PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اخبار باشگاه پرسپوليس

sunyboy
09-30-2008, 03:38 AM
سلام از این به بعد تمامی اخبار باشگاه پرسپوليس در این تا پیک قرار خواهد گرفت

pnugirl
10-08-2008, 12:10 PM
على كريمى هافبك تيم فوتبال پرسپوليس گفت: پرسپوليس در بهترين شرايط به مشهد مى رود و دوست دارم در اين ديدار هم براى سرخپوشان گلزنى كنم.وى افزود: ابومسلم چند فصل است كه به جمع مدعيان اضافه شده و در مشهد نيز بسيار عالى بازى مى كند اما در شرايط فعلى هيچ شانسى براى برد ندارد چرا كه پرسپوليس به هر ۳ امتياز اين ديدار احتياج دارد و در بهترين شرايط فنى و روحى، روانى قرار گرفته است. وى ادامه داد: در فكر گلزنى نيستم اما دوست دارم در اين بازى هم براى تيم محبوبم گلزنى كنم. فكر مى كنم پرسپوليس كمى در امر گلزنى مشكل دارد و به همين دليل وظيفه خودم مى دانم كه به خط حمله كمك كنم. كريمى خاطر نشان كرد: اصلا به ليست تيم ملى فكر نمى كنم و دوست ندارم در اين رابطه حرف بزنم چون در حال حاضر فقط به موفقيت پرسپوليس و قهرمانى با اين تيم فكر مى كنم
www.iransport.net (http://www.iransport.com)

pnugirl
10-08-2008, 12:12 PM
مديرعامل باشگاه پرسپوليس تهران اعلام كرد: با مساعدت كميته انضباطى فدراسيون فوتبال مشكل عليرضا نيكبخت حل شد.مصطفوى با اشاره به احضار نيكبخت به كميته انضباطى مربوط به بازى در مقابل استقلال گفت: نيكبخت در كميته انضباطى حاضر شد و با مساعدت رئيس اين كميته با باشگاه، وى براى تكرار نكردن رفتار خود تعهد داد و ۵۰۰ هزار تومان هم جريمه شد.
www.iransport.net

