PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تو رو خدا کمک کنید .......

yashar
09-28-2009, 05:17 PM
سلام دوستان عزیزم
اولش یه توضیحی در مورد عنوان بدم که فقط به خاطر اینکه نظرتون جلب بشه این رو نوشتم و اتفاق خاصی نیفتاده!

NIMA.N
09-28-2009, 08:41 PM
اول اينكه اميدوارم اين كارتون تبليغ نباشه. من چون نمي خوام به شما تذكر بدم ميزارم معاون يا مدير كل اينجا رو تاييد كنن. از نظر من سايتت ظاهرش خوب بود مشكلي نداشت

yashar
09-28-2009, 09:56 PM
اول اينكه اميدوارم اين كارتون تبليغ نباشه. من چون نمي خوام به شما تذكر بدم ميزارم معاون يا مدير كل اينجا رو تاييد كنن. از نظر من سايتت ظاهرش خوب بود مشكلي نداشت
ناسلامتی اسم اینجا نیازمندیهاست و قرار توش تبلیغ باشه ها!!!
اونقدر اینجا سوت و کوره که فکر کنم از یادتون رفته اینجا واسه چه کاری!

sunyboy
09-28-2009, 10:00 PM

نیما جان مشکلی ندارد در بخش بازارچه استارت شده!!

sunyboy
09-28-2009, 10:01 PM
سلام دوستان عزیزم
اولش یه توضیحی در مورد عنوان بدم که فقط به خاطر اینکه نظرتون جلب بشه این رو نوشتم و اتفاق خاصی نیفتاده!
دوم چون این مساله ممکن بود جنبه تبلیغ داشته باشه اون رو در قسمت بازارچه نوشتم.
حالا اصل مطلب:
خدمتتون بگم که من یه فروشگاه آنلاینی دارم که ماه دیگه تولدیکسالگیشه و من این فروشگاهمو خیلی دوست دارم :46:ولی فکر کنم اون منو اینقدر دوست نداره:204:
من با وجود تبلیغ مناسب و با کیفیت از همه جهات فروش مورد نظرم رو ندارم و نسبتا فروشم نسبت به تبلیغاتم پایینه . توسایت تجارت ایران مطلبی رو دیدم با عنوان "11 دلیل عدم فروش با وجود ترافیک بالای بازدید" که مطالب جالب توش بود.یکی از این مطالب به طراحی نشدن فروشگاه از لحاظ ظاهر سایت اشاره داشت و نوشته بود اگه ظاهر سایت جالب ، شیک و زیبا نباشه امکان پایین اومدن فروش وجود داره و باید مدیر سایت خودشو جای خریدار بذاره و ببینه ظاهر فروشگاش جالبه یا نه؟ ولی من چون فروشگاهمو دوست دارم نمی تونم نظر خاصی در موردش بدم .از شما می خوام که از فروشگاهم بازدید کنید و بگید که ظاهر فروشگاهم خوبه یانه؟
(درضمن این رو به هیچ وجه برای تبلیغ فروشگاهم ننوشتم چون مطمئن هستم 5-6 نفر بیشتر از این مطلب بازدید نمی کنن.!)
آدرس فروشگاهم:centerdvd.ir

با اجازه دوستان محترم

دوست عزیز ملاک موفقیت یک سایت چه فروگاهی و چه علمی و غیره در چند اصل مهم هست!!

1- چون بیشتر بازدید کنندگان از سایتها از طریق موتورهای جستجو وارد سایت میشن در مرحله اول و اصلی باید سایت برای موتورهای جستگو خصوصا گوگل بهینه سازی بشه که در اصلاح بهش سئو میگن سیستم فروشگاهی شما نگین هست و درصد سئو خیلی پاینی دارد یا باید بدین سایتتون را بهینه کنند یا کلا سیستم فروشگاهی رو عوض کنید!!

2- در مرحله دوم سایت باید پر محتوا باشد اگر سایت علمی باشد باید دارای محتوای علمی غنی باشد اگر فروشگاهی باشد باید اجناس فروشگاه باید متنوع و بروز باشد و از همه مهم تر قیمت اجناس باید خیلی خوب باشد که مشتری ها را جذب کند اصول تجارت اینه که در هر جنسی سود کمتر باشه در عوض با فروش اجناس بیشتر سود بیشتری حاصل بشه !!

3- در مرحله سوم ظاهر سایت هست!! سایت در عین حالی که زیبا و کارآمد باشد باید سریع لود بشه و همیشه در درسترس باشد! و طوری باشد که ابزار مورد نیاز کاربر همیشه در دسترس باشد و طوری نباشد که کاربر را دچار سردرگمی کند!

4- در مرحله چهارم تبلیغات خوب هست بجای تبلغ در یک سایت پر بازدید و صرف هزینه گزاف باید در چند سایت با بازدید نسبتا خوب و با موضوعات متفات باشد یعنی یک سایت مثلا سایت تبلیغاتی باشد سایت دیگر دانشجویی سایت دیگر تفریحی و غیره..

5- مرحله آخر پشتکار و صبور بودن هست این اصل هم خیلی مهمه باید تلاش کرد تا موفق شد!!

اگر همه این اصول را رعایت کنید مطمعنا موفق خواهید شد!!

