PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دوستان موضوعی پیشنهاد بدید برای پروژه کارشناسی !!!

saeed.d
09-26-2009, 11:16 AM
سلام خدمت همه عزیزان

با توجه به شروع ترم جدید و رسیدن بنده به آخرای دوره تحصیلات کارشناسی باید به فکر پروژه فناوری اطلاعات باشم ( دوستانی که در این رشته مشغول به تحصیل هستند میدونند که یک درس 3 واحدی عملی با نام " پروژه فناوری اطلاعات " دارند که مهلت ارئه آن تا 6ماه پس از فارغ تحصیلی می باشد و اگر در این مدت ارائه نشود باید 1 ترم دیگر مهمان pnu بود ) و من از الان 1 سال وقت دارم البته اگر شیطونی نکنم و درس بخونم !
حالا از دوستان می خوام هر کس ایده یا موضوعی که مربوط به این رشته باشه و به ذهنش میرسه بگه تا هم من یکی رو انتخاب کنم و روی اون مورد کار کنم و هم دیگر دوستان مرجعی برای موضوعات پروژه خود داشته باشند !

خودمم فکر میکنم و ایده هامو میگم !!!

با تشکر

pdfstore.ir
09-26-2009, 07:38 PM
سلام خدمت همه عزیزان

با توجه به شروع ترم جدید و رسیدن بنده به آخرای دوره تحصیلات کارشناسی باید به فکر پروژه فناوری اطلاعات باشم ( دوستانی که در این رشته مشغول به تحصیل هستند میدونند که یک درس 3 واحدی عملی با نام " پروژه فناوری اطلاعات " دارند که مهلت ارئه آن تا 6ماه پس از فارغ تحصیلی می باشد و اگر در این مدت ارائه نشود باید 1 ترم دیگر مهمان pnu بود ) و من از الان 1 سال وقت دارم البته اگر شیطونی نکنم و درس بخونم !
حالا از دوستان می خوام هر کس ایده یا موضوعی که مربوط به این رشته باشه و به ذهنش میرسه بگه تا هم من یکی رو انتخاب کنم و روی اون مورد کار کنم و هم دیگر دوستان مرجعی برای موضوعات پروژه خود داشته باشند !

با تشکر

موضوعات می بایست در زمینه ای تی باشه ؟؟؟ یا نه (یا می تونه در مورد نرم افزار هم باشه)
اگر موضوعی انتخاب بشه برای ارائه به چه شکلیه ؟؟
من برای خودم هم می خوام بدونم می شه بگی ... ممنون می شم

:89::89::89:

saeed.d
09-26-2009, 09:28 PM
موضوعات میتونه در هر دو مورد باشه ! ( البته به نظر من )
البته شما اول باید یه استاد راهنما انتخاب کنی بعد موضوع انتخابیتو با ایشون درمیون بزاری تا راهنمایی های نهایی رو انجام بدن !
اما در مورد نوع ارئه شما باید درس " شیوه ارائه مطالب " رو پاس کرده باشی و ارائه رو بصورت کتبی و با رعایت تمام قوانین اون درس انجام بدی اما در مورد دفاعیه نمیدونم احتمالا بستگی خود دانشگاه داره و فعلا منم اطلاعی ندارم طی چند روز آینده با استادم باید صحبت کنم ! اگه به نتایجی رسیدم حتما اطلاع میدم .

DEH-AB
09-27-2009, 02:56 AM
سلام خدمت همه عزیزان

با تشکر

با عرض سلام به دوست عزیز من یک پروژه حدود یک ماه پیش تهیه کردم در زمینه فناوری اطلاعات و بحث شهر الکترونیکی این پروژه برای استاد انقدر جالب بود که در چهار تا دانشگاه ارائه شد این بحث را با استاد راهنما در میان بزار در صورت موافقت می تونم در این زمینه کمکت کنم.
لازم به ذکر است که این بحث جدیدی است و همواره این بحث در ایران با چالش روبرو بوده و است

tichismor
10-02-2009, 01:06 PM
به نظر من بهترین موضوع که هم خوب باشه و هم به پیشرفت بخش آی تی کشور کمک کنه

معماری در مدیریت

به شخصه خودم می خوام برم دنبال این موضوع

pdfstore.ir
10-03-2009, 12:53 AM
به نظر من بهترین موضوع که هم خوب باشه و هم به پیشرفت بخش آی تی کشور کمک کنه

معماری در مدیریت

به شخصه خودم می خوام برم دنبال این موضوع

خیلی عالیه اگر مطالبی پیدا کردی حتما بصورت مقاله هم در اختیار بقیه بزار ... ممنون می شم ازت :279:

pdfstore.ir
10-03-2009, 12:56 AM
مباحث مربوط به پروژه فناوری اطلاعات
1- شهر الکترونیکی
2- تجارت الکترونیکی
3- دولت الکترونیکی
4- مدیریت فناوری اطلاعات
5- زندگی الکترونیکی
و ...

می تونه مباحث خیلی خیلی خوبی باشه

nomad
03-01-2010, 12:01 AM