pnugirl
10-08-2008, 12:48 PM
در پايان جلسه تمريني پرسپوليس
قطبي: حرف هاي نيكبخت را پس از تعويض شنيدم
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: با توجه به حساسيت دربي پس از تعويض نيكبخت تمام حرفهايش را با گوش خود شنيدم.
http://www.pnu-club.com/imported/2008/10/134.jpg به گزارش خبرگزاري فارس، افشين قطبي در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: بعد از بازي استقلال كه متاسفانه 3 امتياز حساس را به نگرفتيم كمي سعي كرديم بچه‌ها را به روحيه اصلي برگردانيم.‌به همين دليل تمرينات پرسپوليس در هفته جاري را آسان‌تر برگزار كرديم تا انرژي لازم را دوباره به بازيكنان تزريق كنيم.
وي ادامه داد:‌سعي مي‌كنيم مقابل ابومسلم در نوبت‌هاي مختلف تعويض‌هايي را داشته باشيم تا بهتر شويم . من براي اين كار برنامه‌ريزي‌هاي قبلي دارم و فكر مي كنم بعد از بازي با استقلال بهترين موقع است تا در سيستم و نفرات تغييراتي را انجام دهيم. البته هنوز تصميم نهايي رانگرفته‌ام و اميدوارم فردا بتوانم به تصميمي كه گرفته ام افتخار كنم.
قطبي يادآور شد: فيلم بازي ابومسلم را آناليز كرده ام و چند نفر از نزديكان ما بازي ابومسلم را از نزديك ديده‌آند و مطمئن هستم بعد از 2 باخت آنها انگيزه زيادي دارند و در مقابل ما خواهند جنگيد.
سرمربي پرسپوليس همچين در مورد مصدومان پرسپوليس گفت: چند بازيكن مصدوم، اما فكر مي كنم آنها در بازي فردا بدون مشكل بتوانند ما را همراهي كنند. متاسفانه بازيكنان خوبي مثل الونگ و خليلي را نداريم كه من از اين بابت ناراحت هستم.
وي در خصوص برخورد نامناسب برخي بازيكنان با خبرنگاران گفت: بازيكنان ما خوشبختانه هيچ مشكلي با خبرنگاران ندارند. بازيكنان و خبرنگاران بايد حرفه‌اي باشند چون وظيفه خبرنگاران خبررساندن از طريق رسانه‌هاي گروهي است و بازيكنان بايد اخلاق را به خوبي رعايت كنند، اما به نظرم استقلالي‌ها با توجه به اينكه فكر مي‌كردند در مقابل ما برنده قطعي هستند بعد از گل خوردن از پرسپوليس در دقيقه87 كمي احساسي شدند چون بازي برده را مساوي كردند.
وي افزود: در اين كار احتياج به تجربه و آموزش داريم اميدوارم تيم‌هاي مختلف در رده جوانان اين موارد را حتماً به بازيكنان خود يادآوري كنند تا فوتبال ايران موفق شود. هر بازيكن وظيفه‌اش فقط خدمت داخل زمين نيست بلكه در بيرون زمين نيز مانند زندگي بايد حرفه‌اي عمل كنند.
قطبي همچنين درباره اظهارات اخير سرمربي ابومسلم گفت: تيم من پرسپوليس است نه كهكشاني. ابومسلمي‌ها تيم بسيار خوبي دارند و در حال حاضر زير فشار هستند و مطمئن هستم به هر دري خواهند زد تا ما را متوقف كنند.
وي راجع به شرايط ماركو نيز اظهار داشت: ماركو يك مربي حرفه‌اي است و در فصل جاري سه بار به برزيل رفته است. 2بار براي پيدا كردن ديكارمو بود و يك بار هم به علت سكته مغزي پدرش كه متاسفانه پدر او فوت كرد و مشغله كاري او زياد شد.
وي افزود: متاسفانه ماركو تك پسر خانواده است و مادرش نيز بسيار پير است پس بايد به او فرصت داد كه حداقل 10 روز به خانواده‌اش برسد، اما مطمئنم با توجه به صحبت‌هاي روز گذشته ماركو تا سه روز آينده به تهران برمي‌گردد.
قطبي ادامه داد: در چارچوب باشگاه قرار بود كه ماركو حقوق عقب‌افتاده و آپارتمان خود را هر چه زودتر بگيرد اما باشگاه ما مثل تمام باشگاه‌هاي ايراني كمي در اين خصوص فرصت خواست. من هم به ماركو گفتم به ايران بيايد تا در چند روز آينده مشكل وي حل شود.
قطبي همچنين درخصوص عليرضا نيكبخت واحدي تاكيد كرد:من نيكبخت واحدي را به كميته انضباطي نفرستادم، اما همه بدانند كه پس از تعويض نيكبخت كه فكر كنم او دوست نداشت پرسپوليس بازنده باشد تمام لب‌خواني‌هاي او را با گوشم شنيدم، اما ما مثل يك خانواده هستيم و اگر كميته انضباطي قرار باشد در باشگاه تشكيل شود بايد من در آن حضور داشته باشم.
وي افزود: من فردا مي‌توانم از نيكبخت استفاده كنم چون از وي ناراحت نيستم و فكر مي كنم نيكبخت نيز از من ناراحت نيست.
سرمربي تيم پرسپوليس در پايان در خصوص طلبش از باشگاه پرسپوليس نيز اظهار داشت: من به بعضي از چيزها پس از 2 سال در ايران عادت كردم، اما در اين خصوص هيچ حرفي نمي‌زنم و همه را به مسئولان باشگاه پرسپوليس واگذار مي كنم.
منبع: خبرگزاری فارس