PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نيکوخرمند پرده آخر زندگي را بازي کرد

مژگان
11-19-2009, 03:36 PM
جام جم آنلاين: پيکر «نيکوخردمند» بازيگر پيشکسوت سينما و تلويزيون صبح امروز پنج شنبه از مقابل خانه سينما با حضور اهالي سينما تشييع شد.
http://pnu-club.com/imported/2009/11/1612.jpg
به گزارش ايرنا، در ابتداي اين مراسم «داريوش اسدزاده» گفت: اين روزها شاهد از دست دادن تعداد زيادي از هنرمندان هستيم و تصور مي کنم بايد زودتر از بسياري از همراهان خود به ديار باقي مي رفتم.
وي افزود: خردمند، هنرمندي خندان، خوش برخورد و با استعداد بود و جاي خالي او در سينما احساس مي شود.
در ادامه اين مراسم «حسن تهامي» دوبلور سينما نيز گفت: خردمند فعاليت خود را در عرصه هنر با دوبله شروع کرد و در سينما عملکردي موفقيت آميز داشت.
وي اظهار داشت: مهرباني و عطوفتي که در آثار خردمند ديده مي شد حقيقتي بود که زندگي وي نيز وجود داشت.
در اين مراسم، «حبيب اسماعيلي» نيز گفت: در سريال دزدان مادربزرگ نقش مقابل خردمند را بازي مي کردم. براي من دشوار بود که مقابل وي به ايفاي نقش و بازي بپردازم زيرا او بانويي خوشرو و مهربان بود که همواره با ما با عطوفت برخورد مي کرد.
وي خواستار اهميت بيشتر مسئولان و اهالي سينما به بازيگران شد.
در ادامه اين مراسم «ولي الله مومني» دوبلور و بازيگر سينما نيز درگذشت خردمند را تسليت گفت و وي را دوبلور و بازيگر صاحب سبکي قلمداد کرد.
همچنين «داوود رشيدي» نيز از همه حاضران که براي بدرقه خردمند به خانه سينما آمده بودند تشکر کرد و افزود: خردمند يکي از دوست داشتني ترين و محبوب ترين بازيگران سينما بود و در حقيقت امروز گوهر گرانبهايي را از دست داديم.
در اين مراسم «محمد مهدي عسگرپور»رييس خانه سينما به نمايندگي از اصناف سينما درگذشت نيکو خردمند را تسليت گفت و يادآور شد امسال هنرمندان بسياري از دست داديم.
وي افزود: چندي پيش براي احوال پرسي با خردمند تماس گرفتم که در پاسخ مانند هميشه با شادابي و روحيه قابل وصف و مثال زدني پاسخگو بود.
«سيامک اطلسي»، نيز خردمند را يکي از دوبلوران و بازيگران تراز اول هنر کشور قلمداد کرد.
نيکو خردمند صبح سه شنبه 26 آبان ماه در يکي از بيمارستان هاي تهران دارفاني را وداع گفت.
پيکر اين مرحومه صبح امروز پنج شنبه از مقابل خانه سينما با حضور اهالي سينما به سوي قطعه هنرمندان بهشت زهرا تشييع شد.