PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یکی از بهترین امکانات برنامه Winamp

Borna66
03-17-2009, 07:54 PM
سلام.

به جرأت میگویم برنامه Winamp بهترین پخش کننده فایلهای صوتی و تصویری است که نسبت به حجم کمش بهترین امکانات را در اختیار ما میگذارد.
تو این پست میخام یکی از بهترین امکانات برنامه Winampرا که باید بگویم هیچ برنامه ای این امکان را به کاملی Winamp ندارد معرفی کنم.
باب استفاده از این امکان شما میتوانید با تعریف کلیدهای میانبر در حالتی که حتی Winamp در حالت Minimize
قرار دارد اعمالی از قبیل کم و زیاد کردن صدا،پرش به آهنگ قبلی یا بعدی و ... را انجام دهید.
شاید از خود بپرسید برنامه های دیگر هم این امکان را دارد پس این تفاوتی که گفتین چیه ؟ دربرنامه های دیگر نمیتوان از کلیدهایی مثل Win key ,Insert و کلیدهایی از این قبیل استفاده کرد در صورتی که این امکان در Winamp وجود دارد، مزیت این امکان این است که از کلیدهایی که کاربرد کمتری داشته و به اصطلاح دم دست تر هستند به عنوان کلید میانبر استفاده کرد.
برای این کار روی برنامه راست کلیک کرده ،سپس وارد options شده سپس Preferences را انتخاب کرده یا Ctrl+P را فشار می دهیم ، حال که پنجره تنظیمات کلی Winamp باز شد از پنل سمت چپ وارد General Preferences و سپس روی گزینه Global Hotkeys کلیک کرده و Enable میزنیم؛کلیدهایی که تعریف شده اند کمی مشکل هستند پس میتوانید آنها را انتخاب کرده ودکمه Delete را بزنید تا پاک شوند سپس وارد قسمت Action در پایین قسمت Global Hotkeys شده و عملی را که میخواهید کلید میانبر براش تعریف کنید انتخاب کنید و سپس در قسمت Hotkey کلید مورد نظر خود را تعریف کنید.
من خودم کلیدهای زیر را انتخاب کرده ام و پیشنهاد میدهم شما هم این کلیدها را استفاده کنید.

http://www.pnu-club.com/imported/2009/03/22.png

:104:
گردآونده:طه-Borna66