PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نت‌بوك 500 يوروئي نوكيا در راه بازار

مژگان
09-28-2009, 11:00 PM
خبرگزاري فارس: نت‌بوك جديدي كه هم‌اكنون با نام Booklet 3G در شركت نوكيا توليد مي‌شود، سيستم‌عامل ويندوز 7 را در خود جا داده و قرار است با قيمت 500 يورو وارد بازار شود.
http://media.farsnews.com/Media/8308/Images/jpg/A0068/A0068097.jpg

به گزارش فارس به نقل از تك‌ورلد، "آنسي وانجوكي " مدير شركت نوكيا پيش‌بيني مي‌كند كه اين نت‌بوك در زمان عرضه خود به بازار از طريق شركت‌هاي مخابراتي مربوطه با قيمت ارزان‌تري به دست كاربران برسد.
اما "گئوف بلابر " يكي از كارشناسان شركت CCS Insight معتقد است كه عرضه اين نت‌بوك از طريق شركت‌هاي مخابراتي كار دشواري خواهد بود. شركت نوكيا هم‌اكنون تلاش مي‌كند براي نت‌بوك Booklet 3G سرويس‌هاي آنلاين ويژه‌اي را راه‌اندازي كند. اما هنوز هيچ يك از شركت‌هاي مخابراتي موافقت خود را براي عرضه اين محصول به بازار اعلام نكرده‌اند.
اين دستگاه نخستين بار در 24 آگوست سال جاري معرفي شد و به گفته نوكيا، باتري نصب شده روي آن مي‌تواند تا 12 ساعت انرژي مورد نياز را در خود ذخيره كند.
اين نت‌بوك كه بدنه آن از جنس پلاستيك ساخته شده، 25/1 كيلوگرم وزن دارد و ضخامت آن نيز 2 سانتي‌متر اعلام شده است.
نمايشگر اين نت‌بوك 10 اينج است كه تصاوير در آن با كيفيت 1280 در 720 پيكسل به نمايش درمي‌آيد كه البته از طريق كابل HDMI اين محصول مي‌تواند به نمايشگرهاي بزرگتر بيروني نيز متصل شود.

yashar
09-28-2009, 11:10 PM
سیستم عامل 7 اصلا مناسب نیست من خودم ورژن rc1 7 رو نصب کردم اولش به خاطر گرافیک بالا ازش خوشم اومد ولی حتی 1 روز هم نتونستم تحملش کنم . ایراد داره و با بعضی از نرم افزاری هم خوانی نداره.توی کلیک هم خوندم 7 هم مثل ویستا شکست میخوره .