PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال مهم

saeid_safari
10-05-2009, 03:49 PM
با سلام و خسته نباشید
من امروز طبق جواب سازمان سنجش توی ازمون فراگیر کارشناسی قبول شدم
حالا 2 سوال مهم دارم
1: توی قسمت جواب سازمان فقط زده قبولی یا نه دیگه کارنامه رو نزده
چطوری میتونم درصد هامو ببینم؟؟؟؟؟
2:توی اعلامیه زیر قسمت قبولیهای فراگیر اومدن بر اساس حروف الفبا نام فامیلی هارو به 4 ردیف 1 و 2 و 3 و 4 تقسیم بندی کردن که نام فامیلی من توی ردیف 2 هستش حالا زیر اون تقسیم بندی نوشته :
آن دسته از پذيرفته شدگاني كه در ليست اسامي قبول‌شدگان دانشگاه شماره رديف آنان فرد مي‌باشد براي نيمسال اول و آن دسته از پذيرفته‌شدگاني كه در ليست اسامي قبول‌شدگان دانشگاه شماره رديف آنان زوج مي‌باشد براي نيمسال دوم ثبت‌نام بعمل خواهد آمد.
این یعنی بطور 100% من نیمسال دومیم؟؟؟؟ یا اگر برم یکشنبه واسه ثبت نام احتمال داره واسه نیمسال اول هم ثبت نامم کنن؟؟؟
هرکی میدونه خواهشا کمک کنه

mitra123456
10-05-2009, 10:25 PM
با تشکر از این ارسال مهم
خاهش میکنم مدیریت سایت جواب این سوالو که سوال همه هست رو بدن ممنون میشم

NIMA.N
10-05-2009, 10:47 PM
سلام

1: توی قسمت جواب سازمان فقط زده قبولی یا نه دیگه کارنامه رو نزده
چطوری میتونم درصد هامو ببینم؟؟؟؟؟

در اين مورد هنوز كارنامه نهايي منتشر نشده. تا منتشر نشدن نمي تونيد جايي ببينيد

2:توی اعلامیه زیر قسمت قبولیهای فراگیر اومدن بر اساس حروف الفبا نام فامیلی هارو به 4 ردیف 1 و 2 و 3 و 4 تقسیم بندی کردن که نام فامیلی من توی ردیف 2 هستش حالا زیر اون تقسیم بندی نوشته :
آن دسته از پذيرفته شدگاني كه در ليست اسامي قبول‌شدگان دانشگاه شماره رديف آنان فرد مي‌باشد براي نيمسال اول و آن دسته از پذيرفته‌شدگاني كه در ليست اسامي قبول‌شدگان دانشگاه شماره رديف آنان زوج مي‌باشد براي نيمسال دوم ثبت‌نام بعمل خواهد آمد.
این یعنی بطور 100% من نیمسال دومیم؟؟؟؟ یا اگر برم یکشنبه واسه ثبت نام احتمال داره واسه نیمسال اول هم ثبت نامم کنن؟؟؟

در مورد اين سوالتونم من پيگيري كردم. منتظر جوا سازمان سنجش هستم. اگر جوابي ارسال شد تا فردا صبح همينجا خبر ميدم

saeid_safari
10-06-2009, 02:43 PM
سلام
پیگیری کردیدببینید چی میشه جواب سوال من؟
سازمان جوابتونو داد؟؟؟
از دوستی اشنایی بپرسینم ممنون میشیم

NIMA.N
10-06-2009, 06:13 PM
خوب فعلا" جوابي براي ما ارسال نشده ولي از بعضي از افراد شنيديم كه به اين صورت هست

افرادي كه براي نيمسال اول ميتونن ثبت نام كنند: (بر اساس حروف الفبا)(رديف فرد)
1 ---------------------------------الف تا د-----------------------------شنبه ۱۸ مهر 88
3--------------------------------ط تا گ------------------------------دوشنبه ۲۰ مهر ۸8

.
.
.
افرادي كه براي نيمسال دوم ميتونن ثبت نام كنند: (بر اساس حروف الفبا)(رديف زوج)

2 ---------------------------------ذ تا ض-----------------------------یکشنبه ۱۹ مهر 88
4--------------------------------ل تا ی------------------------------سه شنبه ۲۱ مهر ۸8

البته اين دقيق نيست و كاملا" ما مطمئين نيستيم. ولي اينجوري شنيده شده

saeid_safari
10-10-2009, 10:05 AM
اقا سلام
امروز خیلیا میرن ثبت نام
پس معلوم میشه ماها که فردا میریم ثبت نام قطعا ترم دومی هستیم یا نیمسال اولی
اگه کسی اینو فهمید حتما به ما هم بگه
راستی چقدر پول باید با خودمون ببریم؟؟ برای روانشناسی کارشناسی

NIMA.N
10-10-2009, 12:03 PM
سلام. من در پست قبل كه گفتم به چه صورته.
شهريه فراگير با شهريه معمولي ها فرقي نداره.
شما حدود 200 تا 250 تومن با خودتون داشته باشيد

saeid_safari
10-10-2009, 12:13 PM
اقا دستت درد نکنه تو پست قبلی گفته بودی اما اون اعلام سازمان بود و خیلیا میگن عملیش نمیکنن واسه همین پرسیدم
در مورد پولم که دوست من پارسال واسه ثبت نام 65 تومن داد شما میگید 250 تومن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟
با عرض پوزش مطمئنم اشتباه میکنید

NIMA.N
10-10-2009, 12:42 PM
اقا دستت درد نکنه تو پست قبلی گفته بودی اما اون اعلام سازمان بود و خیلیا میگن عملیش نمیکنن واسه همین پرسیدم
در مورد پولم که دوست من پارسال واسه ثبت نام 65 تومن داد شما میگید 250 تومن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟
با عرض پوزش مطمئنم اشتباه میکنید

در مورد سوال اولتون خوب ما بر اساس اطلاع سازمان سنجش اينجلا حرف ميزنيم.
در مورد سوال دومتون هم اول اينكه شهريه ها از پارسال هر درس 15 % افزايش پيدا كرده و دوم اينكه بستگي به مركزتون داره كه چقدر بهتون براي ترم اول واحد بده. هر مركزي تعداد واحدي كه به دانشجويان ترمي اولي ميده فرق ميكنه . و ممكنه به شما 15 واحد بدن و ممكنه 8 واحد بدن پس معلوم نيست چقدر بدن ( البته از 8 واحد كمتر نيست و از 15 واحد هم بيشتر نيست)

saeid_safari
10-10-2009, 02:34 PM
خوب اگه حتی 16 واحدهم بدن ما موقع خرید دفترچه 56 هزار تومن دادیم که گفتن اون ماله ترمتون هم حساب میشه
ثانیا گرونترین واحد نظری 2900 تومن هست که در 16 میشه 50 تومن اگه بخوان شهریه ثابتشم بگن 70 تومن میشه 120 تومن که 56 دادیم میمونه مثلا 60 پس بازم به هر حال 200 یا 250 نمیشه
به هر حال ممنون از راهنماییتون

NIMA.N
10-10-2009, 02:58 PM
خوب اگه حتی 16 واحدهم بدن ما موقع خرید دفترچه 56 هزار تومن دادیم که گفتن اون ماله ترمتون هم حساب میشه
ثانیا گرونترین واحد نظری 2900 تومن هست که در 16 میشه 50 تومن اگه بخوان شهریه ثابتشم بگن 70 تومن میشه 120 تومن که 56 دادیم میمونه مثلا 60 پس بازم به هر حال 200 یا 250 نمیشه
به هر حال ممنون از راهنماییتون

دوست عزيز شما گفتين چقدر ببرم منم گفتم اوندر ببرين. فكر كنين شما 100 تومن برديد يهو بگن شده ميشه 120 تومن بعد چيكار ميكنيد. پس بهتره كمي بيشتر ببريد

saeid_safari
10-10-2009, 03:30 PM
اقا چشم ممنون از راهنماییت