PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لغو قطعی ثبت نام آزمون های فراگیر در سال ۸۹

sunyboy
10-28-2009, 03:07 AM
براساس خبر دیشب مبنی بر لغو آزمون های فراگیر از سال ۸۹ این خبر توسط بخش خبری ۲۰:۳۰ شبکه ۲ سیما پیگیری شد و قائم مقام دانشگاه پیام نور خبر از لغو ۱۰۰% ثبت نام در آبان ماه داد .

بر اساس این گزارش ثبت نام آزمون های فراگیر سال ۸۹ که قرار بود در آبان ماه انجام گیرد به طور قطعی لغو شده است .
.

.

در این گفتگو فداکار با تاکید بر تخلف موسسات غیر قانونی فراگیر احتمال لغو ۹۰% این آزمون ها را داد.

riazi
10-29-2009, 12:17 PM
واقعاً مسخرست. این دیگه مصداق صریح پاک کردن صورت مسئلست. با خاطیان نمی توانیم برخورد کنیم. کل آزمون را حذف می کنیم؟!!!!

akramebadi
11-01-2009, 03:25 PM
نهههههههههههههههههههههههه ههههههه
تورو خدا!!!!!!!

Silence
11-01-2009, 05:35 PM
خیلی خبر ثقیلی بود . نه برای من ! برای یکی از دوستانم که میخواست رشته مورد علاقشو بخونه . کلی هق هق کرد :(

solavisi
09-05-2010, 11:06 AM
تو این 2سال انقدر نظرشونو عوض کردن نظرای مختلف دادن که ادم نمی دونه با چه سازشون برقصه!! پارسالم که نتونستن موسسات غیر مجاز تعطیل کنن همین گفتن! :114:

کمبل
09-21-2010, 09:26 AM
من سوال کردم نباید جای جواب دادن.سوالمو حذف میکردید!!!!!!!!!!!!!!!!!

b28800
09-21-2010, 10:14 AM
باور نكنيد موقع ثبت نام از مبالغ ثبت نام وپول شهريه ها نمي توان چشم پوشي كرد.مگر همين آقايون پارسال نگفتند منابع تا 4سال ديگر تغيير نمي كنه ديديد تغيير كرد.اصلا"نگران نباشيد.

sevenstar
09-21-2010, 11:08 AM
پس اونایی که واسه کلاس های فراگیر ثبت نام کرده بودند و هزینه هاشونم پرداخت کرده بودن چی کار کنند ؟

gigi_alex
10-03-2010, 09:01 AM
سلام من می خواستم امسال تو کارشناسی ناپیوسته آزمون فراگیر پیام نور شرکت کنم. امسال ثبت نام هست یا نه؟

NEGAHEFARDA
10-03-2010, 09:19 AM
بله هست !!!!
اون طرحی که لغو شده برای دی ماه وبهمن ماه بوده ( همون مدلی که سالها اااا قبل بود ) 2 بار آزمون می گرفتن !!! ولی آزمونهای تابستان ( اردیبهشت یا خردا و یا شهریور : به حرحال ) سر جای خودش هست !!! و کاردانی به کارشناسی کارشناسی - و ارشد و..... سرجاش هست !

ان شاالله قبول بشی و موفق باشی .:36:

gigi_alex
10-03-2010, 11:31 AM
بله هست !!!!
اون طرحی که لغو شده برای دی ماه وبهمن ماه بوده ( همون مدلی که سالها اااا قبل بود ) 2 بار آزمون می گرفتن !!! ولی آزمونهای تابستان ( اردیبهشت یا خردا و یا شهریور : به حرحال ) سر جای خودش هست !!! و کاردانی به کارشناسی کارشناسی - و ارشد و..... سرجاش هست !

میشه بگید تاریخ ثبت نام کی هست؟:72:

NEGAHEFARDA
10-03-2010, 12:53 PM
میشه بگید تاریخ ثبت نام کی هست؟:72:

ثبت نام برای شرکت در آزمون :

و دریافت کارت ثبت نام : ( نزدیک دی ) یک الی 2 هفته مونده به عید و..... مییاد ...... و آزمونش باید برای برج 4- 5 باشه !!!! که جوابش شهریور بیاد !!!

میتونی دفترچه دوره قبل رو پیدا کنی از کم و کیفیت کار آگاه بشی !!!!

موفق باشید .

sevenstar
10-03-2010, 02:06 PM
بله هست !!!!

خب نگاه فردا من میخواستم یه رشته دیگه بخونم از طریق فراگیر ( همزمان 2 تا رشته ) الان دیگه نمیتونم از طریق فراگیر وارد دانشگاه بشم ؟ :169::114:

NIMA.N
10-04-2010, 12:13 PM
ثبت نام برای شرکت در آزمون :

و دریافت کارت ثبت نام : ( نزدیک دی ) یک الی 2 هفته مونده به عید و..... مییاد ...... و آزمونش باید برای برج 4- 5 باشه !!!! که جوابش شهریور بیاد !!!

میتونی دفترچه دوره قبل رو پیدا کنی از کم و کیفیت کار آگاه بشی !!!!

موفق باشید .

طبق اخبار رسيده در امسال ثبت نام زودتر انجام خواهد شد .و در اواخر مهر و يا اوايل آبان ثبت نام انجام مي شود
و آزمون آن نيز در بهمن و يا اسفند ماه سال 89 مي باشد

NEGAHEFARDA
10-04-2010, 01:15 PM
خب نگاه فردا من میخواستم یه رشته دیگه بخونم از طریق فراگیر ( همزمان 2 تا رشته ) الان دیگه نمیتونم از طریق فراگیر وارد دانشگاه بشم ؟ :169::114:

مشکلی نداره که شما هم خانم هستید و این که مشکل سربازی و ... هم ندارید !!!

میشه از طریق فراگیر 2 تا رشته رو خوند : رشته ای در دانشگاه پیام نو و دولتی علمی کاربردی : آزاد و............. + فراگیر : مشکلی نداره که !!!!

زمان ثبت نام و دو بار آزمون گرفتن در سال بحثش مطرح شده بود که : دقیقا مثل سال قبل که گفتند فراگیر آزمونش برگزار نمیشه !!!!! مردم رو کشته بودن !!!!! فقط آزمون 1 بار برگزار شد . همین....
سوالی داشتی بپرس !!!!

موفق باشی .

NEGAHEFARDA
10-04-2010, 01:15 PM
طبق اخبار رسيده در امسال ثبت نام زودتر انجام خواهد شد .و در اواخر مهر و يا اوايل آبان ثبت نام انجام مي شود.
و آزمون آن نيز در بهمن و يا اسفند ماه سال 89 مي باشد

برادر عزیز : اگه این طوری باشه !!!!! نتیجه هاش برای اسفند بیاد برای ترم 2 دانشجوی جدید الورد میخواد بگیرهههه !!!!! نمیشه که میشه ؟ ویا میخواد 2 بار آزمون برگزار کنه ؟ والله من موندم چی بگم ......

به نظر من یه تماس به گروه فراگیر پیام نور مرکز همه چی رو هل میکنه !!!! من همیشه با اونها مشورت میکردم بهتر بوده . :109:

یا علی ....

NIMA.N
10-04-2010, 02:02 PM
برادر عزیز : اگه این طوری باشه !!!!! نتیجه هاش برای اسفند بیاد برای ترم 2 دانشجوی جدید الورد میخواد بگیرهههه !!!!! نمیشه که میشه ؟ ویا میخواد 2 بار آزمون برگزار کنه ؟ والله من موندم چی بگم ......

به نظر من یه تماس به گروه فراگیر پیام نور مرکز همه چی رو هل میکنه !!!! من همیشه با اونها مشورت میکردم بهتر بوده . :109:

یا علی ....

از خبرهای من مطمئن باشید

قراره کلا" پذیرش دانشجویان فراگیر پیام نور در نیمسال دوم صورت گیرد.
این خبر رو رئیس دانشگاه داده.

باز هم دوباره : از خبرهای من مطمئن باشید :170:

Borna66
10-04-2010, 02:57 PM
من سوال کردم نباید جای جواب دادن.سوالمو حذف میکردید!!!!!!!!!!!!!!!!!
با سلام
دوست عزيز به جاي ارسال پست هاي اسپم و توهين اميز !!!منتظر مي بوديد تا سوالتون رو جواب بديد ولي انگار صبر نداريد و پست سره هم پست اسپم و بي مورد ميديد:265:
در صورت تكرار اين گونه موارد توسط هر كاربري برخورد ميشود:169:

روزگار خوش

شبنم حیدری
10-16-2010, 03:51 PM
سلام
من گیج شدم. می خواهم برای ارشد فراگیر میخوام شرکت کنم. زمان کنکور و ثبت نام را میشه بهم بگین.ممنون

sevenstar
10-16-2010, 04:27 PM
مشکلی نداره که شما هم خانم هستید و این که مشکل سربازی و ... هم ندارید !!!

