PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش فتوشاپ بصورت تصویری و به زبان فارسی

Borna66
10-04-2009, 11:48 PM
این قضیه معرفی وب سایتهای مفید من خودم همیشه ناراحت هستم که چرا باید بالای ۹۰% وب سایتهایی که معرفی میکنم وب سایتهای انگلیسی زبان باشند و وب سایتهای فارسی زبان زیادی برای معرفی وجود ندارند، اما امروز با وب سایتی آشنا شدم که کار بسیار خوبش منو مجاب کرد که خیلی سریع دست به معرفی این وب سایت بزنیم. مدیر این وب سایت آقای بردیا علمی کار بسیار جالبی کرده و آموزشهای فتوشاپی رو بصورت ویدئویی همراه با توضیحات به زبان فارسی رو بصورت بسیار کارآمد و عالی درست کرده اند، مسلما اون قشر از کاربران فارسی زبانی که مشکل اینترنت کم سرعت دارند شاید تنونن به نحو احسنت از این وب سایت بهره ببرند اما برای کسانی که اینترنت پرسرعت دارند و به دنبال آموزشهای کاربردی و مفید هستند میتونه خیلی مفید باشه. البته پیشنهاد من به آقای بردیا علمی عزیز اینه که لینک دانلود آموزشها رو هم در وب سایتشون قرار بدهند تا کاربرانی که میخوان فایلهای رو داشته باشند بتونن به راحتی از آنها استفاده کنند. برای ایشون آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم روزی برسه که در قسمت معرفی سایت فقط سایتهای فارسی زبان مفید رو به شما عزیزان معرفی کنم
همچنسن در صورتیکه شما هم وب سایت و یا وبلاگی دارید که در آن مشغول آموزش یا فراهم کردن ابزارهای وب و طراحی هستید و چنانچه وب سایت شما تجاری نمیباشد میتوانید آدرس آنرا برای ما بفرستید تا ما بعد از بررسی و تایید آن، وب سایت شما را به کاربران itt معرفی نماییم
ورد به سایت (http://www.bardiaelmi.com/)

bahar68
01-28-2010, 06:12 PM
واقعاً فوق العاده است اما ای کاش لینک دانلود آموزش ها رو هم در سایت قرار بدن .