PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اطلاعاتی اولیه و مهم برای ورودی های جدید ( و همچنین ورودیهای قدیمی)

NIMA.N
10-10-2009, 07:38 PM
نکاتی هرچند کم ولی مهم برای ورودی های جدید در نظر گرفتیم که خواندن آن برای ورودی های قدیمی نیز توصیه می شود.

دانشجویان جهت اخذ ۶ نمره میان ترم لازم است حتما در سر کلاس حاضر شده و حداقل دو سوم از کل کلاسها را حضور داشته باشند.ضمنا دانشجو ملزم به حضور در امتحان میان ترم میباشد و برگه میان ترم باید توسط استاد ضمیمه برگه نهایی شود، اما این به معنی اجباری بودن کلاسها نمی باشد و در صورت عدم حضور دانشجو در کلاس، نمره خام از ۱۴ در ده هفتم ضرب شده ( نمره خام ضرب در ۱۰ و سپس تقسیم بر ۷ ) و از ۲۰ محاسبه می شود. البته دروسی که دارای واحد عملی می باشند،حضور در کلاس الزامی بوده ودر صورت عدم حضور دانشجو ، نمره صفر برای بخش عملی منظور می شود.
.

جهت اخذ نمرات از سایت گلستان در قسمت مشاهده نتایج آزمون صرفا نمرات تستی به صورت خام موجود می باشد و نمرات میان ترم نیز پس از ثبت قابل مشاهده است. ولی نمره نهایی هر درس در اطلاعات جامع دانشجو قابل رویت است و دانشجو لازم است در پایان هر ترم از ثبت نمرات خود در اطلاعات جامع مطمئن شده و در صورت عدم ثبت مراتب را به بخش امتحانات مرکز خودتان اعلام نماید.
.

در دروسی مانند پروژه و کارآموزی ، دانشجو موظف است لیست نمره را از امتحانات اخذ نموده و به استاد تحویل نماید ، و در دروسی که دانشجو معرفی به استاد می شود حتما باید فرم مربوطه را از آموزش دریافت و به استاد تحویل نماید.
.

دانشجویانی که دروس عملی یا شفاهی مانند ترجمه شفاهی یا تربیت بدنی دارند و ترجمه شفاهی ۱ و ۲ و ۳یا تربیت بدنی ۱ و ۲ را با هم در یک ترم اخذ نمایند ، لازم است بطور جداگانه در کلاسهای هر درس شرکت کرده و آزمون هر درس را مجزا انجام دهند.
.

هنگام برگزاری امتحانات داشتن کارت دانشجویی و پرینت انتخاب واحد ضروری می باشد و در صورت نداشتن این مدارک از ورود شما به سر جلسه امتحان جلوگیری می شود.
.

l3_rang
10-10-2009, 10:33 PM
خيلي خوب بود

لطف كنين درباره واريز شهريه هم بگين
:78:
همون زماني كه داشنگاه اعلام كرده شهريه بريزن يا ديرتر هم بشه موردي پيش نمياد؟؟؟؟

sarfaraz
10-10-2009, 11:45 PM
من شخصا خیلی با سیستم پیام نور حال می کنم

تو پیام نور بر عکس دانشگاه های سنتی که دانشجو نوکر و اسیر استاد هست

اینجا شما منابع جدید و دست اول رو مطالعه می کنید و مزد دانسته های خودتون رو می گیرید

پیام نور برای خود من دریچه ای برای دانستن هست

NIMA.N
10-11-2009, 12:00 AM
خوب در مورد شهريه كه تا ترم هاي قبل بيشتر افراد خيلي ديرتر از موعد مقرر شهريه رو واريز ميكردند اما اين ترم سخت گرفتن و ممكنه واقعا" ترمتون حذف كنن. به نظر من ريسك كنين.

l3_rang
10-11-2009, 12:36 PM
چه جالب!!!
پس اين ترم هم مثل ترمهاي قبلتر ريسك مي كنيم http://pnu-club.com/imported/2009/10/86.gif

Silence
10-11-2009, 07:26 PM
تازگیها که هر چی میگن عملی می کنن
بدون اطلاع قبلی به دلیل عدم واریز شهریه ترم تابستان ، انتخاب واحدمو غیر فعال کرده بودن :(
خب شاید من میخواستم با ترم جدید همه رو یه جا بریزم !

ریسک کنیم یا نکنیم ؟

والله اون 661 ریال رو هم ازمون گرفتن . فلسفش چی هست نمیدانم :دی

NIMA.N
10-11-2009, 07:34 PM
من كه ريسك نكردم و امروز رفتم تمام و كمال پولو تو حلقمشون كردم. البته بعيد ميدونم كاري انجام بدن. الان نصف بيشتر دوستاي خودم شهريه نريختن

l3_rang
10-11-2009, 08:54 PM
هه هه
پس معلوم ميشه اين پيام نور هنوز همون پيام نور قبليه http://pnu-club.com/imported/2009/10/95.gif