PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمایشگاه بین المللی رسانه های الکترونیکی

pdfstore.ir
09-28-2009, 07:14 PM
نمایشگاه بین المللی رسانه های الکترونیکی

زمان: 8-18 مهرماه 1388
مکان: مصلی تهران

روزهای عادی از ساعت 10-21
و روز جمعه از ساعت 13-21

pdfstore.ir
09-28-2009, 07:18 PM
من هم قراره برم ... اگر مطلب جالبی پیدا کردم حتما براتون خواهم گذاشت

لطفا اگر شما هم از این نمایشگاه استفاده کردید توی این تاپیک گزارشی از نمایشگاه برایمان ارسال کنید

با تشکر
پری

yashar
09-28-2009, 07:25 PM
خیلی ممنون متشکر که گذاشتین من فکر میکردم آبانه دستتون در نکنه
من هم سال پیش اومدم و بازدید کردم .البته بازدید من با شما خیلی فرق داشت شما چند تا خیابون اونور تر رفتین من نزدیک 700-800 کیلومتر! اونورتر رفتم و برگشتم!!!چون من جنازه ام به تهرون می رسه و شب هم باید برگردم! نمی تونم گزارش خاصی آماده کنم.

pdfstore.ir
10-03-2009, 01:24 AM
خیلی ممنون متشکر که گذاشتین من فکر میکردم آبانه دستتون در نکنه
من هم سال پیش اومدم و بازدید کردم .البته بازدید من با شما خیلی فرق داشت شما چند تا خیابون اونور تر رفتین من نزدیک 700-800 کیلومتر! اونورتر رفتم و برگشتم!!!چون من جنازه ام به تهرون می رسه و شب هم باید برگردم! نمی تونم گزارش خاصی آماده کنم.

خواهش می کنم
ولی واقعا راست می گی ... البته سال گذشته توی نمایشگاه بین المللی برگزار شد و من هم رفته بودم
امسال خیلی خیلی نزدیک منزل ماست و دقیقا من می توانم پیاده بروم نمایشگاه:89::226:

خودت را برای نوشتن گزارش ناراحت نکن:247: ولی نظرت را حتما برامون بنویس ... خوشحال می شویم:110:

موفق باشید
پری

pdfstore.ir
10-11-2009, 02:41 AM
روز 18 مهر ماه سال 1388 نمایشگاه در ساعت 21 کار خودش را به اتمام رساند

از نظر من این نمایشگاه نسبتا خوب بود

من روز جمعه 17 مهرماه رفتم واقعا خوب استقبال شده بود و جای امیدواری هستش

البته من خیلی زیاد دو ست دارم داخل نمایشگاه ها علاوه بر محصولات قدیمی معرفی محصولات جدید هم باشه و متاسفانه اتفاق نمی افته

امیدوارم توی سالهای آینده بهترین نمایشگاه ها را داشته باشیم

با امید آن روز
پری

:172:

pdfstore.ir
10-11-2009, 02:43 AM
این تاپیک به مدت یک هفته دایر می باشد و بعد از بسته می شود ....

لطفا نظرات خودتان را در مورد نمایشگاه بفرمایید

با تشکر فراوان
مدیریت بخش فناوری اطلاعات
پری

:236:

yashar
10-11-2009, 05:49 PM
من هفته پیش جمعه به نمایشگاه رفتم و چند تا مجموعه آموزشی و چند تا نرم افزار خریدم و با کمال تعجب هر چیزی که خریدم آشغال !!! بود. فتوشاپ تاپ سکرت خریدم فایلهای psd داخلش نبودن و غیر قابل استفاده است یه آموزش طراحی وب گرفتم که مال زمان ناصر الدین شاهه و به هیچ دردی نمی خوره( جعبه اش به اندازه مانیتوره ولی سی دی ها رو تو نایلون انداختن تو جعبه) یه مجموعه دیگه هم خریدم که واقعا جاش سطل زباله است. سال پیش از این بهتر بود . امیدوارم نمایشگاه الکامپ که 20 - 25 همین ماه قرار برگزار بشه از این بهتر باشه.

yashar
10-11-2009, 05:52 PM
خواهش می کنم
ولی واقعا راست می گی ... البته سال گذشته توی نمایشگاه بین المللی برگزار شد و من هم رفته بودم
امسال خیلی خیلی نزدیک منزل ماست و دقیقا من می توانم پیاده بروم نمایشگاه:89::226:

خودت را برای نوشتن گزارش ناراحت نکن:247: ولی نظرت را حتما برامون بنویس ... خوشحال می شویم:110:

موفق باشید
پری
نخیر دوست عزیز سال پیش هم تو مصلی بود اونیکه شما رفتین الکامپ که هنوز مونده و باز هم تو نمایشگاه بین المللی برگزار میشه.

pdfstore.ir
10-11-2009, 10:54 PM
من هفته پیش جمعه به نمایشگاه رفتم و چند تا مجموعه آموزشی و چند تا نرم افزار خریدم و با کمال تعجب هر چیزی که خریدم آشغال !!! بود. فتوشاپ تاپ سکرت خریدم فایلهای psd داخلش نبودن و غیر قابل استفاده است یه آموزش طراحی وب گرفتم که مال زمان ناصر الدین شاهه و به هیچ دردی نمی خوره( جعبه اش به اندازه مانیتوره ولی سی دی ها رو تو نایلون انداختن تو جعبه) یه مجموعه دیگه هم خریدم که واقعا جاش سطل زباله است. سال پیش از این بهتر بود . امیدوارم نمایشگاه الکامپ که 20 - 25 همین ماه قرار برگزار بشه از این بهتر باشه.

الکامپ را اگر شنیدی حتما بهمون اطلاع بده ازت ممنون می شم :226: