PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد دانشجویان مشروطی ورودی 88

mitra123456
10-19-2009, 12:45 AM
بچه ها سلام
الان تو سایت پیام نور تهزان یه اطلاعیه اومده به ای شرح که توی عکس گذاشتم؟
این یعنی چی که دانشجویان مشروط فقط باید دروس مشروطی رو بردارن؟
یعنی من این ترم باید فقط 2 واحد و فقط 2 واحد بردارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:99:
یا نه منظورشون اینه که باید از 12 واحد 2 واحد افتادمم بردارم؟
اخه مگه با 2 واحد میشه کلاسا شروع شه؟
اکثرا مشروطین دیگه

eastboy
10-19-2009, 02:39 AM
بچه ها سلام
الان تو سایت پیام نور تهزان یه اطلاعیه اومده به ای شرح که توی عکس گذاشتم؟
این یعنی چی که دانشجویان مشروط فقط باید دروس مشروطی رو بردارن؟
یعنی من این ترم باید فقط 2 واحد و فقط 2 واحد بردارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:99:
یا نه منظورشون اینه که باید از 12 واحد 2 واحد افتادمم بردارم؟
اخه مگه با 2 واحد میشه کلاسا شروع شه؟
اکثرا مشروطین دیگه
سلام
اون فرم مربوط به دانشجویان ورودی 88 فراگیر که مشروط درس یا مشروط میانگین هست میشه.
شما اگه ورودی فراگیر 88 هستید و پیام کارنامه شما در سایت سنجش قبول قطعی بوده نیازی به پر کردن اون فرم ندارید و مثل دانشجویان عادی از 1 آبان انتخاب واحد کنید.
ولی اگه پیام کارنامه شما در سایت سنجش مشروط درس یا میانگین بوده یا کلا قبولی مشروط بله این فرم رو باید پر کنید ودرس هایی رو که براتون مشخص کردن میتونید بردارید و متاسفانه اجازه اخذ درس دیگه ای رو ندارید.
متاسفم ولی این دانشگاه ساز و کار درستی نداره و متاسفانه واحد های دانشگاهی هم جهت اطلاع رسانی کار خاصی نمیکنن .

NIMA.N
10-19-2009, 09:56 AM
ودرس هایی رو که براتون مشخص کردن میتونید بردارید و متاسفانه اجازه اخذ درس دیگه ای رو ندارید.

من توي اين موضوع هنوز شك دارم و نمي دونم كه قضيه چيه. امروز پيگيري ميكنم و خبرشو همينجا ميدم

mitra123456
10-19-2009, 10:05 AM
پس اینم پیگیری کنید که من که توی سایت سنجش زده قبول و نزده هیچ نوع مشروطی چرا موقع انتخاب واحد دیدم هم یه درس افتادم هم معدلم 11.5 شده و اینم بگید حالا که انتخاب واحد کردم و 230 هزار تومنش هم ریختم به حساب چی میشه جریان من؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mitra123456
10-19-2009, 10:29 AM
من الان زنگ زدم پیام نور ولی اون طرف فقط همین رو به من گفت که اگه معدلت زیر 12 هست ولی تو سنجش زده قبل یعنی با تراز قبول شدی
این یعنی من جزو اونها هستم؟؟؟؟ یا بالاخره جزو اون کسایی که فقط دروس مشروطی رو باید بخونند نیستم؟؟؟

NIMA.N
10-19-2009, 10:55 AM
امسال كلا" سيستم سازمان سنجش توي قبولي دانشجويان فراگير اشتباهات زيادي كرده و دوستاني كه نرفتن اعتراض كتبي بنويسن حقشون ضايع شده. چون بسيار از مردودين با پر كردن فرم اعتراض قبول شدن

eastboy
10-19-2009, 12:18 PM
من الان زنگ زدم پیام نور ولی اون طرف فقط همین رو به من گفت که اگه معدلت زیر 12 هست ولی تو سنجش زده قبل یعنی با تراز قبول شدی
این یعنی من جزو اونها هستم؟؟؟؟ یا بالاخره جزو اون کسایی که فقط دروس مشروطی رو باید بخونند نیستم؟؟؟
میترا خانوم به اینی که میگم خوب توجه کنید:
اگه تو سایت سنجش نتیجتون قبول بوده شما قبول قطعی هستید و میتونید کلیه درسهایی این ترم و ترم دانشپذیریتون رو که نمره خامشون زیر 10 بوده بردارید و مشکلی نیست.
برای اطمینان شما در سایت گلستان در قسمت اطلاعات جامع دانشجو کلیک کنید و در اون صفحه روی اطلاعات پرسنلی کلیک کنید و در صفحه ای که باز شده جلوی نوع ورود به دانشگاه اگه دانشپذیر مشروط درس یا میانگین باشید حتما این درج شده .اگه که نبود خب قبول قطعی هستید.
ولی در صورتی که مشروط درس یا میانگین باشد فقط دروسی رو که نمره ترازتون زیر 10 بوده و باعث مشروط شدتنون شده رو میتونید بردارید و تا پایان ترم پاس کنید این بار با نمره خام بالای 10 و اجازه انتخاب دروس دیگه ای رو ندارید.
اگر هم مشروط میانگین باشد یعنی در آزمون فراگیر معدل کل ترازتون زیر 12 باشه باید 2 درس دانشپذیری رو انتخاب و تا پایان ترم این بار با معدل کل خام بالای 12 بگذرانید.
این ترم بر خلاف دوره دانشپذیری و آزمون فراگیری که شرکت کرده بودید هم معدل هم نمرات خام هستن یعنی همون نمرات ورقه امتحانی ولی در آزمون فراگیر نمرات تراز شدن و بر اساس نمرات تراز شده قبول یا مشروط شدید.

NIMA.N
10-19-2009, 01:35 PM
اگه تو سایت سنجش نتیجتون قبول بوده شما قبول قطعی هستید و میتونید کلیه درسهایی این ترم و ترم دانشپذیریتون رو که نمره خامشون زیر 10 بوده بردارید و مشکلی نیست.
برای اطمینان شما در سایت گلستان در قسمت اطلاعات جامع دانشجو کلیک کنید و در اون صفحه روی اطلاعات پرسنلی کلیک کنید و در صفحه ای که باز شده جلوی نوع ورود به دانشگاه اگه دانشپذیر مشروط درس یا میانگین باشید حتما این درج شده .اگه که نبود خب قبول قطعی هستید.
ولی در صورتی که مشروط درس یا میانگین باشد فقط دروسی رو که نمره ترازتون زیر 10 بوده و باعث مشروط شدتنون شده رو میتونید بردارید و تا پایان ترم پاس کنید این بار با نمره خام بالای 10 و اجازه انتخاب دروس دیگه ای رو ندارید.
اگر هم مشروط میانگین باشد یعنی در آزمون فراگیر معدل کل ترازتون زیر 12 باشه باید 2 درس دانشپذیری رو انتخاب و تا پایان ترم این بار با معدل کل خام بالای 12 بگذرانید.
این ترم بر خلاف دوره دانشپذیری و آزمون فراگیری که شرکت کرده بودید هم معدل هم نمرات خام هستن یعنی همون نمرات ورقه امتحانی ولی در آزمون فراگیر نمرات تراز شدن و بر اساس نمرات تراز شده قبول یا مشروط شدید.
تاييد ميشه

mitra123456
10-19-2009, 01:37 PM
سلام
اینقدر استرس داشتم رفتم دانشگاه خیالم راحت شد
توی سنجش زده قبول توی پرسنلی هم هیچی نزده
اونجا هم گفتن اگه سنجش زده قبول با خیال راحت انتخاب واحد کن
به من گفتن اون نمره ها نمره خام هستند و شما روی تراز نمرتون بالاتر شده و قبول شدید (البته اگه توی سنجش زده قبول) ولی باید اون یک درس افتاده رو برداریو پاس کنی
پس بالاخره اون اعلامیه شامل حال من نمیشه
از eastboy زیز هم تشکر میکنم که الان که از دانشگاه اومدم همون حرفای اونارو دقیق زده و معلومه که اطلاعاتشونو دقیق و کامل میگیرن به بقیه میدن
با تشکر
بازم اگه چیزی فهمیدید بگید با تشکر از همه

bahman2008
10-19-2009, 05:58 PM
از 1/8/88 ثبت نام باید کرد ؟ ( فراگیر ورودی 88 قبول قطعی ) من رفتم تو سایت گلستان و انتخاب واحد کردم و شهریه رو هم پرداخت کردم . تکلیف من چی میشه ؟

NIMA.N
10-19-2009, 09:26 PM
از 1/8/88 ثبت نام باید کرد ؟ ( فراگیر ورودی 88 قبول قطعی ) من رفتم تو سایت گلستان و انتخاب واحد کردم و شهریه رو هم پرداخت کردم . تکلیف من چی میشه ؟

شما كه قبول قطعي هستيد احتياجي نيست 1 آبان دوباره انتخاب واحد كنيد.
اون 1 آبان مخصوص مشروطين هست.

farzad88
10-20-2009, 01:22 AM
با سلام
من ورودی 88ارشد فراگیر هستم.قبول قطعی اعلام شدم اما طوری که گفتن نمرات خام شاید زیر 12 هم داشته باشم.توی سیستم گلستان هر موقع مراجعه کردم برای انتخاب واحد باز نمیشه همچنین توی قسمت شهریه هم مبلغ صفر وارد کرده آیا امکان داره که من می باید نیمسال دوم انتخاب واحد کنم؟
یا شاید هم بایستی شهریه دانشپذیری رو اول پرداخت کنم بعد بیام توی سیستم برای انتخاب واحد و بقیه مراحل؟

pdfstore.ir
10-20-2009, 03:10 AM
با سلام
من ورودی 88ارشد فراگیر هستم.قبول قطعی اعلام شدم اما طوری که گفتن نمرات خام شاید زیر 12 هم داشته باشم.توی سیستم گلستان هر موقع مراجعه کردم برای انتخاب واحد باز نمیشه همچنین توی قسمت شهریه هم مبلغ صفر وارد کرده آیا امکان داره که من می باید نیمسال دوم انتخاب واحد کنم؟
یا شاید هم بایستی شهریه دانشپذیری رو اول پرداخت کنم بعد بیام توی سیستم برای انتخاب واحد و بقیه مراحل؟

