PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : كاهش هزينه مكالمات تلفن ثابت به موبايل

Dr.Mobile
11-27-2009, 05:28 PM
وستان عزيز اين مطلب متعلق به يكي از دوستان عزيزم هست و به دليل اهميت مساله عينا آن را در اينجا مطرح مي كنم:

"ابتدا اينو بگم كه من خودم سه هفته است كه اين كار رو انجام دادم ولي هنوز نتيجه ي اين كار مشخص نشده چون قبض تلفن نيومده . اين كار رو يكي به من پيشنهاد داد و گفت كار خود پرسنل مخابراته .. البته توي سايت رو گشتم ولي مشابه اين رو پيدا نكردم لذاخواهشمندم با راهنمايي هاي خودتون صحت وسقم اين موضوع را اعلام نماييد با تشكر : براي اين كار ابتدا شماره 2216100 رابا تلفن ثابت مي گيريم پس از چند ثانيه صداي يك بوق را كه شنيديم 3 الي 6 ثانيه صبر مي كنيم و آن موقع شماره موبايل مورد نظر را بدون 0 مي گيريم (مانند 912******x) حال مكالمات شما با تعرفه ي تلفن ثابت به ثابت منظور خواهد شد و نكته مهم در اين خصوص اين است كه (((شايد))) نگرفتن شماره 0 موجب اين كار مي گردد.. و اينكه اين روش تا آنجا كه من خبر دارم در شهرستانها ميسر نمي باشد"

توجه كنيد :

دوستان عزيز هم اكنون از تلفن كارتي اين روش را امتحان كردم و نتيجه بصورت زير بود:

حدود 40 ثانيه مكالمه بصورت عادي = تقريبا 40 تومان

3 دقيقه يا 180 ثانيه مكالمه با استفاده از كد 2216100 = 10 تومان

پس تا دير نشده تست كنيد و جواب را همينجا مطرح كنيد.