PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دندان درد دارم کمکم کنید؟

رحیمه
11-23-2009, 04:17 PM
یکی میشه به من بگه واسه دندان درد چی خوبه از دکتر هم می ترسم(داخل پرانتز):110:

سها
11-23-2009, 07:32 PM
سلام رحیمه خانم
من دستیار دندان پزشکم آدمای زیادی میترسن اما بهتره در مورد چیزی که تجربه نکردیم پیش داوری نکنیم
مطمئن باش چیزی برای ترس تو دندونپزشکی نیست.
من شنیدم که چای خشک بذاری تو دندونت یه خورده آرومش میکنه.ولی موقتیه توصیه میکنم تو اولین فرصت برید دندونپزشکی.
امیدوارم زود خوب بشی.:47:

sunyboy
11-23-2009, 08:52 PM

از این دارو بی حسی استفاده کنم

لیدوکائین بصورت اسپری!

توی همه داروخانه ها پیدا میشه روی دندونی که درد میکنه اسپری کن بعد از یک دقیقه کلا بی حس میشه و درد نداره!:36:

با احترام مدیریت باشگاه

مژگان
11-23-2009, 10:42 PM

عزیزم اینا همش مسکنه .در اصل اصل قضیه همینجور دست نخورده باقی می مونه .حتما باید بری دندانپزشک:4:

مژگان
11-23-2009, 10:44 PM
از این دارو بی حسی استفاده کنم

لیدوکائین بصورت اسپری!

توی همه داروخانه ها پیدا میشه روی دندونی که درد میکنه اسپری کن بعد از یک دقیقه کلا بی حس میشه و درد نداره!:36:

با احترام مدیریت باشگاه

بعدش هم از اینکه نرفته دندانپزشکی ودرد رو که یه عامل هشدار دهنده است بیخودی از بین برده ودر اخر هم دندونش پوسیده حتما ازت تشکر می کنه:172:

رحیمه
11-24-2009, 05:41 PM
فدای همه ی شما از لطف همگی ممنون به خصوص شما مژگان خانم دعام کنید میرم دکتر!!!:110::311::311:

sunyboy
11-24-2009, 05:59 PM
بعدش هم از اینکه نرفته دندانپزشکی ودرد رو که یه عامل هشدار دهنده است بیخودی از بین برده ودر اخر هم دندونش پوسیده حتما ازت تشکر می کنه:172:

مژگان خانوم منظورم من این بود اگر شب بود یا جایی بود که به دکتر دسترسی نداشت از این دارو استفاده کنه اونم برای مثلا یک روز که وقتی به دندان پزشکی دسترسی پیدا کرد حتما بره! شما برداشت اشتباهی از پیشنهاد من بهش کردین!

با احترام مدیریت باشگاه