توی سیستم گلستان خیلی سئوالات را نمی توانی جواب بگیری ... اگر می توانی حتما به سایتهای دیگر هم سری بزن

درضمن خیلی نگران نباش :247:

nazli
10-25-2009, 08:28 PM
سلام لطفا بگين اگه كسي نخواد سركلاسها بره خودش بخونه وامتحان ميان ترم نده ميشه؟؟وانوقت نمره اخرترمش چطور محاسبه ميشه اخه 6نمره واسه استاده

NIMA.N
10-26-2009, 08:56 AM
سلام لطفا بگين اگه كسي نخواد سركلاسها بره خودش بخونه وامتحان ميان ترم نده ميشه؟؟وانوقت نمره اخرترمش چطور محاسبه ميشه اخه 6نمره واسه استاده

سلام دوست عزيز. بله ميشه. اينجوري نمره پايان ترم شما از 20 نمره حساب ميشه. ولي اگر سر كلاسها بري و نمره ميان ترم داشته باشي نمره پايان ترم شما از 14 نمره محاسبه ميشه و 6 نمره ديگه هم دست استاد كه بر اساس حضور در كلاس و نمره ميان ترم اون 6 نمره رو ميده.
در ضمن حضور در كلاسهاي عملي 100% اجباري هست.

nazli
10-27-2009, 08:59 PM
سلام باتشكر ازاينكه جواب سوال قبليم رو داديد خواستم بپرسم تو صفحه گزارش ثبت نام دانشجو درطول ترم من نوشته درحال ثبت نام .من همه مراحل ثبت نام روگذروندم وبرگ انتخاب واحدو دادم دانشگاه شهريه روهم واريز كردم اين يعني چي؟؟ مگه ثبت نام .من تموم نشده بعد بامشكل روبرو نشم

NIMA.N
10-27-2009, 10:02 PM
سلام. نه اين براي همه اينو مينويسه نگران نباشيد

nazli
11-01-2009, 07:16 PM
سلام خسته نباشيد تو حواب سوال قبلم گفتين ميشه سركلاس نرفت كلي حال كردم چون اصلا امكان حضورسر كلاس بعدازظهر روندارم اما وقتي اتز واحد برنامه ريزي دانشگاه پرسيدم درسته جوابشون سرته نداشت اما باز منو به شك انداخت گفتن اگه سر كلاس نريم هم نمره از 14 هست تورو خدا يه جواب قطعي بهم بدين يا بگين از كجاتودانشگاه ميتونم خبردرست بگيرم ميترسم روشهادراينباره فرق داشته باشه بعد مكره كم بيارم من دانشجوي واحد تبريزم

sunyboy
11-01-2009, 08:25 PM
سلام خسته نباشيد تو حواب سوال قبلم گفتين ميشه سركلاس نرفت كلي حال كردم چون اصلا امكان حضورسر كلاس بعدازظهر روندارم اما وقتي اتز واحد برنامه ريزي دانشگاه پرسيدم درسته جوابشون سرته نداشت اما باز منو به شك انداخت گفتن اگه سر كلاس نريم هم نمره از 14 هست تورو خدا يه جواب قطعي بهم بدين يا بگين از كجاتودانشگاه ميتونم خبردرست بگيرم ميترسم روشهادراينباره فرق داشته باشه بعد مكره كم بيارم من دانشجوي واحد تبريزم
ببینید دوست عزیز!

اگر سرکلاس برین و در امتحان میان ترم و ارائه پروژه و غیره شرکت کنید میتونید شانس خودتان را در گرفتن نمره میان ترم که 6 نمره است رو امتحان کنید مثلا شما در یک درس نمره میان ترم 5 را اخذ کردید! در پایان ترم که نمرات از 14 میباشد! شما مثلا اگر 10 گرفیتید با نمره میان ترم شما جمع میشود 5+10=15
اما اگر سر کلاس نرفتین یا در امتحان میان ترم شرکت نکردین در امتحان پایات ترم که از 14 میباشد هر چند گرفیتن به 7/10 حساب میشه یعنی هر نمره ای بگیرید ضرب در 10 میشه و تقسیم بر 7 مثلا اگر از نمره پایان ترم که از 14 میباشد 7 بگیرید این نمره ضرب در 10 میشود بعد تقیسم بر 7 که میشه 10 و قبول میشوید! با این حساب برای اخذ نمره بالاتر بهتره سر کلاسها شرکت کنید یا لا اقل در امتحان میان ترم هر درس حضور داشته باشید که نمره میان ترمی داشته باشید! البته میتوانید سر کلاس نرین و تمرکزتان را برای پایان ترم متمرکز کنید!
البته در دروس عملی و آزمایشگاهی باید سر کلاس حضور داشته باشید! ورگنه اون درس حذف خواهد شد!

موفق باشید!

با احترام مدیریت باشگاه