106:
اگه بنا به فراگيره برو آزاد....:285:ارزش داره...