با احترام مدیریت باشگاه

yashar
09-28-2009, 10:20 PM
خیلی ممنون و متشکر به خاطر توضیحات کاملتون
من خودم رو seo سایتم کار می کنم ولی نمی دونستم سیستم فروشگاهی هم روی جایگاه سایت در موتور های جستجوگر تاثیر داره.

yashar
09-29-2009, 09:47 PM
چرا هیچکس نظر نمیده؟
من میخوام شکل سایتم رو تغییر بدم و مشابه این سایت بکنم نظرتون چیه؟
قیافه سایتم خوبه یا با این عوضش کنم؟
فروشگاه اینترنتی عسل بانو :: AsalBanoo.ir (http://www.asalbanoo.ir)
البته بدون اون دو تا بنر ببینید چون در سایت من اونها نخواهند بود.

SaHaR-A
10-03-2009, 11:15 PM
به نظر من شکل سایتتون خوبه:238:

Borna66
10-03-2009, 11:30 PM
ممنون نيما جان تذكرت به جا بود:172:.ايول
بنده هم مانعي نمي بينم در اين تاپيك و پست هاي ياشار خان

با اجازه دوستان محترم

دوست عزیز ملاک موفقیت یک سایت چه فروگاهی و چه علمی و غیره در چند اصل مهم هست!!

1- چون بیشتر بازدید کنندگان از سایتها از طریق موتورهای جستجو وارد سایت میشن در مرحله اول و اصلی باید سایت برای موتورهای جستگو خصوصا گوگل بهینه سازی بشه که در اصلاح بهش سئو میگن سیستم فروشگاهی شما نگین هست و درصد سئو خیلی پاینی دارد یا باید بدین سایتتون را بهینه کنند یا کلا سیستم فروشگاهی رو عوض کنید!!

2- در مرحله دوم سایت باید پر محتوا باشد اگر سایت علمی باشد باید دارای محتوای علمی غنی باشد اگر فروشگاهی باشد باید اجناس فروشگاه باید متنوع و بروز باشد و از همه مهم تر قیمت اجناس باید خیلی خوب باشد که مشتری ها را جذب کند اصول تجارت اینه که در هر جنسی سود کمتر باشه در عوض با فروش اجناس بیشتر سود بیشتری حاصل بشه !!

3- در مرحله سوم ظاهر سایت هست!! سایت در عین حالی که زیبا و کارآمد باشد باید سریع لود بشه و همیشه در درسترس باشد! و طوری باشد که ابزار مورد نیاز کاربر همیشه در دسترس باشد و طوری نباشد که کاربر را دچار سردرگمی کند!

4- در مرحله چهارم تبلیغات خوب هست بجای تبلغ در یک سایت پر بازدید و صرف هزینه گزاف باید در چند سایت با بازدید نسبتا خوب و با موضوعات متفات باشد یعنی یک سایت مثلا سایت تبلیغاتی باشد سایت دیگر دانشجویی سایت دیگر تفریحی و غیره..

5- مرحله آخر پشتکار و صبور بودن هست این اصل هم خیلی مهمه باید تلاش کرد تا موفق شد!!

اگر همه این اصول را رعایت کنید مطمعنا موفق خواهید شد!!

با احترام مدیریت باشگاه

مدير كل عزيز كامل توضيح دادند و بنده با نظرشون كامل موافق هست.
در ضمن تيپ سايت شما كلا تكراري هست و اين جور فروشگاه ها با اين تايپ ظاهري توي نت زياد شده.اگر فرصت كرديد.حتما قالب سايتنون رو عوض كنيد.
روزگار خوش

sunyboy
10-04-2009, 02:12 AM
چرا هیچکس نظر نمیده؟
من میخوام شکل سایتم رو تغییر بدم و مشابه این سایت بکنم نظرتون چیه؟
قیافه سایتم خوبه یا با این عوضش کنم؟
فروشگاه اینترنتی عسل بانو :: Asalbanoo.ir (http://pnu-club.com/redirector.php?url=http%3a%2f%2fwww.asalbanoo.ir)
البته بدون اون دو تا بنر ببینید چون در سایت من اونها نخواهند بود.

یک قالب بدین براتون طراحی کنن که اختصاصی باشه!! البته سنگین نباشه که دیر لود بشه اول از همه اون موارد را در نظر بگیرید!! بعد قالب رو!!

موفق باشید!!

با احترام مدیریت باشگاه

yashar
10-04-2009, 01:07 PM
خیلی ممنون و متشکر از لطف تمامی دوستان به خصوص مدیر کل و معاونت باشگاه.بنده در حال تغییرات بسیار کلی و جامع در فروشگاهم هستم.

pnugirl
01-02-2010, 02:27 AM
البته می دونم قالب سایت باید جوری باشه که زود لود بشه خصوصا اگر اون سایت یه سایت فروش اینترنتی باشه اما به نظر من قالب شما دیگه خیلی ساده است

mohamadasas
01-22-2010, 05:58 AM
سلام.من قصد نظردهي در مورد سايت عسل بانوي اقا ياشار رو ندارم.
ديدم موضوع روي صحفه ي اصلي تكراري شده خاستم نظز بدم كهبهتره دست از كمك خاستن بكشن و:237: