PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : "آیا زمان تولید کنندگان کوچک در نرم ا�?زار به پایان رسیده است؟"

Y@SiN
11-19-2009, 07:14 PM
قرار بود جمله بالا تیتر یکی از نوشته هایم شود. اول به جای تیتر نوشتمش. جند دقیقه ای صبر کردم، نتوانستم به عنوان تیتر بگذارمش.نمی دانم چرا؟شاید چون هنوز نمی دانم جواب درستی به آن می دهم یا نه؟
پس بگذارید �?قط طرح سوال کنم:" آیا زمان تولید کنندگان کوچک نرم ا�?زار به پایان رسیده است؟"

یک کمی راهنمایی هم که اشکالی ندارد! پس :

می توان جواب داد، بله ! چون در زمینه نرم ا�?زارهای کاربردی شرکت های بزرگ با طرح سیستمهای ERP و نظریات کارخانه نرم ا�?زار و سوپرمارکت نرم ا�?زار، عملا تمام آنچه می شد ساخت را می سازند. سیستم عامل ها هم به قدری توسعه پیدا کرده اند که عملا بازار نرم ا�?زارهای سودمند (utility) کساد شده است. توسعه سیستمهای کوچک، مانند وب سایت ها و یا نرم ا�?زارهای ساده هم که با ابزارهای نسل چهارم حل شده است، �?قط با یک مجموعه نرم ا�?زار Office بدون آنکه برنامه نویسی بدانید می توانید همه نیازهای یک شرکت کوچک و یا متوسط را به بهترین شکل پیاده سازی کنید.
می توان جواب هم داد خیر! چون هنوز تولید برای تولید کنندگان کوچک مقرون به صر�?ه است، چون هزینه سربار کم تری دارند، قیمت تمام شده محصول کمتر و کی�?یت در مواردی بالاتر می رود، هنوز اختصاصی سازی جای خود را از دست نداده است. زمینه های جدید هنوز هم جایگاه تولید کنندگان منعط�? تر است تا شرکتهای بزرگی که در مقابل تغییرات مقاومت تر است.

قضاوتش باشد با خود شما، من جواب سوال را نمی دانم، باید صبر کرد و دید... مگر آنکه کسی از آینده خبری بگیرد. کجاست مردی که زیاد می دانست!؟

همین!