میشه از طریق فراگیر 2 تا رشته رو خوند : رشته ای در دانشگاه پیام نو و دولتی علمی کاربردی : آزاد و............. + فراگیر : مشکلی نداره که !!!!

زمان ثبت نام و دو بار آزمون گرفتن در سال بحثش مطرح شده بود که : دقیقا مثل سال قبل که گفتند فراگیر آزمونش برگزار نمیشه !!!!! مردم رو کشته بودن !!!!! فقط آزمون 1 بار برگزار شد . همین....
سوالی داشتی بپرس !!!!

موفق باشی .

ای ی ی ی بابا
بچه جون گوش کنن ببین مامان چی میگه بعد نظر بعده
من میگم مگه مدیر نمیگه فراگیر برداشته شد پس من دیگه نمیتونم از طریق فراگیر اقدام کنم واسه رشته دوم ؟

مرسی گلم از جوابت

gigi_alex
10-18-2010, 10:21 AM
سلام
ببینم اصلا امسال ثبت نام هست یا نه. من می خوام کاردانی به کارشناسی شرکت کنم رشته کامپیوتر

zoha.
10-18-2010, 11:28 AM
سلام
خیلی ببخشید ولی من درست متوجه نشدم:169: مدیر سایت اعلام کردن لغو قطعی ثبت نام ..ولی شما میگید ثبت نام هست :42: بالاخره کدوم خبر درسته؟ ممنون میشم جواب بدید

مژگان
10-18-2010, 11:49 AM
واقعاً مسخرست. این دیگه مصداق صریح پاک کردن صورت مسئلست. با خاطیان نمی توانیم برخورد کنیم. کل آزمون را حذف می کنیم؟!!!!
همین و بگو...حالا من برای ارشد چیکار کنم ؟:168::168::168:

NIMA.N
10-18-2010, 01:10 PM
سلام
ببینم اصلا امسال ثبت نام هست یا نه. من می خوام کاردانی به کارشناسی شرکت کنم رشته کامپیوتر

سلام.
بله ثبت نام هست ولي تاريخ دقيق آن هنوز مشخص نشده.

سلام
خیلی ببخشید ولی من درست متوجه نشدم:169: مدیر سایت اعلام کردن لغو قطعی ثبت نام ..ولی شما میگید ثبت نام هست :42: بالاخره کدوم خبر درسته؟ ممنون میشم جواب بدید

سلام.
اول اينكه اين خبر مربوط مي شود به آزمون سال پيش.
دوم اينكه امسال برگزار مي شود و لي هنوز تاريخ دقيق ثبت نام مشخص نيست

baran69
10-19-2010, 10:28 PM
سلام
یه سوال دارم اما نمی دونم جاش اینجا هست یا نه
اگه کسی می دونه لطفاً جواب بده
من می خوام آزمون فراگیر کارشناسی پیوسته شرکت کنم
ما اصلاً از نحوه ی پذیرش فراگیر چیزی نمی دونم
قبلاً به این صورت بود که شما هر مرکزی که می خواستید درس بخونید دفترچه رو از همون دانشگاه تهیه می کردید اما الان ظاهراً فرق کرده
می شه بگید چطوری دانشجو می گیرن ؟ بر اساس نمره ی علمی توی آزمونه آیا ؟؟؟؟
مثلاً من که می خوام کرج ، واحد مرکزی قبول شم چی کار باید کنم؟

Redboy64
10-20-2010, 07:23 PM
سلام دوست عزیزشما در زمان ثبت نام اینترنتی 10 محل رو به ترتیب اولویت انتخاب میکنی بعد از ازمون در صورتیکه نمره مناسب رو کسب کنی میتونی تو دانشگاهی که دوست داری قبول شی.
فقط اینو بدون که برای قبولی تو دانشگاه کرج نمرات بالایی بگیری ولی قبولی تو دانشگاه ماهدشت راحت تره.
موفق باشی

solavisi
01-05-2011, 12:30 PM
همین و بگو...حالا من برای ارشد چیکار کنم ؟:168::168::168:
همن روزا ثبتنامه

Borna66
01-05-2011, 02:27 PM
با سلام
دوست گرامي اگر بيشتر دقت كنيد تاريخ خبر را مشاهده كنيد خبر قديمي مي باشد :105:

دانلود رایگان دفترچه راهنماي كنكور مقطع کارشناسی فراگیر نوبت ۲۲ دانشگاه پیام نور (http://pnu-club.com/pnu.thread44327.html)

روزگار خوش